Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - YENİ YILDA İLK GÜNÜM:)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

YENİ YILDA İLK GÜNÜM:)

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları... Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 02 Ocak 2009, Cuma 19:49:14    Mesaj Konusu: YENİ YILDA İLK GÜNÜM:) Alıntıyla Cevap Ver

Bir günlük tatilin ardından 02-01-2009 SABAH SAAT 07-15 de telefonumun alarm sesiyle yeni yılın ilk iş gününe gözlerimi açtım..Telefonumdaki alarm sesi aynıydı.geçen senede beni İbrahim Tatlıses'in Hadi hadi hadi diyen sesi uyandırıyordu,bu senede...Sanki bana der gibi ''hadi hadi kalk geç kalma'' Heyecanla fırladım yataktan.direk mutfağa gittim yine her sabahki gibi,boolll köpüklü türk kahvemi yaptım,ben olmasam kesin kurukahveci Mehmet efendi iflas edecek:)ve koşturarak elimi yüzümü yıkadım.kahvemi içerken bir yandanda geçen seneki gibi ikileme düştüm,onumu giysem,bunumu giysem diye..En sonunda mavi kot'umda karar kıldım,ya ben bu kot'u geçen senede çok severdim bu senede o arada gözüm saate takıldı,zaman daralıyordu,daha saç,makyaj,saçlarımı topladım.yok olmadı açtım,yine topladım,yine açtım jöleledim,toplasamıydım acaba herşey şimdilik aynı gidiyordu,makyaJ sevmem Allahtan,bayanlar bilir.bi kalem.bi ruj,bi nemlendirici.bide rimel yeter de artar bile..(beylerin yuh daha ne olsun der dediğini duyar gibiyim)5 dk kalmıştı yaklaşık,2,3 dakikası yine anahtar aramakla geçti,tam kapıdan çıktım ki haydaaa yine telefonumu unuttum,hadi aç kapıyı yeniden,çizmelerin ucuna basa basa odaya git ,içimden kendi kendime ''uy kafasız aklın nerde''diye söylensemde hep yaptığım şeydi:)Neyse olan oldu ben servisi kaçırdım,yılın ilk iş günü de,geçen sene de çok sık olurdu:)Allahtan çok beklemedim otobüs geldi,yine herzamanki şey, insanlar itişe kalkışa en önce binen olmak için yarıştılar..Eeee kolay mı belediye her ay ilk binene kurayla dizüstü bilgisayar veriyo ya ..Güç bela kendimi otobüse attım,baktım bir hanım oturmuş,yanındaki boş yerede çantasını koymuş,yaklaştım ''Affedersiniz çantanızı alırmısınız dedim''Hanım şöyle baktı ve ne dese beğenirsiniz,''orası dolu''Allah Allah dedim benmi göremiyorum,sıfır beden bi hatun mu oturuyo:) 'Anlamadım' dedim..''Eltime yer ayırdım,iki durak sonra binecek'' deyince benim şarteller attı tabiki.'nerde görülmüş otobüste yer rezerve edildiği''Hatun baktı ben sinirleniyorum ''tamam gel otur ama gelince kalkarsın''sanki bağ bağışlıyo ''içimden dedim ''nah kalkarım,kolaysa kaldır''İki durak sonra eltisi bindi ki birden seslendi birine''fikriye gel gel,yerin hazır,hanım kalkacak''yan yanda bana bakıyo ama..''Kalkamam dizimde menüsküs var''dedim:) ohh olsun gıcıklık değilmi,sinirime gitti kadının uyanıklığı..Ve etrafımı incelemeye başladım..Yan daki amca tatlı bir şekerleme yapıyordu,arka taraftaki gençler gülüşüp şakalaşıyorlardı,konu kızlardı tabiki Şoför bey sigara yasağı yokmuş gibi birini yakıp ,birini söndürüyordu..En doğal hakkıymış gibi:)Birden arka sıradan bir hanım sesi''kaptan bey havalandırmayı açarmısnız,içerisi çok havasız..hemen başka bir ses,ne havası ya,soğuk açma kaptan,,Haydaaa şoför arada kaldı,biri aç der,biri kapat..biriside ''havalı havalı gitmek iştiyorsan taksi tut git''deyince otobüsün içinde eşek kaçtı,palan düştü,ortalık bir anda karıştı Allah Allah dedim hani yeni birşey yok,bunlar geçen sene de vardı,bu senede var:)Neyse üzülerek ineceğim yere geldim..Üzülerek diyorum çünkü öndeki 2 hatun koyu bir Avon muhabbetine dalmışları..''sen hep bu otobüstemisin..sipariş ver burda getirteyim.nasılsa burda karşılaşırız''diğeri ''kaçta biniyosun sen,hangi duraktasın'' derken ben inmek zorunda kaldım..Merak ettim aslında naptılar...Ben geçen senede meraklıydım bu senede:)
...........Veee yeni yılın ilk iş günü herşey,herkes aynıydı..Yenilenen sadece rakamlardı...2010 - 2015 'dede değişeceğini sanmıyorum..(Allah ömür verir görürsek)..Başınızı ağrıttıysam özür arkadaşlar..Sabır gösterip okuduğunuz için tskler...

