Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - AŞK ve ÇILGINLIĞIN Hikayesi....
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

AŞK ve ÇILGINLIĞIN Hikayesi....

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 16 Aralık 2008, Salı 02:52:29    Mesaj Konusu: AŞK ve ÇILGINLIĞIN Hikayesi.... Alıntıyla Cevap Ver

Uzun zaman önce dünya yaratılmadan insanlar dünya'ya ayak basmadan önce iyi huylar ve kötü huylar ne yapacaklarını bilmez vaziyette dolaşıyorlarmış..

Saflık ortaya bir fikir atmış:''Neden saklambaç oynamıyoruz''....ve hepsi bu fikri çok beğenmiş..çilgin çilginlik bağırmış..''Ben ebe olmak istiyorum''....ve hiç kimse çilginliği arayacak kadar çıldırmadığı için,hemen çılgınlık bir ağaca dayanmış ve başlamış saymaya 1.2.3.4......çilgınlık saydıkça iyi ve kötü huylar saklanacak yer aramaya başlamışlar....

Şefkat ay'ın boynuzuna asılmış...
İhanet çöp yığınının içine girmiş...
Sevgi bulutların arasına kıvrılmış...
Yalan bir taş'ın altına yatacağını söylemiş ama yalan söylemiş bir gölün dibine girmiş...
Tutku dünya'nın merkezine saklanmış...
Para hırsı bir çuvalın içine yerleşirken çuvalı yırtmış...
.......ve Çılgınlık saymaya devam etmiş....79,80,81,82.........
Aşk'ın dışında bütün iyi ve kötü huylar saklanmış,aşk kararsız olduğu için nereye saklanacağını bilmiyormuş..
Bu bizi şaşırtmamalı çünki hepimizde biliriz ki aşk'ı saklamak çok zordur..
.......ve Çılgınlık 95,96,97.....ye gelmiş..100'e geldiği anda aşk koşup güllerin arasına girmiş...
.......ve Çılgınlık ''önüm,arkam,sağım,solum sobe geliyorum '' demiş...

Ve arkasını döndüğünde ilk önce Tembelliği görmüş o ayaktaymış çünki saklanacak enerjisi yokmuş....sonra Şefkat'i ay'ın boynuzunda,İhaneti çöp yığınında,Sevgi'i bulutların arasında,yalanı gölün dibinde ve Tutkuyu dünya'nın merkezinde....Hepsini birer birer bulmuş...ve çılgınlık umutsuzluğa kapılmış,en son saklı kişiyi bulamamış..derken Aşk'ın bulunamasına Haset duyan Haset çılgınlığın kulağına fısıldamış...
.... ''Aşk'ı bulamıyorsun çünkü o güllerin arasında saklanıyor ''...
....Ve çılgınlık çatal şeklinde bir sopa alıp güllerin arasına çılgınca saplamış..saplamış...saplamış.. taki güllerin arasından yürek burkan bir feryat duyana kadar...ve Aşk elleriyle yüzünü kapatarak çıkmış ortaya,ellerinin arasından sicim gibi kan akıyormuş,çılgınlık onu bulmak için heyecandan elindeki sopayla aşk'ın gözünü kör etmiş..

......''Ne yaptım ben...Ne yaptım ben''....Diye bağırmış...''Seni kör ettim nasıl onarabilirim'...

.......Ve Aşk cevap vermiş..''Gözlerimi geri veremezsin.Ama benim için bir şey yapmak istersen kılavuzum olabilirsin..''

.......VE O GÜNDEN BERİ AŞK'IN GÖZÜ KÖRDÜR ve ÇILGIN'LIKTA HER ZAMAN ONUN YANINDADIR..........

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 16 Aralık 2008, Salı 08:43:22    Mesaj Konusu: Re: AŞK ve ÇILGINLIĞIN Hikayesi.... Alıntıyla Cevap Ver

ŞEFKAT AY'IN BOYNUZUNDA HALA ASILI DURUYO, BİR GÜN İNSANLAR ONUDA BULUR UMARIM

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 16 Aralık 2008, Salı 10:24:42    Mesaj Konusu: Re: AŞK ve ÇILGINLIĞIN Hikayesi.... Alıntıyla Cevap Ver

çok hoş bir yazıydı=FLOWERS= emeğine sağlık kırmızı gül

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 16 Aralık 2008, Salı 14:15:58    Mesaj Konusu: Re: AŞK ve ÇILGINLIĞIN Hikayesi.... Alıntıyla Cevap Ver

gerçekten tek kelimeyle nefis harika herkesin okumasını öneririm ellerine sağlık bizle paylaştığın için tşk ler
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 16 Aralık 2008, Salı 15:41:52    Mesaj Konusu: Re: AŞK ve ÇILGINLIĞIN Hikayesi.... Alıntıyla Cevap Ver

çok güzel bir hikaye hocam.şimdi aşık olanları gözünün neden kör olduğunudam anlamış olduk:)

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 16 Aralık 2008, Salı 16:01:34    Mesaj Konusu: Re: AŞK ve ÇILGINLIĞIN Hikayesi.... Alıntıyla Cevap Ver

Hep "askin dili olsa da konussa" deriz.iste bir gun ask konusmaya baslamis ve demis ki:

-Ey insanlik hep benden konustunuz. bana ulasmaya calistiniz.aslinda bana ulasdiniz.ama hic fark etmediniz.benim icin agladiginiz zaman bile size hep yalan belki de saka gibi geldim.bana hep yakisitrmalar yaptiniz.size bir hikaye anlatayim

Bir gun kucuk bir kedi kuyrugunu yakalamak icin hep kendi etrafinda donup, duruyormus ve buyuk kedi dayanamayip "ne yapmaya calisiyorsun" diye sormus.yavru kedi de "bana ancak kuyrugumu yakaladigim zaman mutluluga ulasacagimi soylediler.bende onun icin ugrasiyorum" diye cevap vermis.

Buyuk kedi gulmus ve "bende kucukken senin gibiydim.hep kendi etrafimda doner kuyrugumu yakalamaya calisirdim ama bir gun durdum ve dusundum ve yurumeye karar verdim.iste o zaman anladim ki zaten o benim pesimden geliyordu"

Iste simdi anladiniz mi?ask bir kedinin kuyrugudur ki ona ulasmak icin pesinden kosmaniz gerekmez, o zaten her hareketinizde arkanizdan gelir...

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 16 Aralık 2008, Salı 22:36:05    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Askin gözü kördür ve çilginlik yanındadır" ifadesi ne kadar hos anlatilmis güzel bir uyarlama hikaye, tesekkürler =FLOWERS= kırmızı gül ve tesekkürler eliferdem kırmızı gül

Allah herkese körlük geçtiğinde pisman olmayacaği Ask nasip etsin, İhanet de o cöp yıgınından çıkmaz insallah

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 10 Ocak 2009, Cumartesi 10:38:08    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

BEN AŞIK OLMAKTAN VAZGECTİM ŞİMDİ.....YOK SA KÖR OLCAZ:)

<div align="center">"..Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..   Ya da yazmalı..<br>Kalemimle beraber bitene kadar "seni".</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^