Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Hoşcakalin...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Hoşcakalin...

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Serbest Kürsü... Kategori Dışı...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 06 Kasım 2009, Cuma 23:23:09    Mesaj Konusu: Hoşcakalin... Alıntıyla Cevap Ver

Öncelikle herkese bu paylasim sitesinde ve radyoda bana gosterdikleri ilgi alaka ve sicak aile ortamindan dolayi tesekkur ediyorum hepinize saygilarimi sunuyorum
Artik radyoya ve formlara katilamicam bildirmek icin bu yaziyi yazdim veda etmeden ayrilmak istemedim
Bu karar kendi sahsima aittir..
Hic kimsenin etkisi yoktur
Hepinize saygilarimi sunuyorum...
Bu kararima saygi duyucaniza eminim hepinize cok tesekkurler....
Eminim herkes bi aciklama beklicektir ama ben aciklamami kisa ve net yaptigimi umuyorum..

HOŞCAKALIN.....

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 07 Kasım 2009, Cumartesi 01:01:37    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

üzgün((((((

Bu veda sebebini bilmiyorum ama seni sevdiğimizi, gerek site forumları olsun, gerekse de radyoda aramızda görmek istediğimizi, gökkuşağımızın renklerinden bir tanesinin sen olduğunu, gidersen renk tayfımızın eksik olacağını bilmeni can-ü gönülden istiyorum gecem kırmızı gül ...

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 07 Kasım 2009, Cumartesi 10:53:58    Mesaj Konusu: Saygı duyuyorum Alıntıyla Cevap Ver

Öncelikle sunu belirtmek isterim. Ben de sizler gibi bu kararı buradan okudum. Nedeni nedir en ufak bir bilgim yoktur. Kişilerin aldıgı kararlara saygı duymak güzel bir şeydir. Bende saygı duyuyorum. Ancak kendisininde belirttigi gibi ''Eminim herkes bi aciklama beklicektir ama ben aciklamami kisa ve net yaptigimi umuyorum.. '' Oysaki hiç net bir açıklamay yoktur.

Acabalarla dolu olan bir ayrılma şeklini seçtiniz. Gönül isterdiki bu açıklamayı yapmadan iki kelimelik bir yazı ile beni haberdar etseydiniz.
Kararınıza saygı duyuyor bu güne kadar bizimle paylaştıgınız güzellikler için teşekkür ediyorum.

Degreli radyo ve site dostları. Şunu kesinlikle bilmenizi isterim. Bu radyoda görev yapan dj arkadaşlarım hepsi kendi işstegi ile dj olmuştur. gecem 28 e teklifi ben kendim yaptim çok memnün oldugunuve çok güzel bir dostluk ortamında oldugunu dj olursa bir gün bırakıp seni hayal kırıklıgına ugratırım deyip zaman istemiştı. Zaman sonra göreve başlayıp çok güzel bir şekilde bu görevi yerine getirmiştir. Bana ''Sen kovmadıktan sonra asla buradan ayrılmam'' diyede ilave etmiştir. Kendisiyle burada oldugu günden bu güne kadar en ufak bir problemim olmamıştır. Bunu bilmenizi isterim.

Kendisine bizimle oldugu için ve bizlerle paylaştıkları için sonsuz teşekkür ediyorum. Geliş kalış ve sunuş süperdi gerçekten. Veda da süper olmalıydı diye düşünüyorum. Acabalar bırakmamalydı.
Her şey için tesekkürler gecem.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 07 Kasım 2009, Cumartesi 13:29:00    Mesaj Konusu: Re: Hoşcakalin... Alıntıyla Cevap Ver

Ayrılma mesajınızı okuyunca cidden çok üzüldüm gecem. üzgün Umarım ilerde tekrar aramızda olabilirsiniz.

Dikkatimi çeken bir ayrıntı vardı ki o mesajda, o da "katilamicam" kelimesiydi ki bu sözcüğe takıldım; "katılmak istiyordum ama bir takım nedenlerle olamıyor" anlamı çıkıyordu. Elbette ki, katılmama kararınız, kendi aldığınız ve kimsenin de sizin yerinize alamayacağı veya baskıyla aldıramacağı bir iradedir. Benim ve sanıyorum sizleri seven birçok kimsenin de asıl merak ettiği, altında yatan neden veya nedenlerdir. Bu nedenler söylenemeyecek kadar gizli ve esrarlı mı ki, en azından Halil Bey'e bile anlatılamıyor. İster istemez insanın aklına, açıklaması bile zor olan bir takım baskılar veya etkiler geliyor ki, buna ihtimal vermek istemiyorum.

Şu bilinmelidir ki, eğer bazı sıkıntılar varsa ve bunlar açıklanmıyorsa, düzeltilebilmesi mümkün olamayacaktır. Bu durumda ayrılıp giden arkadaşlar, sadece kendilerini ortamdan çekip uzaklaştırmakta, olası sıkıntılar ise olduğu gibi akışına bırakılmaktadır. Halbuki, sorunların yetkililere iletilebilmesi sağlansa veya forumda açıkça belirtilebilse, çözüm daha kolay bulunabilecektir.

Düşüncenizi tekrar gözden geçirmenizi ve kararınızı değiştirip, sorunların çözülmesi için katkıda bulunmanızı diliyorum.

Saygılarımla

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

selamtugba0854

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: istanbul artvinşavşat memleketim

MesajTarih: 07 Kasım 2009, Cumartesi 15:15:29    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bende kararına saygı duyarım ama neden ve niçinler oldugu için birsey diyemiyorum keşke yayın aldıgın gece herkesle vedalaşsaydın gecem eminim karar senindir buna hiç birmiz birsey diyemeyiz en azından halil beye gidecegini bildirseydin bu kararı almanda bizlerle paylaşmak istemedigin neden vardir umarım üzmez seni
Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 08 Kasım 2009, Pazar 06:02:00    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kararını, duygusal bir karar olarak görüyorum gecem. "Zaman herşeyin ilacıdır." denir. Zamanla bunu görüp, aramıza tekrar dönmeni umut ediyorum. kırmızı gül

Başa dön

vural61

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: TRABZON-istanbul

MesajTarih: 14 Kasım 2009, Cumartesi 12:59:12    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

inşallah aldıgın karar hayatını güzel kılar mutlu olmana fayda saglar ama aramızda olmandan şahsım adına cok mutluydum ve yeniden aramızda olursan daha da çok mutlu olurum saygılar

.....DİL SUSSA DA KALBİN YÜZ DİLİ VARDIR.....
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^