Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Deliler :)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Deliler :)

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 16 Ekim 2008, Perşembe 12:15:03    Mesaj Konusu: Deliler :) Alıntıyla Cevap Ver

Akıl hastanesine yeni atanan müdür hastaneyi dolaşmaya karar vermiş. Dolaşırken hastanesinin dışarıya bakan duvarının dibinde bir grup akıl hastasının tek sıra olup duvardaki bir delikten baktıklarını görmüş. Merak içinde yanlarına giderek :

-Yahu hepiniz toplanmış burada ne yapıyorsunuz.

-Hiçbir şey yapmıyoruz sadece bu delikten dışarı bakıyoruz...

Bunun üzerine müdür hastaları kenara iterek :

-Durun birde ben bakayım, demiş ve delikten dışarıya doğru bakmış. Birde ne görsün delik kapalı ve hiçbir şey görünmüyor. Hiddetle akıl hastalarına dönerek :

-Yahu, demiş, Ben baktım bu delikten dışarı bir şey görünmüyor peki siz ne görüyorsunuz :

-Deliler hep bir ağızdan Müdür Bey, demiş. Biz yıllardan beri bakıyoruz bir şey göremedik siz bir bakışta nasıl göreceksiniz ki.

__________________________________________________ _

Deli, saatini hastane bahçesindeki havuza atmıştı. Bunu gören arkadaşı :

-Niye attın saati havuza, dedi.

-Nasıl yüzdüğünü görmek için. -Peki, kurdun mu?

-Hayır. -Enayi, kurmadan yüzer mi?

Uçak, Yeşilköy'den kalkmıştı. Bakırköy Akıl Hastanesinin üzerinden geçerken, pilot birden gülmeye başladı.

Hostes bu gülüşün sebebini sorunca şu cevabı verdi :

-Başhekim kaçtığımı öğrenince kimbilir nasıl şaşıracak!!!

İki deli hastenin önündeki havuzun başında oturuyorlarmış birisi kalkıp havuza şeker atmış ve havuzdan bir yudum almış sonra tükürmüş.

Arkadaşına : -Havuza şeker attım ama tatlı olmadı.

Arkadaşı : -Tabi olmaz salak karıştırmadın da ondan.

Mühim bir şahsiyet, bir akıl hastalığı kliniğini gezerken delilerin bahçedeki havuza atladıklarını görr ve başhekime dönerek :

-Mükemmel, hastalarınızın her türlü ihtiyacını karşıladığınızı göruyorum. Başhekim teşekkür eder, sonra da sözlerine devam eder :

-Hele siz bir de su doldurabildiğimiz zaman gelin de görun! Havuzun boş olduğunu oğrenen adamcağız dehşet içinde tramplenin altına koşar ve heyecanla atlamaya hazırlanan deliye "atlamamasını, havuzun içinde su olmadığını" söyler.

Deli : -Ne zararı var? Zaten ben de yüzme bilmiyorum ki!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

antivirus61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 16 Ekim 2008, Perşembe 22:24:42    Mesaj Konusu: Re: Deliler :) Alıntıyla Cevap Ver

Ben çok güldüm biraz da siz gülün istedim :=)

Akıl hastanesinde Jimmy ve Marry adında iki akıl hastası varmış. Bir gün bu iki hasta havuzun etrafında dolaşırken Jimmy birden havuza atlayıp dibe batmış. Bunu gören Marry hemen havuza atlayıp onu kurtarmış ve bütün hastanede kahraman ilân edilmiş. Bunu duyan başhekim Maryy’nin artık iyileştiğini ve taburcu olması gerektiğine karar vermiş. Bir hafta sonra başhekim Marry’nin yanına gelmiş ve sana bir iyi bir de kötü haberim var demiş. İyi haber taburcu oluyorsun. Kötü haber ise Jimmy odasında intihar etmiş. Marry gülerek “ o intihar etmedi ki, kurusun diye onu ben astım.” Demiş.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 17 Ekim 2008, Cuma 02:18:35    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha

hepsi çok güzeldi, yalnız pilot olan deli daha bir hoşuma gitti kahkaha

* * *
Deli duvara oturmuş.Elindeki oltanın ucu sokağa sarkmış....
Yoldan geçen soruyor;
- Orada balık mı tutuyorsun sen?
- Hayır alık tutuyorum.
- Tutabildin mi bari ?
- çook ... Seninle 23 oldu
!

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

alkants61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 18 Ekim 2008, Cumartesi 18:40:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ARKADAŞLAR BENİ ÇOK GÜLDÜRÜNÜZ ,GÜLMEKTEN ÖLDÜM .ALLAH TA SIZI GÜLDÜRSÜN.
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 20 Ekim 2008, Pazartesi 12:14:23    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

beni güldürdünüz allahta sizi güldürsün çok güzeldi yaa kahkaha kahkaha
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 20 Ekim 2008, Pazartesi 13:02:18    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

DELİ EDER ADAMI BUNAR kahkaha kahkaha

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 20 Ekim 2008, Pazartesi 13:23:31    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

amin allah gülmekten ayırmasın
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^