BEN YENİ YILA ESKİ BAŞLADIM...YA SİZ...'''

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 02 Ocak 2009, Cuma 20:06:19    Mesaj Konusu: Re: YENİ YILDA İLK GÜNÜM:) Alıntıyla Cevap Ver

allah iyiliğini versin flowers hocam kahkaha bir kaç saatlik serüvenini filmlere konu olacak şekilde anlattıysan allah bilir bir günün, arkası yarın dizisi gibi yıllarca gösterimde olur.içten ve olağan bir şekilde yazın çok oşuma gitti.okurken kendimi gülmekten alamadım allahta seni güldürsün..sanki birilerinden,bir yazıdan cesaret almış gibi bir yazı vardı .bu tür paylaşımların devamını beklerim..o avonu ne yalan söliyeyim bende merak ettim kahkaha erkekler için olan ürünleri varsa ilk gördüğünüzde sorarmısınız cilt gerdiren krem ne kadarmış kahkaha .ama yaptığınız tek yanlış ben olsam eltisine yer tutan kadını döverdim kahkaha

emeğine sağlık çok güzeldi alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 02 Ocak 2009, Cuma 20:08:59    Mesaj Konusu: Re: YENİ YILDA İLK GÜNÜM:) Alıntıyla Cevap Ver

çok sıcak ve içten bir yazıydı bu arada ne kadar unutkan olduğunu öğrenmiş olduk ben ne anlatsam yat ,kalk -erdem- evi işi, el işi, yemek ,bulaşık artı bide hastam var enjeksiyona (yani iğneye) gittim gün bitti (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Bence

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 02 Ocak 2009, Cuma 20:26:21    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence de çok güzel bir yazıydı flowers.
İçinde psikoloji,sosyoloji,yaşantımızdan ustaca alınmış bir kesit ve harika bir gözlem var.
Ayrıca yeni yıl denen şeyin bir başlangıç olmadığını, tahta bir metredeki gibi sadece zamana atılan
kalın bir çizgi olduğunu da çok iyi anlatmışsın..

Başka ne söylenebilir ?

Bence. alkış alkış alkış

....................
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 03 Ocak 2009, Cumartesi 01:23:57    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

alkış alkış alkış tesk flowers bence cok guzel yani degisen sadece rakamlar....
yuregine ve emegine saglik...

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 03 Ocak 2009, Cumartesi 10:42:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bende arkadaslara katiliyorum gercekten guzeldi ,superdi hocam cok tesekkurler. Hem keyif aldim,hem guldum,hemde cok yerinde buldum. Herkesten bir gununun hikayesini dinlemek guzel olur gercekten.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 03 Ocak 2009, Cumartesi 12:54:21    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tşk ederim tüm yorumlar için..bende sizi alkışlıyorum alkış

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

ohne_zucker

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 03 Ocak 2009, Cumartesi 21:26:02    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

''Kalkamam dizimde menüsküs var''koptum vallaha.yalana bak. kahkaha
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 08 Ocak 2009, Perşembe 00:18:23    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Hocam öncelikle elllerinize sağlık. Günümüz türkiyesinde yaşananların birebir olarak anlatmışsınız. İlk günü biraz şansız geçirmişsiniz,ama son gülen siz olursunuz İNŞALLAH.Anlatım ve betimleme yönünden de zengin ve doyurucu bir deneme olmuş...

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 08 Ocak 2009, Perşembe 10:45:54    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha GÜZEL BİR GÜNMÜ DESEME ACABA
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları... Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^