Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Ögrenci herzaman zekidir..))
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Ögrenci herzaman zekidir..))

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 29 Aralık 2008, Pazartesi 17:58:15    Mesaj Konusu: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş.

Profesör kaşlarını çatarak: " Öküzler ve kuşlar ayni masada oturamaz!"
Ögrenci: "O zaman ben ucuyorum..."
Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavinin basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis.
Yanliz sinavda ogrenci tum sorulari mukemmel bir sekilde cevaplamis.

Profesor ogrenciye: Sana son bir soru soracagim - demis.
Yolda yürürken iki torba buldugunu hayal et, birinde akil var, digerinde ise para var.

Hangi cuvali alirsin?

Ogrenci: "Para olan cuvali secerdim..."
Profesör: "Ben akil olan cuvali secerdim..."
Öğrenci:"Normal! Kimde ne eksikse onu secer...
Profesör çok sinirlenmis, ogrencinin not defterini alip icine "Öküz" yazmis. Ogrenci nota bakmadan odadan cikmis.
Bir dakika sonra ogrenci kapiyi aralamis : "Sayin profesör, imzanizi atmissiniz, fakat notumu yazmayi unutmussunuz."...

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 29 Aralık 2008, Pazartesi 18:02:13    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

biliyordum ama yine de gülüyorum kahkaha teşekkürler kırmızı gül

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 01:34:24    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

cok guzeldi daha once okumustum ama yine zevkle okudum tskler
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 09:05:05    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

Ben ilk kez okudum ve cok guldum. Bu ogrenci hangi profosorde okudu merak ediyorum. alkış

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 10:16:24    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

http://www.oymalitepe.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=695&highlight=%F6k%FCzler++ku%FElar

önceden ben benden öncede biri eklemişti (:
yeniden hatırlamak güzeldi

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 11:34:14    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

profesörde'de kabahat var ama çocuk eşşeklik etmiş hocasına adam öyle davranırmı..gençliğe kötü tesir edecek bir forum bence.her okuyanın gerçekleştirmeye çalıştığını düşünsene

evet hatırlıyorum..yukarda yazdığımın aynısınıda elife yorum yazmıştım

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 11:55:32    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

Pardon ELİF..Ne derler..GÜLME STRATEJİK'E GELİR BAŞINA

Gelelim ZAFER'e profosör,hoca kim olursa olsun karşısındakini aşağılamaya hakkı yok ..işte böyle alır cevabını

Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 11:57:21    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

daha yazıyodum..yanlış bastım ya say beni sayayım seni..derim ben..ben o ögrencinin yerinde olsam aynı tepkiyi gösterirdim..yalan yok..hocam değil kim olursa olsun..TSKLER..

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 12:04:39    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

2,,,,1 den,,siyah pembeden,,hoca öğrenciden,,subay askerden,,doktor hastadan,, imam cemaatten üstün..insanlık olarak değil tabi..ben olaya o açıdan bakmıştım

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 12:08:16    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

HAA emir-komuta zinciri,yada hiyerarşi tarafından bakıyorsunuz olaya..asker zihniyeti diyelim ki öyle....yinede o hakkı vermez....herşeyden önce insanlık..

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 12:14:39    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

o paragrafı yazacağınızı bildiğimden özellikle insanlık olarak değil diye belirttim sayın flowers..hiyerarşi'de toplumda olmasi gereken bir kavram yoksa cuma namazı kılınırken cemaatten biri kalk lan ordan ben daha iyi kıldırırım der.

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 13:16:38    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

=FLOWERS= demiş ki:
daha yazıyodum..yanlış bastım ya

demişsin ama görüyorum ki süren mesajını değiştirmek için yeterli 25 dk sonrası düzeltme yapılamıyor yeni ekleyeceğini değiştirle yapabilirdin kurallarda geçiyor hatırlatayım dedim (:

kuzeyinoglu demiş ki:
11 - Aynı konuda, araya başkaları mesaj yazmadan, mesaj yazmak (flood) yasaktır. Bir mesajınıza bir şeyler eklemek istediğinizde, yenisini yazmak yerine "Değiştir" seçeneğini kullanmalısınız.

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 13:20:09    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

AZ zaman bana, onuda ögrenecem...Bilmiyordum..ok..tsk ler

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 13:21:47    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

acemilik mi kaldı kızz ne kadar zaman oldu
bende öyleydim ilk başlarda
zamanla oluyor herşey dert etme (:

Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

MesajTarih: 30 Aralık 2008, Salı 15:27:22    Mesaj Konusu: Re: Ögrenci herzaman zekidir..)) Alıntıyla Cevap Ver

http://www.oymalitepe.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=602

konu daha önce bu linkte paylaşıldığı için kilitlenmiştir...

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^