Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - SEVGİ , BAŞARI VE ZENGİNLİK
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

SEVGİ , BAŞARI VE ZENGİNLİK

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

atun_beni_denizlere

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İSTANBUL

MesajTarih: 06 Kasım 2008, Perşembe 10:57:15    Mesaj Konusu: SEVGİ , BAŞARI VE ZENGİNLİK Alıntıyla Cevap Ver

SEVGİ , BAŞARI VE ZENGİNLİK

Bir kadın, evinden dışarı çıkar ve uzun beyaz sakallı 3 tane yaşlı adamın evinin önünde oturduklarını görür. Onları tanımaz.

"Ben sizi tanımıyorum ama aç olmalısınız" der.
"Lütfen içeriye gelin ve birşeyler yiyin."
"Evin erkeği içerde mi?" diye sorarlar adamlar.
"Hayır" der kadın. "O dışarıda."
"Öyleyse içeri gelemeyiz" diye cevap verirler.

Akşam olup kadının kocası eve geldiğinde, kadın başından geçenleri kocasına anlatır.

"Git onlara söyle ben evdeyim içeri gelebilirler" der.

Kadın dışarı çıkar ve onları içeri davet eder.

"Hepimiz aynı anda içeri girmeyiz." der yaşlı adamlar.

Kadın ögrenmek ister;

"Niye giremezsiniz?"

Yaşlı adamlardan bir tanesi açıklar:

"Onun adı ZENGİN" der bir arkadaşını gösterir, ve bir diğerini işaret eder " O BAŞARI, ben ise SEVGİ." Sonra ekler;
"Şimdi, içeri gir ve kocanla konuş hangimizi evinizde istersiniz"

Kadın içeri girip söylenenleri kocasına anlatır. Adam duyunca neşelenir.
"Ne güzel!!" der, "Madem öyle, Zengini içeri çağıralım ve evimizi zenginlikle doldursun."

Karısı itiraz eder;
"Canım, niçin Başarıyı çağırmıyoruz?"

Bu sırada konuştuklarını evin diğer köşesinde bulunan gelinleri duyar. Zıplayarek gelir ve kendi fikrini söyler.
"Sevgiyi çağırsak daha iyi olmaz mı? Evimiz sevgiyle dolar!"
"Gelinimizin önerisini dikkate alalım" der adam karısına.
"Dışarı çık ve Sevgiyi bizim misafirimiz olması için davet et."

Kadın dışarı çıkar ve 3 yaşlı adama sorar;

"Hanginiz Sevgi? Lütfen içeri gel ve misafirimiz ol"

Sevgi ayağa kalkar ve eve doğru yürümeye başlar. Diğer iki yaşlı adamda onu takip ederler. Kadın şaşırmış bir şekilde Zengin ve Başarıya sorar;

"Ben sadece Sevgiyi davet ettim, siz niye geliyorsunuz?"

Zengin ve Başarı bir ağızdan cevap verirler;
"Eğer Zengin'i yada Başarıyı davet etmiş olsaydın diğer ikisi dışarıda kalırdı, ama sen Sevgiyi davet ettin, O nereye giderse bizde oraya gideriz. Nerede Sevgi var ise, orada Başarı ve Zenginlik de vardır...!!!"

<div align="center"><br>Evet hayat hep son sözü söyler ama<br>Benim de cümlelerim var !!!<br></div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 06 Kasım 2008, Perşembe 11:06:16    Mesaj Konusu: Re: SEVGİ , BAŞARI VE ZENGİNLİK Alıntıyla Cevap Ver

çok güzeldi deniz kızı emeğine sağlık

sevgiyle kalın...

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 06 Kasım 2008, Perşembe 14:37:51    Mesaj Konusu: Re: SEVGİ , BAŞARI VE ZENGİNLİK Alıntıyla Cevap Ver

eeee bosuna sevgi diye bagirmiyormusum demekki. Cok guzeldi atin beni denizlere. paylasimin icin tesekkurler. Sevgi iel her sey vardir. Ne mutlu yasayana bilene asilayana kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

atun_beni_denizlere

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İSTANBUL

MesajTarih: 06 Kasım 2008, Perşembe 14:47:44    Mesaj Konusu: Re: SEVGİ , BAŞARI VE ZENGİNLİK Alıntıyla Cevap Ver

alkış kırmızı gül

<div align="center"><br>Evet hayat hep son sözü söyler ama<br>Benim de cümlelerim var !!!<br></div>
Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 06 Kasım 2008, Perşembe 14:48:03    Mesaj Konusu: Re: SEVGİ , BAŞARI VE ZENGİNLİK Alıntıyla Cevap Ver

çokk güzel di teşekkürler atun beni denizlere alkış evet halil abi doğru söylüyorsun her şeyin başı sevgi sevgiyle her şey var diye kırmızı gül ne mutlu sanaki abim sen her fırsatta sevginin ne güzel olduğunu söylüyorsun kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 06 Kasım 2008, Perşembe 21:59:23    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nerede Sevgi var ise, orada Başarı ve Zenginlik de vardır...!!!"

maddi anlamda bir zenginlikten bahsediyorsak yorumum "her zaman değil" olur fakat gönül zenginliğü söz konusuysa "daima"...

teşekkürler esracım, kırmızı gül

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^