Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - en son ne zaman oyunu...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

en son ne zaman oyunu...
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Forum Oyunları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

5465

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05 Ağustos 2009, Çarşamba 01:03:24    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hatırlamıyorum ama sanırım yıllar olmuştur... yakın zamanda olsa kesin hatırlarım

en son ne zaman kendinden nefret ettin soru [sanki sürekli kendimizden nefret etmek zorundaymışız gibi:)]
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 16 Ağustos 2009, Pazar 12:42:31    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

önce kendini sevecenki sona hayvanlarıda sevebilesin..hayvanları sevmeyende insanları hiç sevemez kendimden hiç nefret etmedim

en son ne zaman fidan diktin

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 17 Ağustos 2009, Pazartesi 07:31:35    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Yedi nisan gunuydu zafer son diktigim fidanlar umut ediyorumki kurumamislardir. ^^KaRaYeL^^'in bahcesine dikmistim.

En son ne zaman sakadanda olsa yalan soyledin?

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 17 Ağustos 2009, Pazartesi 08:27:11    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

..ben;asla yalan söylemem derken bile, yalan söyleyen insanlardan değilim..bazen doğruları söylemem

en son ne zaman hamsi yedin

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 17 Ağustos 2009, Pazartesi 11:31:16    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Son hamsi mevsiminin son demlerinde....

En son en zaman halk otobüsünde birine yerini verdin soru

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 17 Ağustos 2009, Pazartesi 12:15:04    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

En son otobüse ne zaman bindigimi hatirlamadigim icin bu soruya cevap veremeyecegim
En son ne zaman dogayi zevkle izledin ?
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 17 Ağustos 2009, Pazartesi 12:33:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

başımı camdan çıkardığım her an

en son ne zaman denize girdin

Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 17 Ağustos 2009, Pazartesi 12:34:09    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

En son dün sabah Akçaabat'ta evimin balkonunda Ramazan-ı Şerif öncesi son kahvaltımı yaparken, yanımda eşim, kucağımda 1 yaşındaki Dilrubam ve ince belli çay bardağımda tavşankanı çayımı yudumlayıp masmavi denizin seyrine dalmışken bir de sahile çok yakın geçmekte olan yunus sürülerinin suya sık aralıklarla dalıp çıkmalarını izlemek karışınca... seyri doyumsuzdu gerçekten...

RaMLe'nin sorusu içindi... Zafer abi yine çok hızlısınnn...

Denize en son 2008 yazında ayağımı sokmuştum... Sudan çok korkarımmm...

En son ne zaman bir yaşlının elini öptün ?

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 17 Ağustos 2009, Pazartesi 12:40:23    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bayramda ama hangi bayramdı unuttum

en son ne zaman yaylaya çıktın

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 18 Ağustos 2009, Salı 11:28:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bizim buralarda yayla yok malesef cevap veremeyeceğim (:

en son ne zaman mektup yazdın ?

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 19 Ağustos 2009, Çarşamba 08:30:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

E-mektup sık sık yazıyor olmama rağmen, el yazısı ile mektup yazıp ptt ile yollamayalı 1 seneyi aştı. Teknoloji ile gelen kolaylıklar güzel lakin, mektup yazma hele de bir sevilenden mektup beklemedeki heyecan da özlenmiyor değil hani... kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

En son ne zaman kendini dinledin?

Başa dön

_atesinprensi_

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 19 Ağustos 2009, Çarşamba 08:34:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

şuan..

en son ne zaman sinemaya gittin
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 19 Ağustos 2009, Çarşamba 11:07:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

yaklaşık bi 7 sene kadar var hayattan kopukyaşıyorum (:

en son ne zaman yemek yaptın ?

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 19 Ağustos 2009, Çarşamba 11:51:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Evinin dışında da çalışan biri olduğum için her gün taze yemek yapamıyorum. En son 2 gün önce yemek pişirdim...

En son ne zaman misafir ağırladın?

Başa dön

leaders61

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 19 Ağustos 2009, Çarşamba 18:13:42    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

en son bugün evim misafirlerleydi....))en son ne zaman ağladın..???
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Sonraki
37. sayfa (Toplam 39 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^