Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 19 Mart 2008, Çarşamba 18:08:04    Mesaj Konusu: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi?

* Bülent ersoy hamile kalmış

Üye; - Paylaşım için saol dostum bende bunu arıyordum!!!

* Milli takımımız arjantin'e yenildi.

Üye; - Süpersiniz çocuklar, böyle devam edin. Bu ülke sizinle gurur duyuyor.

* Kızgın çocuk annesini öldürdü!!!

Üye; - Bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Böyle gençlere Türkiye'nin ihtiyacı var

* 2009 dünyaya meteor çarpacak!!!!

Üye; - Eyvallah dostum emeğe saygı!!

* 9 kıza tecavüz eden sapık katil aranıyor

Üye; - Aferim helal olsun adama!

* Bilim adamımız bir ilke daha imza attı!nobel fizik ödülünü aldı.

Üye; - Yazık yaa

* Benzine,una, şekere, mazota gene zam yapıldı.

Üye; - Oh ne güzel. Ülkenin gidişatı iyi

* Arkadaşlar bu programın crackı lazım

Üye; - Banada lazım. Napıcaz

Abartı gelmesin.. Ben böylelerini çok gördüm... Daha geçen gün şehit haberine "teşekkürler paylaşım için" diye yazan kendinden ve baktığı herşeyden habersiz birisine tanık oldum !!! Konuya hiç bakmadan yazanlar gibi bilerek saçmalayanlarda mevcut...

Mesajın sayısı değil içeriği önemli... kırmızı gül

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZiFiN

Moderatör
<b>Moderatör</b>

MesajTarih: 19 Mart 2008, Çarşamba 18:12:14    Mesaj Konusu: Re: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

Allah korusun öyle olmaktan kahkaha

Hibirşey göründüğü kadar kolay değildir...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

By_AKINCI

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 19 Mart 2008, Çarşamba 18:24:54    Mesaj Konusu: Re: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

Kuzeyinoğlu , çok güldüm yazsam mı,yazmasammıda düşündüm,mesaj sayım epey oldu. paylaşımın için sağol,vatan sağolsun.

yok böyle bişe ))) gercekten çok güldüm

"Yazılan gelir başa..."
Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

MesajTarih: 19 Mart 2008, Çarşamba 18:30:54    Mesaj Konusu: Re: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

Böyle isteseniz de olamazsınız Bende çok güldüm By_AKINCI hele Bülent Ersoylu olan bi harika... kahkaha

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 19 Mart 2008, Çarşamba 19:01:53    Mesaj Konusu: Re: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

Ne yazıkki içerigi çok çok güzel olan çok yazılar okunmuyor bile ama game garden de saatlerce oyun oynayabiliyoruzö Onlarda reklamlardan aldıkları parayı pkk ya yardım veriyorlar. Ne ytazık kş bunu bir çogumuz bilmiyoruz.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

LaZKoPaT

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: Den Haag, NL

MesajTarih: 31 Mart 2008, Pazartesi 15:47:55    Mesaj Konusu: Re: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

Mesaj yazzammi yazmasammi diye dusundum bir an...konu guzel ve benimde rahatsizlik duydugum bir konu...ama yazacaklarim bu konuya bir katkida bulunacakmi yoksa katkida bulunacagim diye yukaridaki kategoriyemi dahil olacagim diye dusundum.
Yazdigim her mesajda ayni seyleri dusundugum gibi.
Yazilan mesaj konuya ayri bir tat, ayri bir boyut,ayri bir muhabbet veya ek bilgi v.s. katmayacaksa yazilmasin daha iyi... sahibi icinde daha iyi.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 31 Mart 2008, Pazartesi 20:38:46    Mesaj Konusu: Re: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

Lazkopat sen her zaman harıkasın.her yazında bir deyil bir çok katkı vardır kesin. Selamlar uzak dıyarlara seni çok özledim. Ben seni hep alkışladım buna emin olabilirsin. alkış

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>

En son ZaKDaRiZa tarafından 03 Nisan 2008, Perşembe 19:10:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

MesajTarih: 02 Nisan 2008, Çarşamba 16:18:31    Mesaj Konusu: Re: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

LaZKoPaT demiş ki:
Mesaj yazzammi yazmasammi diye dusundum bir an...konu guzel ve benimde rahatsizlik duydugum bir konu...ama yazacaklarim bu konuya bir katkida bulunacakmi yoksa katkida bulunacagim diye yukaridaki kategoriyemi dahil olacagim diye dusundum.
Yazdigim her mesajda ayni seyleri dusundugum gibi.
Yazilan mesaj konuya ayri bir tat, ayri bir boyut,ayri bir muhabbet veya ek bilgi v.s. katmayacaksa yazilmasin daha iyi... sahibi icinde daha iyi.

LaZKoPaT, bu gibi durumlar mesaj sayısının prim yaptığı ortamlar için geçerli. Bizde bu kaygı olmadığı için yazarken ikilemde kalmamak en güzeli. Bu kategoriye dahil olmak bizim için zor çünkü bizlerde senin yazındaki bu mavi düşünce hakim Çünkü yazarken konuyu okuyarak yazıyorsunuz-yazıyoruz... Hatta sadece konuyu değil o konuya yazılşmış mesajlarıda okuyarak...

