Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Oymalitepe Dugunlerinden ve gezilerimizden videolar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Oymalitepe Dugunlerinden ve gezilerimizden videolar

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Yöresel Sanatçılar, Şarkılar - Video Klipler Yöresel Sanatçılar, Şarkılar - Video Klipler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 24 Aralık 2008, Çarşamba 18:42:47    Mesaj Konusu: Oymalitepe Dugunlerinden ve gezilerimizden videolar Alıntıyla Cevap Ver

Degerli Ziyaretcilerimiz Burada sizlerle Oymalitepemizdeki bazı dügünlerden ve gezilerimizden video görüntüleri paylaşmak istiyorum. Videolar ceb telefonu ile cekilmiş ve amtor videolardir. Izleyip geçmişe bir göz atmak dışarda olanlar için memleketi hatırlamak adına güzel olacagını düşünüyorum.

Osman Aydin'in dugununde arkadaslarla horondayiz

ViDEOYu iZLE

Osman Aydinin Dugununde Oymalitepeli Kızlarımız horon oynarken

ViDEOYu iZLE

Oymalitepe Beledioyesi dugun salonunda oynamanın tadina doyamayan gelclerimiz.

ViDEOYu iZLE

Sitemiz ve Oymalitepe fm uyelerinden HAZAN'in Kına Dügünü. Trabzon Ganita emperyal caycahcesi

ViDEOYu iZLE

HAZAN VE ERDAL'in Dugununde hopa sallamasi

ViDEOYu iZLE

HAZAN VE ERDAL Pastalarini keselerken

ViDEOYu iZLE

Hazan ve Erdal'in Dugununde Hopa /Kemalpasada iki ayri dugun salonundaki dugunun damat ve gelin adaylari birbirini ziyaret ederek bir ilki gerceklestirdi. Her iki salonda da birlikte dans ettiler.

ViDEOYu iZLE

Nalan Aktas'in Dugununden goruntuler. Trabzon Ganita emperyal cay bahcesi

ViDEOYu iZLE

OYMALITEPE FM BULUSMALARINDAN

Oymalitepe fm bulusmalarinda NECO nun sazindan sesinden1

ViDEOYu iZLE

Oymalitepe fm bulusmalarinda NECO nun sazindan sesinden2

ViDEOYu iZLE

Oymalitepe fm üyelerı sümelaa (meryemana) Gezisinde

ViDEOYu iZLE

Oymalitepe fm üyelerı Trakyada Kıyıkoy Gezisine Gıderken yoldakı doga görüntüleri

ViDEOYu iZLE

Oymalitepe fm üyelerı Trakyada Kıyıkoy Gezisinden Dönerken yoldakı doga görüntüleri

ViDEOYu iZLE

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>

En son ZaKDaRiZa tarafından 25 Aralık 2008, Perşembe 18:33:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 00:20:39    Mesaj Konusu: Re: Oymalitepe Dugunlerinden ve gezilerimizden videolar Alıntıyla Cevap Ver

Hazan düğününde olmasam da videoları izleyince ordaymış gibi oldum Allah mutluluğunu bozmasın tekrar ömür boyu mutluluklar kırmızı gül videoları keyifle izledim teşekkürler kırmızı gül
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 00:46:25    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hepsi birbirinden güzel vieolar ama görüntü kaitesinden dolayı tanıdık yüz çok az görebildik.
Ama Halil abicim en büyük keyfi sizin ekibi izlerken aldık, tebrikler alkış

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 08:33:32    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Fatma goruntu iyidir ama googlede boyle oldu Youtubede gayet iyi. Videolar ayni video sanirim baska bir sorun var bencede goruntu youtube kadar net olmadi. tesekkurler. Devami gelecek.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 10:00:16    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Youtube linki varsa müsait bir zamanda alabilir miyim o halde, ben izleyebiliyorum ordaki videoları. Hatice'yle akşam bilgisayar ekranına yapıştık resmen yaklaşırsak sanki daha iyi gözükecekmiş gibi

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 18:45:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tesekkurler fatma Youtube deki videolarçRadyodaki siirler linkine tıkladınmı siirler acilacak sagda kimin remine tıklarsan onun yaptıgı videolar çıkar youtube de ki. Zakdarızaya Tıklarsan bu horonlar orda var. Bütün dj lerimizin yaptıgı videolara oradan ulaşabılirsiniz.

Ayrıca youtube ye oymalıtepe yazınca butun vıdeolarımız çıkar. Teşekkürler ilginiz için.

Başa dön

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 20:32:14    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tamam abicim hemen bakıyorum, teşekkür ederim bilgiler ve videolar için kırmızı gül

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Yöresel Sanatçılar, Şarkılar - Video Klipler Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^