Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - İSİM FALI..
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

İSİM FALI..

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 07 Ocak 2009, Çarşamba 20:33:14    Mesaj Konusu: İSİM FALI.. Alıntıyla Cevap Ver

Ben bu aralar fallara taktım arkadaşlar..sizide peşimden sürükleyecem bu gidişle İşte size yeni bir fal çeşiti..Son günlerde oldukça popülerleşmeye başlayan isim falına bakarak karşınızdaki kişi hakkında fikir sahibi olunabilirmiş.. Astrologlara göre durum bu kadar basit..

NASIL BAKILIR..??...

Fal için sözkonusu isimdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembollerinin açıklamalarına bakmak gerek. İsimdeki harflerin anlamlarını biraraya getirerek anlamlı sonuç çıkarıyorsunuz....

ÖRNEK..Aranan ad "TUĞBA" olsun, harf tablosundan T-U-Ğ-B-A harflerinin karşılığını bulup alt alta getiriyoruz ve isim falına bakılmış oluyor.

T : Oldukça ketum tavırlı ve duygularını karşısındakine açmayı zor başarabilen kişiliği temsil eder.
U,Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.
G : İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder.
B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.
A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder..

HARFLER & ANLAMLARI

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

C : Güzel sanatlara yatkınlığı temsil eden duygusal kişiliği ifade eder.

Ç : Zevk ve sefa düşkünü kişiliği ifade eder.

D : Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder.

E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder.

F : Sakinliği temsil eder, uysal ve güvenilir kişiliğin işaretçisidir.

G : İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder.

H : Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder

I,İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder.

J : Kaprisli ve kıskanç kişilik belirtisidir.

K : Başarılı, ünvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.

M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.

N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder.

O,Ö : Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever ve duygularını açığa vurmaktan kaçınan tiplerdir.

P : Kendinden emin kişilik, girdikleri ortamda kendine güvenli tavırlarıyla dikkat çekerler.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

S,Ş : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.

T : Oldukça ketum tavırlı ve duygularını karşısındakine açmayı zor başarabilen kişiliği temsil eder.

U,Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.

V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.

KOLAY GELSİN..

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 07 Ocak 2009, Çarşamba 23:32:15    Mesaj Konusu: Re: İSİM FALI.. Alıntıyla Cevap Ver

neyse halim ciksin falim tsler Flowers güzeldi... kırmızı gül
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 08 Ocak 2009, Perşembe 00:00:06    Mesaj Konusu: Re: İSİM FALI.. Alıntıyla Cevap Ver

benimde bi falıma baksana flowers alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 08 Ocak 2009, Perşembe 09:39:39    Mesaj Konusu: Re: İSİM FALI.. Alıntıyla Cevap Ver

rica etsem benim falımada bakarmısın flovers ismimi vereyim

ABDÜLKADİR MENHAFBAKİ TATLISUKABAĞINIPİŞMİŞSEVEROĞULLARINDAN

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 08 Ocak 2009, Perşembe 09:54:26    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

HALiL: Benim falim tamamen tutuyor arkadaslar yuzde yuz.Bu yazilanlarin hepsine sahibim ve tam not veriyorum. Sakinim, Duygusalim, kabiliyetliyim, kendimi verseydim sanatta basarili olurdum buda kesin. Tesekkurler hocam

H : Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder
İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 08 Ocak 2009, Perşembe 10:40:46    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

C : Güzel sanatlara yatkınlığı temsil eden duygusal kişiliği ifade eder
U,Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik
M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.
A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder..
I,İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder

AYNI BEN ... VALLA BU FAL DOGRUUU.. HER HARFİ BENİ ANLATIYOR...
TEK SORUN DUYGUSAL KELIMESI O BENDE YOK kahkaha kahkaha
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 08 Ocak 2009, Perşembe 12:47:48    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder.
I,İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder.

neler saklıymış benim içimde neler (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 08 Ocak 2009, Perşembe 16:31:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 08 Ocak 2009, Perşembe 22:29:34    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.
R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar

BAKTIM zafer..AT bakayım bi 5'lik..bedava yok:))

Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 09 Ocak 2009, Cuma 18:46:59    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

fincanı kapadım sana zahmet bunada bakıver

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 09 Ocak 2009, Cuma 19:38:00    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bakayım likapa:)) sana üç vakite kadar yol var,için kabarmış,adağın var,moralin bozyk..) devamını istersen ofise beklerim kahkaha

Başa dön

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: trabzon

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 15:21:01    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hımm.gereksiz bişi.hadi akıl testi zeka sorusu falan dersinde.bu dünyada fala inanlar çok saçma geliyo yani bana. kahkaha kahkaha

_GÜLEREK GÜNAH İŞLEYEN AĞLAYARAK CEHENNEME GİDER_
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^