Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Hoşçakalın..!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Hoşçakalın..!!

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Serbest Kürsü... Kategori Dışı...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 11 Mart 2009, Çarşamba 16:43:07    Mesaj Konusu: Hoşçakalın..!! Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili Dostlar..Gönül isterdiki sizlere güzel şeyler yazayım ama bu bir veda yazısı,aranızdan ayrılıyorum..Forumun sadece pasif takipçisi olarak kalmaya karar verdim ve sizlere olan saygı ve sorumluluğumun bilinci çerçevesinde bu yazıyı yazıyorum..Beni aranıza kabul ettiğiniz ve kucak açtığınız için,ayrıca değerli yorumlarınızla ve takiplerinizle desteklediğiniz için teşekkür eder,hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım..Hepiniz hoşça ve dostça kalın..Tüm güzellikler sizlerin olsun..Allahaısmarladık..!!

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 11 Mart 2009, Çarşamba 19:02:33    Mesaj Konusu: Re: Hoşçakalın..!! Alıntıyla Cevap Ver

...bu kararı neye istinaden verdiniz anlamadım ama heralde doğru bir bildiğiniz vardırki böyle bir karar aldınız..düşüncenize saygı duyuyorum ama eliften sona sizinde burdan ayrılmanız demokrasiye,sitenin renkli yapısına,bana vurulmuş bir darbe olarak görüyorum..bence bu konuyu en az 10 defa daha düşünün çünkü burada olmanız için en az 10 sebep bulabileceğinize inanıyorum..sevgi ve selamlarla...

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 11 Mart 2009, Çarşamba 19:18:17    Mesaj Konusu: Re: Hoşçakalın..!! Alıntıyla Cevap Ver

Zafer abinin dediklerine katiliyorum...
burdan formlardan ayrilman icin cok gerekli bi neden olmasi lazim...
Cunku burda sitede cok renkli ve önemli paylasimlara sahipsin ve herkes tarafindan cok sevilen birisinin....
Yinede kararina saygi duyuyorum....
Ve bu kararindan vazgecmeni diliyorum...
Seni yine burada görmek istiyorum...

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 11 Mart 2009, Çarşamba 21:11:25    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Büyük hayal kırıklığına uğradım... Forumda çok büyük paylaşımlara imza atmış olan sevgili FLOWERS artik burada bir daha yazmiyacağını dektere etmiş... üzgün Bu düşüncesinin bir şaka olduğunu düşünüyorum... Yok şaka değilse forumun tam kendisinden yararlanacağı bir dönemde buradan ayrılmasının gerçek manada bir mazereti olmalı... soru Mutlaka da vardır diye düşünüyor ve eğer mümkünse bizlerle paylaşmasını bekliyorum... Forumda ve radyoda bu denli sevilen bir arkadaşımızın bizlerden katkılarını esirgemiyeceğini düşünüyorum... Sonuçta ne karar verirse versin kendisine saygı duyuyor kırmızı gül selamlarımı iletiyorum...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 12 Mart 2009, Perşembe 12:17:33    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Degerli Flowers hocam.
Veda yazınızı okuyunca bende arkadaşlar gibi ınanamadım. Biz oymalıtepe net ve oymalitepe fm Yöneticileri ve üyeleri aramıza katıldıgınızdan beri sizden ve katkılarınızdan son derece memnünüz. Bu kararı almanızda tabiki kesin bir sebep vardır,Buna saygı duyuyorum. Bu sitenin ve oymalıtepe fm in bir yöneticisi olarak yönetimle hiçbir sorunun olmadıgını biliyorum ve ayrılma sebebini bende arkadaşlar gibi merakla bekliyor, ayrılmamanız en güzel karar olacagını sizlere iletiyorum. Burası ve buradaki dostlar sizleri hep burada görmek ister. Teşekkürler.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 12 Mart 2009, Perşembe 23:05:44    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

flowers yapma senin gidişini susuşunu görmek olmayacak ben evde internet olmadığı için gelemiyorum ama aklım ve kalbim sizlerle sende duramazsın inanıyorum bi kez daha düşün derim

unutulmadığımıda görmek beni çok sevindirdi (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..

En son eliferdem tarafından 12 Mart 2009, Perşembe 23:18:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 12 Mart 2009, Perşembe 23:18:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bende şok olmadım dersem yalan olur şaka gibi üzgün böyle gitmek var mı bizleri bırakıp flowers üzgün
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^