Ve ayrıca bir konunun cevapsız kalmasıda paylaşımcı kişi için çok üzücü, şevk kırıcı olur. O yüzden bazen böyle saçma yorumlar bile paylaşımcıyı motive edebiliyor. Bu da eğlenmek için malzeme oluyor

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 04 Nisan 2008, Cuma 14:41:40    Mesaj Konusu: Re: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

mesaj sayimi artirim bari emegine saglik tebessüm ettiren bir paylasimdi alkış
Başa dön

LaZKoPaT

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: Den Haag, NL

MesajTarih: 07 Nisan 2008, Pazartesi 16:07:37    Mesaj Konusu: Re: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

O uzak diyarlardan kucak dolusu saygilar sevgi abidesi Halil Abime.Bende sizleri cok ozledim Halil Abi, ufukta bu senede izin gorunmuyor, bulusmamiz bir sonraki bahara kaldi abi.Gonuller bir olsun.
Ve yazdigi her mesajda yuregini ortaya koyan,inandigi dogruyu dobra, dobra sonuna kadar savunan,her mesajinda verdigi bir 'mesaj' olan kuzeyinoglu.Dogru bizim sitede mesaj sayisi prim vermiyor ama yinede is olsun diye, konuyu okumadan veya anlamadan mesaj yazanlar olabiliyor.Tabiiki bu tarza gore bazen baska bir renk katiyor konuya,bazende konunun son mesaji oluyor muhabbete tursu sikarak.Ayrica kendi resimlerini surekli cevirebilmek icin yorum yazanlarda var ornegini bolca gordugumuz.
Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

MesajTarih: 07 Nisan 2008, Pazartesi 16:26:45    Mesaj Konusu: Re: Mesaj Sayısı Artırmaya Çalışan Üye Tipi? Alıntıyla Cevap Ver

RaMLe demiş ki:
mesaj sayimi artirim bari emegine saglik tebessüm ettiren bir paylasimdi alkış

alkış sizin yorumda en az konu kadar tebessüm ettiriyor

LaZKoPaT demiş ki:
....

Ayrica kendi resimlerini surekli cevirebilmek icin yorum yazanlarda var ornegini bolca gordugumuz.

alkış

Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 13 Ekim 2008, Pazartesi 02:58:43    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Daha önce eklenen bir konuyu tekrar eklemeyeyim diye, şöyle gerilerde kalmış paylaşımları bir inceleyeyim dedim ve bu yazıyı gördüm.
Güldürürken düşündüren ya da düşündürürken güldüren paylaşımın çok hoş kuzeyinoglu alkış
özellikle şunlara çok güldüm kahkaha

* 2009 dünyaya meteor çarpacak!!!!
Üye; - Eyvallah dostum emeğe saygı!!

* Arkadaşlar bu programın crackı lazım
Üye; - Banada lazım. Napıcaz

Yalnız anlamadığım bir nokta var; mesaj sayısı fazla olana madalya mı veriyorlar? Neden mesaj sayısı artsın diye saçmalıyor ki bunlar

Yukarıdaki örnek okumadan yorum yapanlar için ama yorumlardan anladığım kadarıyla, okuyup da yazanlar için de aynı şey düşünülebiliyor.
Bu forumda, kısa sürede mesaj sayısı artan biri olarak kendimi kötü hissettim doğrusu,hiç bu açıdan düşünmemiştim,
Ben, okuduğum ve beğendiğim her konuya , ekleyenin emeğine saygıdan dolayı, teşekkür etme gereği duyuyorum ve böyle olması gerektiğini düşünüyorum, beğeniyi ifade eden bir teşekkürü de önemsiyorum.
Dolayısıyla"LaZKoPaT" ın bu yorumuna tamamen katılmıyorum
LaZKoPaT demiş ki:

nedenini "kuzeyinoğlu" açıklamış ,
kuzeyinoglu demiş ki:
.. Ve ayrıca bir konunun cevapsız kalmasıda paylaşımcı kişi için çok üzücü, şevk kırıcı olur..

Hay Allah, mesaj sayım bir tane daha arttı Neredeyse mesaj yazdım diye kendimi suçlu hissedeceğim artık,
Mesaj sayımdan ötürü, beni de yukarıda bahsedilen grup içerisine dahil etmezsiniz umarım. Bundan sonra daha kontrollü davranacağım

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 13 Ekim 2008, Pazartesi 10:10:40    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

yazıp yazmamakta bende şimdi tereddüt eder oldum...ama yinede yazcam en çok şuna güldüm;

Alıntı:

* Bülent ersoy hamile kalmış

Üye; - Paylaşım için saol dostum bende bunu arıyordum!!!

alkış

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 06 Kasım 2008, Perşembe 20:30:17    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu konu gerilerde kalmasın, birşey yazayım da konu öne gelsin,arada bir okuruz diye bunu yazıyorum.
(mesaj sayım artsın diye değil yani, zaten ihtiyacım yok ki )

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 06 Kasım 2008, Perşembe 23:31:54    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

çok rahatsızlık duyduğum bir konu mesaj sayımı nasıl arttırabilir diye düşünüyordum..inanın yükseklerde gözüm yok..altın üye olunca bu işi bırakacam kahkaha
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^