Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Başınızdan Gecen Soguk Şakalar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Başınızdan Gecen Soguk Şakalar

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Forum Oyunları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 10 May 2009, Pazar 22:15:05    Mesaj Konusu: Başınızdan Gecen Soguk Şakalar Alıntıyla Cevap Ver

Evet arkadaslarr....
Mutlaka hepimizin basindan gecen soguk sakalar vardir mutlaka
Ben basimdan gecen bi sakayi sizlerle paylasmak istiyorum
Sizlerinde varsa boyle sakalari yazmanizi bekliyorum...

1 yil once sevgililer gununde arkadaslarimin cok soguk bi sakasina maruz kaldim:)
Arkadaslarim sevgililer gunune özel bana cicek siparisi verdikerini soylediler
Önce cok sasirdim ne gerek var ya arkadaslar dedim
Ama kapiya gelen bi cicekci degil bizim mahallenin manaviydi:))
Megerse arkadaslarim bana saka olsun diye bi bag kıvırcıgı manavciya susletip bana getirmesi icin ikna etmisler..
Önce cok kizdim ve kirildim..
Ama daha sonra o kivircigi onlara yedirdigim icin cok mutlu oldum:)))

Gercekten cok soguk bi sakaydi ama benimde intikamin guzeldi:)))

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 10 May 2009, Pazar 22:31:13    Mesaj Konusu: Re: Başınızdan Gecen Soguk Şakalar Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha insan yaninda 1 kiloda domates yaptirirdi.salata yapardin kahkaha güzel bir sakaymis sagol paylasimin icin.. kırmızı gül

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 10 May 2009, Pazar 23:06:49    Mesaj Konusu: Re: Başınızdan Gecen Soguk Şakalar Alıntıyla Cevap Ver

yeni birliğe katılan acemi bir askere subay elbisesi giydirip astsubayların odasına yollamıştık..büyük bir telaş yaşadılar bizde dışarda gülüyorduk.iş anlaşılınca çocuğu iyi bir haşladılar kahkaha ama sona işi tatlıya bağladık..bir ay sona odama omuzunda birsürü yıldızlar olan bi general geldi..korkudan ölecektim nerdeyse..meğer oda acemi bir askermiş
işin garip tarafı iki tane yıldızda onlar eklemişler..ordu komutanında bile en fazla 4 yıldız olur kahkaha

gecem emeğine sağlık güzel bir devamlılık olacak inşallah

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 11 May 2009, Pazartesi 10:21:28    Mesaj Konusu: Re: Başınızdan Gecen Soguk Şakalar Alıntıyla Cevap Ver

ilahi zafer kendin yaptığın şakayı geri kendin mi kandın? sende bi hoşsun insan hiç olmadı yıldızlarını sayar

hıım ben bi düşünem ne yapılmıştı şaka soru

bana değil ama bizim yaptığımız bir şakayı anlatayım
''bir arkadaşımızın doğum günüydü ama biz öle sıradan geçsin istemiyorduk
orjinal olmalıydı ne yapılım ne edelim derken bulduk arkadaşı konuşmak üzere bir cafeye çağırdık
buluşma gerçekleşince bir bekar arkadaşımız sevgilisinden hamile kaldığını ne yapacağını bilemedeğini söyledi
sanki gerçek gibi peşinede bir hikaye dizdi nasıl olduğuna dair
tabi hepimiz sus pus ne yapabiliriz diye düşünüyoruz
arkadaş diyor yaşayamam böyle babam duysa beni öldürür
aldıramam devlette bekarım özelde çok para
tabii öyle şeyler söylediki arkadaş daha fazla dayanamadı
ağlamaya başladı işte pasta zamanı da gelmişti
ışığı kapatıp pastayı getirdik ama arkadaşım halen ağlıyor
yaa şaka yaptık yok öyle bişey diyoruz ama inanmıyor
doğru söyleyin yok değil mi öyle bişey diyor
kızı ağlatana kadar uğraştık ama değdi çok güzel bitti sonu.''

çok mu kötüyüz ne (: kahkaha

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 11 May 2009, Pazartesi 11:05:36    Mesaj Konusu: Re: Başınızdan Gecen Soguk Şakalar Alıntıyla Cevap Ver

elif allah sizi bildiği gibi yapsın hemi kahkaha kahkaha böyle şaka yapılırmı..iyiki benim gibi hasta ve yaşlı birine yapmadınız orda kalpten giderdim valla kahkaha

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 11 May 2009, Pazartesi 16:11:37    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yazıların hepsini okudum ve güldüm geçtim...kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 30 Temmuz 2009, Perşembe 21:19:09    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

en sevdiğim bir bu gün bana unutamayacağım bir şaka yaptı..halen ne olduğunu çözemedim..çözdüğüm gibi anlatacam

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^