Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - G@NiT@ Abim Öğretti... :)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

G@NiT@ Abim Öğretti... :)
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Resimler ve Karikatürler Resimler ve Karikatürler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 26 Aralık 2008, Cuma 14:45:27    Mesaj Konusu: G@NiT@ Abim Öğretti... :) Alıntıyla Cevap Ver

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 26 Aralık 2008, Cuma 14:46:36    Mesaj Konusu: Re: G@NiT@ Abim Öğretti... :) Alıntıyla Cevap Ver

hahaaaaa alemsiniz vallaha gambatlarum agirdi gülmekten:)) kahkaha

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 Aralık 2008, Cuma 14:48:51    Mesaj Konusu: Re: G@NiT@ Abim Öğretti... :) Alıntıyla Cevap Ver

kolbastı deyince benimde aklıma gelen tek isim g@nit@ hiç görmedim ama güzel oynadığını duydum çok hoş (: alkış

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 26 Aralık 2008, Cuma 17:31:29    Mesaj Konusu: Re: G@NiT@ Abim Öğretti... :) Alıntıyla Cevap Ver

hic bu kadar gulmemistim yakinda. Evet Kolbasti deyince akla ilk gelen isim G@NiT@ dir suphesiz tabiki arkadaslarinida unutmamak lazim superler. Eline saglik kuzeyinoglu. Cok guldum kahkaha

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 26 Aralık 2008, Cuma 19:16:44    Mesaj Konusu: Re: G@NiT@ Abim Öğretti... :) Alıntıyla Cevap Ver

Herkes aynı fikirde sanırım kolbastı denince akla G@NİT@ geliyor resimlerde bile oynamasına bakmak keyifli unutmadan karşısında oynayan bi kız vardı oda hiç fena oynamıyordu rakip olabilir kuzeyinoğlu harika anlattın eline sağlık alkış kahkaha
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 26 Aralık 2008, Cuma 20:00:39    Mesaj Konusu: Re: G@NiT@ Abim Öğretti... :) Alıntıyla Cevap Ver

hahaa yahu bir beni öğretmedi kahkaha

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 26 Aralık 2008, Cuma 23:43:59    Mesaj Konusu: G@NiT@ Abim Öğretti... :) Alıntıyla Cevap Ver

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

"KUZEYİNOĞLU" konuyu karikatürize etmiş gibi görülsede, sevgili "GANİTA" ve ekibi gerçek kolbastı uzmanları.İzlemeye doyum olmuyor.İzlerken büyük keyif aldığım o anları ölümsüzleştirmiştim. ("Hazan & Erdal'ın düğününden) Konu açılmışken sizlerle paylaşmak istedim. Teşekkürler "KUZEYİNOĞLU", tekrar özel ve güzel bir güne bizleri götürdün... Selamlar boztepeye

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 27 Aralık 2008, Cumartesi 03:51:19    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ne kadar sevimli şey onlar öyle! G@NİT@ abisi pek iyi öğretememiş anlaşilan

Bu şirin çalişmanla tebessüm ettirdigin için tesekkürler kuzeyinoglu

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

__GANiTA__

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 27 Aralık 2008, Cumartesi 17:03:49    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

TeŞekKürLeR Abiyii, EliNe SaĞlıK AmA GeRçEktEn PeS YaNi!!

söylediklerimden çok sakladıklarımda saklıyım..gizlediklerimde gizliyim..beni anlamak için,konustuklarımdan çok sustuklarıma kulak verin.!!
Başa dön

HaZaN

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 27 Aralık 2008, Cumartesi 18:23:44    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

oy nenem her baktıgımda gülüyorum otomatiğe alınmıs gibi:))) kahkaha sagol kuzeyinoglu...ASLI iyi oynuyor dedigin kız erdalın yakın akrabası...kendi düğününde bile gelinlikle kolbastı oynadı
Başa dön

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 28 Aralık 2008, Pazar 00:21:34    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

kuzeyinoğlu ustalığını göstermiş yine ve __GANiTA__ nın kolbastı ustalığını birde bu şirinlerden öğrenmiş oldum ne kadar izlememiş olsamda

teşekkürler kuzeyinoglu

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

MesajTarih: 28 Aralık 2008, Pazar 01:16:16    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

__GANiTA__ demiş ki:

TeŞekKürLeR Abiyii, EliNe SaĞlıK AmA GeRçEktEn PeS YaNi!!

Ben teşekkür ederim abiyi ) pes yani

HaZaN demiş ki:
oy nenem her baktıgımda gülüyorum otomatiğe alınmıs gibi:))) kahkaha sagol kuzeyinoglu...ASLI iyi oynuyor dedigin kız erdalın yakın akrabası...kendi düğününde bile gelinlikle kolbastı oynadı

ASLI nın dediği kız bizim meşhur "yayla kızı" sanırım senun ekraban değil yani.. öyle Artvinlinin oynamasi ile olmaz kolbasti

pes yani

Ben teşekkür ederim hepinize... bizdende selamlar Ali abi kırmızı gül

Başa dön

HaZaN

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 28 Aralık 2008, Pazar 01:57:34    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hımm ben bilmiyordum kuzeyinoglu..tesekkür ederim mehcup oldum derdi NEJAT UYGUR kahkaha
Yine de iyi oynuyordu bi artvinli olarak
Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

MesajTarih: 28 Aralık 2008, Pazar 01:58:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

HaZaN demiş ki:
hımm ben bilmiyordum kuzeyinoglu..tesekkür ederim mehcup oldum derdi NEJAT UYGUR kahkaha
Yine de iyi oynuyordu bi artvinli olarak

Evet hakkını yemiyoruz.. en azından benden iyi kahkaha

Başa dön

HaZaN

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 28 Aralık 2008, Pazar 02:01:40    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

çok hızlısın kuzeyinoglu ...hangi arada kopyalayıp cevap yazdın..daha arkama bakmadan cevabın geldi kahkaha AMAN KOLBASTIYI DA BİLME YANİ...GORKDUM.. kahkaha
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Resimler ve Karikatürler Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^