Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - __ben ermeni değilim__
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

__ben ermeni değilim__

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Bunları Biliyor muydunuz ?
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: trabzon

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 07:52:35    Mesaj Konusu: __ben ermeni değilim__ Alıntıyla Cevap Ver

Bizler, yüzümüzün kızardığı günlerde işlenen cinayeti elbet deki lanetliyoruz elbet deki kınıyoruz. Elbet deki ülkemize şu günlerde lobilerin almış olduğu haksız soy kırım iddialarına kötü örnek teşkil etmesinden dolayı üzülüyoruz.

Türk Adaleti tarafından suçlular failler elbette ki cezalandırılsın bu üzücü olaydan dersler alınsın her türlü eleştir yapılsın. Gerekli tedbirler önlemler alınsın bu son olsun.

Ama unutmayalım ki Asala Örgütünün katlettiği 42 Diplomat, Ateşe ve Büyük Elçilerimizi katlettiği günlerde kimse Hepimiz TÜRK'ÜZ demedi. Nedir bu gövde gösterisi?

Nedir bu siyasi malzeme çıkarmak?

Hayır! Ben Ermeni Değilim?

1973 Santa Barbada Konsolosu Mehmet Baydar

1975 Viyana Büyük Elçisi Bahadır Demir

1975 Paris Büyük Elçisi İsmail Erez

1977 Vatican City Büyük Elçisi Taha Carım

1978 Madrid Büyük Elçisi Necla Kuneralp

1980 Atina Ateşesi Galip Özmen

1980 Sydney Başkonsolosu Şarık Arıyak

1982 Los Angeles Baş Konsolosu Kemal Arıkan

1983 Belgrad Büyükelçisi Galip Balkar..

Evet. Bunlarda Asala tarafında şehit edilen birkaç isim onlar için kimse Ben TÜRK'üm demedi.
--
zahira selametle kalın.......... ve ii düşünün

_GÜLEREK GÜNAH İŞLEYEN AĞLAYARAK CEHENNEME GİDER_
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 14:34:25    Mesaj Konusu: Re: __ben ermeni değilim__ Alıntıyla Cevap Ver

bilgi için teşekkürler

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 14:35:04    Mesaj Konusu: Re: __ben ermeni değilim__ Alıntıyla Cevap Ver

tşkler

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 14:50:17    Mesaj Konusu: Re: __ben ermeni değilim__ Alıntıyla Cevap Ver

Paylaşım icin tesekkurler

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^