Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - SEVGİLİ BABAMA
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

SEVGİLİ BABAMA

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 21 Aralık 2008, Pazar 19:20:00    Mesaj Konusu: SEVGİLİ BABAMA Alıntıyla Cevap Ver

SEVGİLİ BABAM’A

Ya seni ozlemeye alistimda zor gelmiyor yoklugunbana
Yada alIŞtim o zor yokluguna
Sen geç
Yanımda olmanı istiyorum çok kez,
Ama yanımda oldugunu düşünmek yetiyor bana,
Kavuşuruz diyorum
Er geç
Seninle yapabileceklerim sinirsiz geliyor bana,
Sonra,sonra düşünüyorum bir daha,
Hele hele gelsin diyorum,
Kızıyorum zamana hadı diyorum
Gel geç
Ya geç bu hayalleri diyorum kendime sonra,
Yada;
Bunlari geç
Sonra mektüplarım,
Mektüplarım sana,
Kim yazar bana,kim bu kadar içten satirlar,
kime mektüp yazarım ben,kim hep beni hatırlar.
Sen bunlari düsünme yine
Ne olur Gül geç
Günün birinde gelecek olman mi zor bana,
Yoksa,
Yoksa orada olman mi?
Bir bilebilsem
Zorum korkum aslında
Yillar geöti
Ya umdugum gibi deyilsen.
Seni seviyorum babacigim,

EMİNE AKTAS (Dj-ZiFiN)

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 21 Aralık 2008, Pazar 19:49:55    Mesaj Konusu: Re: SEVGİLİ BABAMA Alıntıyla Cevap Ver

Bu gerçek bir hayat hikayesinin şiir ile dile getirilmiş şeklidir...Okuyunca çok duygulandığımı,gözlerim yaşardığını söylemek istiyorum.Teşekkürler sevgili ^^ZİFİN^^kardeşim..Sevgili ^^HALİL AKTAŞ^^abimize senin kadar olmasada bizlerde özlem duyuyoruz. Sevgili ^^Halil^^ abi her ne kadar bizim öz babamız olmasada,seninle aynı şekilde dugularımı paylaştığımı söylemek istiyorum.Hasretlerin ve ayrılıkların uzun süreli olmaması dileğiyle.Bir kez daha teşekkür ediyorum.Yüregine sağlık canım kardeşim... ^^ZİFİN^^ alkış alkış alkış Abicim bir teşekkür de sana. alkış Kızınız tarafından sana yazılmış olan bir şiiri bizlerle paylaştığın için... kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 21 Aralık 2008, Pazar 21:38:17    Mesaj Konusu: Re: SEVGİLİ BABAMA Alıntıyla Cevap Ver

Yüregine saglık ZİFİN...Babalarımız evin direğidir..Allahım tüm babalara uzun ömür versin..ve başımızdan eksik etmesin..Uzakta olan tüm insanların birbirine kavuşması dileğiyle.... alkış alkış

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 21 Aralık 2008, Pazar 23:14:17    Mesaj Konusu: Re: SEVGİLİ BABAMA Alıntıyla Cevap Ver

yüreğine sağlık zifin ablacığım.babalarımız gerçekten bizim herşeyimiz.onlar bizim yol gösterenimiz.bu duygularını bir şiirle dile getirmen gerçekten çok harika.. halil abimde gerçekten çok şanlı bir baba.onu yürekten seven avlatlara sahip.bundan daha güzel birşey olamaz hayatta.tekrar teşekkürler....

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 22 Aralık 2008, Pazartesi 10:19:10    Mesaj Konusu: Re: SEVGİLİ BABAMA Alıntıyla Cevap Ver

allahım kimseyi sevdiklerinden ayırmasın ayrılanlarıda tez kavuştursun

emeğine sağlık zifin (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^