Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - ACİL UYARI İÇİŞLERİ BAKANLİGİ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

ACİL UYARI İÇİŞLERİ BAKANLİGİ

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

selamtugba0854

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: istanbul artvinşavşat memleketim

MesajTarih: 20 Şubat 2010, Cumartesi 09:33:21    Mesaj Konusu: ACİL UYARI İÇİŞLERİ BAKANLİGİ Alıntıyla Cevap Ver

ACiL UYARI İçişleri Bakanlığından

( BU VİRUS DÜN BAŞLADI, MUHAKKAK GELİR )

ACİL UYARI:

ü BURAK U. kod adlı bir hacker rekor denemesi için tüm Türkiye' de ki kullanıcıların adreslerini imha edeceğini söylüyor

ü Ve yapıyor onun için sakın listenize ''REA '' adlı bir msn adresi kabul etme artı tüm listendekileri uyar çünkü listenden biri kabul ederse sen de hacklenirsin.

ü Bir çok tanıdık kişinin adresleri hacklenmiş ben listemdeki herkese gönderiyorum.

AYRICA;

Ø MiCROSOFT VE NORTON SON DERECE TEHLİKELİ BİR VİRÜS KEŞFETTİLER

Ø ŞİMDİLİK ONU ZARARSIZHALE GETİREBİLECEK BİR PROGRAM YOK.

Ø BU ViRUS 'MATRiX' E HOS GELDiNiZ'ADI ALTINDA BiR PPS iLE GELiYOR .

Ø AÇTIGINIZ TAKDiRDE , 10 SANiYELiK BiR ÇİZGİ FİLMDEN SONRA 'HARD DiSKiNiZ BiTTi' DiYE BiR YAZI CIKIYOR VE ARTIK ÇOK GEÇ!.

Ø HARD DİSKİNİZ COKTUGU GİBİ , ADRES DEFTERİNİZ DE YOLLAYANIN ELİNE GEÇiYOR ,

Ø VE SİZİN İSMİNİZLE VIRÜS YAYIL MAYA DEVAM EDİYOR.

Ø BUNU ENGELLEMEK iÇiN ' LÜTFEN ' E-MAiL ' i ARKADAŞLAINIZA YOLLAYIN .

Ø BU VİRÜSÜN ADI : NWiN 27 VE FRANSIZ BiR HACKER TARAFINDANYAZILDI AMAN DİKKAT!!!!!,
'MATRİXE HOŞ GELDİNİZ YAZAN MAİLİ AÇMAYIN!!!!!!

Emin KARAOĞLU
İçişleri Bakanlığı Kontrolörü
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

vural61

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: TRABZON-istanbul

MesajTarih: 25 Şubat 2010, Perşembe 19:11:40    Mesaj Konusu: Re: ACİL UYARI İÇİŞLERİ BAKANLİGİ Alıntıyla Cevap Ver

ŞİMDİYE KADAR O KADAR ÇOK UYARI GELDİ Kİ AMAN ŞU VİRÜSE DİKKAT AMAN BU VİRÜSE DİKKAT HİÇ BİRİNE İNANMADIM AMA HANİ OLURYA DİYE BİR ÇOK ARKADAŞIMA GÖNDERDİM AMA HEPSİNİN BİR DİĞER ARKADAŞINA GÖNDERDİĞİNİ ZANNETMİYORUM KULLANDIGIM MAİL ADRESİANİ ALALI 8 YIL OLDU HİÇ BİR SALDIRI DA YAŞAMADIM BUNU DA BÜTÜN ARKADAŞLARIMA GÖNDERECEM BAKALIM NE OLACAK PAYLAŞIM BİLGİ AMAÇLI VE GÜZEL AMA % 95 İ UYDURMA ÇOK FAZLA KANMAMAK LAZIM YİNE DE TEŞEKKÜRLER
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^