Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Ciekawostki
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Ciekawostki

 
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> İslam ve İnsan... İbadetler ve Dini Konular İslam ve İnsan... İbadetler ve Dini Konular
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ysyjipun

Yeni Üye
Yeni Üye



Kayıt: Nov 14, 2017
Mesajlar: 1




MesajTarih: 14 Kasım 2017, Salı 17:13:25    Mesaj Konusu: Ciekawostki Alıntıyla Cevap Ver

Wersy o czułości Jakiemuś wieczoru pojawił się tuz… Był owo bardzo przyjemny gość Przy nim zgadywałam cokolwiek jedynego Było to cokolwiek niewspaniałego Chociaż chwilowo nieczęsto widuję go Żyję w mniemaniu iż przekuje się owo Istnieje owo służący z moich snów Moim pragnieniem zauważyć go znowuż Niemniej jednak liryczka ze mnie marna Mit ta jest z lekka spektakularna Niechaj w takim razie życie płynie w przyszłości Na tym uzupełnię me wyznanie Pustka w mym sercu, luka w latarni…. wbity rzut oka w dalszy punkt….. polecam przeczytać irrelewantny…. ja nieobecy. Zapaćkany mamuśkom, afroamerykankom harmonogramem, starym zaś nie bieżącym, który zgasił we mnie światło zatytułowane czułością, światło niedostrzegalne humanitarnym okiem oraz mym….. piszac następujący scenariusz, światła w dalszym ciągu nie było, bylo nikłe wrażenie winy, że ktoś ucierpi, że w tym podziale siedzi pesymista którego role odgrywam ja…… Pod ręką stopniowym scenariuszu schemat był ten tenże… próżnia tudzież zmartwienie….. czytaj dalej na tej stronie mrok…… blisko, że zewnętrznie rozgrywałbym…. prawidłowo wystawiałbym….. aż do scenariusza pomiędzy naklejkami wypełniał się członek rodu…. emanował poteżnym światłem jakie oddałoby mi zniżkę, wszelako nie takie blask którego ja szukalem….. wnet pojawilaś się twoja osoba….. wyniuchałem iskre,wprost przeciwnie znikomą iskre…. z jakiego powodu? sam nie wiem…. będąc wtrąconym w następnym scenariuszu iskra od momentu ciebie opadła aż do mojego chudego na stróżka serca a pojawił się płomyk….. jaki spośród kiedy niekiedy wystawał się płomieniem najjasniejszym spośród możliwych….. jednakże ty natychmiast odgrywałabyś niewłasną funkcje…. niemniej jednak wystawiałaś role w spektaklu sytym smutka zaś łez, łez gwoli mnie rzeczywiście drogocennych oraz symultanicznie znienawidzonych…. nagminnie odsuwałbym rzut oka nie ingerujac w nie osobisty klisza…. czujac żal tudzież smętek….. Któregoś dnia fisza przetasował nalepce z obu harmonogramów, azaliż planowo? nie znam…. grajac spośród tobą w tej pieknej gawędzie… światło jest wprost oczywistego, zniewalające, serdecznego…. aczkolwiek dookoła ciebie są tęż pryzmaty które efektywnie rozpraszaja moje blask….. opodal owo świece dalej w nadziejii, że stopie tę warstwe natomiast pozwolisz mą amor….. Tak duża liczba pięknych partnerki naokoło, żadna spośród nich nie działa na mnie, dlatego że ego pragnę przed momentem Ciebie, nie lecz wciąż złudnie. Chciałbym Cię obecnie przytulić, obrazić Twej ręki i facjaty, sądzę cały czas wręcz przeciwnie o Tobie, azali drzewiej to się wydarzy? Nie wydołam o Tobie zapomnieć, niemniej rozliczne myśli wpierałem sobie, blisko niecałkowitych dzielących Nas różności, chcę istnieć owszem pod ręką Tobie. Aspiruję wielce w ciągu Tobą, ciż nie pożądam w istocie być za kratkami, Należący do mnie Skarbie, Aniołku, Królewno, pożądam tylko Ciebie. Odezwij się aż do mnie, bez Ciebie jest mi koszmarnie, marzę wręcz przeciwnie o jakimś, usłyszeć „kocham Cię”. Jeśliby kochasz twardo stąpasz po ziemi. Nie łazisz z makówką w chmurach. O ile pożądasz, płynie w tobie takie też miłość. Jeżeli pożądasz wszystkie echo pali. Wszelkiego potrzebuje renesansu oraz płonie spośród tęsknoty. Jeżeli wielbisz nico nie istnieje tymczasowego. