Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 23 Kasım 2008, Pazar 13:29:03    Mesaj Konusu: YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM Alıntıyla Cevap Ver

YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM

Savaşlar tahribatlar yıkılan umutlar
Yüreğime sıkılan acımasız kurşunlar
Çıkmaz sokaklar ağır yaralı yalnızlıklar
İstemediğim kırgın dargın ayrılıklar
Hiç biri beni sevmekten vazgeçiremedi
Her ağlayışımda benliğimdeki sevgiyle güçlendim
Ne aşk benden usandı nede ben ondan gidebildim

Ey aşk fizandada olsan ben seninleyim
Susuz çöllerdeki varılmaz uzaklardaki elçinim
Bazen gönülçelenim bazende gönül erinim
Küllerinden doğan sözlerinin yılmaz kalemiyim
Derdi kederide hasretide ben seninle sevdim
Sen bilirsin beni zor zamanlarımın şahidisin

Bu günlerde yine senin kaderinin yolcusuyum
Dur diyemedim kalbimin nacizane atışlarına
Unuttum bütün gecen zamanın yorgunluğunu
Duygularımın karasularından çıktım demir aldım
Çok uzaklarda bir güzele candan vuruldum
Ama ona nasıl ulaşacağım inan bilemiyorum
Ufukları güneş eyledim gönlümün limanına
Bu ayaz mevsiminde hasretiyle yanıyorum

Geceler uykumu almakta uykularım bölük bölük üşümekteyim
Dilim lal sözlerimin boynu bükük sadece onu düşünmekteyim
Yardım et aşk zordayım cümlelerim düğüm düğüm
Bu akşam sadece beni dinle beni anlat sevdiğime
Ruhumdaki sevdayı benden al götür onun kalbine
Gözyaşlarımın bir resmini çek ahu gözlerine sür
Eğil kulağına söyleyemediklerimi haykırarak söyle
İçimdeki fırtınaları bir nebze olsun hafiflet durdur!!

EYÜP SABRİ ALPASLAN (DJ SAİR ALPASLAN) 18 KASIM 2008 SAAT 21:38 BAYRAMPAŞA/İSTANBUL

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 23 Kasım 2008, Pazar 14:51:56    Mesaj Konusu: Re: YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM Alıntıyla Cevap Ver

umutsuz ve sessiz bekleyişte bir aşk mı okudum ne?

emeğine sağlık şair yine bir şaheser yazmışsın
kırmızı gül alkış kırmızı gül alkış kırmızı gül alkış kırmızı gül

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 23 Kasım 2008, Pazar 19:36:59    Mesaj Konusu: Re: YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM Alıntıyla Cevap Ver

olabilir elif zaman gösterecek herşeyiİ)))

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 02:09:31    Mesaj Konusu: Re: YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM Alıntıyla Cevap Ver

şair içinde zafer olan bir şiir yazarmısın sana zahmet
şiirlerini hep takip ediyorum..onları çalıp kitap yapacam

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 15:16:38    Mesaj Konusu: Re: YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM Alıntıyla Cevap Ver

şair patantini al çabuk götür notere onaylattır yoksa şiirlerin elden gidecek (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 15:18:17    Mesaj Konusu: Re: YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM Alıntıyla Cevap Ver

YOK ZAFER ABİM YAPMAZ ÖYLE ŞEYLER ZATEN KORKUYORUM YAYINLAMAYA HAAA:))

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 18:30:43    Mesaj Konusu: Re: YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM Alıntıyla Cevap Ver

alkış alkış alkış alkış alkış alkış alkış alkış alkış alkış alkış alkışların hepsi sana sair hakkınla

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 20:45:57    Mesaj Konusu: Re: YARDIM ET AŞK ZORDAYIM CÜMLELERİM DÜĞÜM DÜĞÜM Alıntıyla Cevap Ver

teşekkürler ablacığım

Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 04:13:15    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Başarılı , güzel yazmışsın sair_alpaslan, beğendim ben, tebrikler alkış

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 09:16:17    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

şar kapak resmi bile hazır..yardım et cümleler düğüm düğüm kitabın adı bile.. yok yaw tabiki yapmam öyle birşey.

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 17:52:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

oy oy abim teşekkürler hele kitabı çıkarabilsek senin adınıda yazarız orası sorun değil

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^