Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Bir inceliktir TEŞEKKÜR etmek
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Bir inceliktir TEŞEKKÜR etmek

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> İslam ve İnsan... İbadetler ve Dini Konular İslam ve İnsan... İbadetler ve Dini Konular
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 10:38:50    Mesaj Konusu: Bir inceliktir TEŞEKKÜR etmek Alıntıyla Cevap Ver

Küçük bir davranış, bir inceliktir teşekkür etmek.
Öylesine zahmetsiz ve kolay.
İki kelime eni konu.
Söylemesi öyle kolay; neticesi öylesine büyüktür ki…

Bize bir bardak su verene…

Bize sıcacık yemekler hazırlayana…

Bize bir harf öğretene…

Bize bir yer ararken yol gösterene… teşekkür etmeliyiz.
Bir teşekkür gözde çiçek açtırır.
Bir teşekkür, alır gider bütün yorgunluğu.
Bir teşekkür, uçurur kalbi.
Bir teşekkür insanı insana dost eder.
"Halka teşekkür etmeyen Allah'a da şükretmez." buyurmuş incelikler Peygamberi Efendimiz (sas)
Ne ince bir nokta.
Akrabalarımıza, annemize, komşumuza, öğretmenimize, arkadaşımıza, çocuğumuza teşekkür edemiyorsak

Allah'a da teşekkür edemeyiz.
Allah'tır bize her şeyi veren.
O'dur bütün teşekkürleri asıl hak eden.
Şükrederiz bizi ve dünyayı var eden Allah'a.
Şükrederiz bize hayatı bahşeden Allah'a.
Her şeyin sahibi Rabb'imize şükretmek nasıl insanlık görevimizse, aradakilere, yani akrabalarımıza, annemize, komşumuza, öğretmenimize, arkadaşımıza, çocuğumuzun bizlere yaptıkları yardımda, iyilikte

Teşekkür etmek de bir görevdir.
Teşekkür etmeliyiz kuşa, çiçeğe, havaya, denize,

kaleme, meyveye, çöpçüye, bakkala, şoföre…
Teşekkür etmeliyiz ki kalbimiz Allah'a şükretmeye açık olsun.

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 12:12:01    Mesaj Konusu: Re: bir inceliktir TESEKKÜR etmek* :::::::: Alıntıyla Cevap Ver

teşekkür ederim elif

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 12:27:04    Mesaj Konusu: Re: bir inceliktir TESEKKÜR etmek* :::::::: Alıntıyla Cevap Ver

Evet çok doğru teşekkürler elif
Başa dön

^^KaRaYeL^^

Miss Admin
<b>Miss Admin</b>

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 13:17:16    Mesaj Konusu: Re: bir inceliktir TESEKKÜR etmek* :::::::: Alıntıyla Cevap Ver

eliferdem demiş ki:

............

"Halka teşekkür etmeyen Allah'a da şükretmez." buyurmuş incelikler Peygamberi Efendimiz (sas)

.............

Teşekkür etmeliyiz ki kalbimiz Allah'a şükretmeye açık olsun.

Her teşekkürde ŞÜKÜR zerreleri saklıdır esasında, bu içtenlik ve incelikte teşekkürler eliferdem. kırmızı gül

^^KaRaYeL^^
"Kişinin Rütbe-i Aklı Görünür Eserinde"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 14:52:01    Mesaj Konusu: Re: bir inceliktir TESEKKÜR etmek* :::::::: Alıntıyla Cevap Ver

Cok guzel bir konu. Bu bir arapca kelime yani kurandan sukur tesekkurun buyugu yani Allaha olanidir. insanlarada tesekkur edilir. Arapcada bu sukran dir cokluk olunca mutesekkir derler. Bunu soylemek yani Tesekkur etmek gercekten cok az bir zamanimizi alir ama karsi tarafa neler verir bilemezsiniz. Tesekkurler Eliferdem kırmızı gül kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 16:24:07    Mesaj Konusu: Re: bir inceliktir TESEKKÜR etmek* :::::::: Alıntıyla Cevap Ver

ben teşekkür ederim arkadaşlar beğeninize sevindim kırmızı gül

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 23:45:07    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

eliferdem kırmızı gül

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 08 Kasım 2008, Cumartesi 00:48:31    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

eliferdem sana çookk teşekkürler kırmızı gül
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> İslam ve İnsan... İbadetler ve Dini Konular Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^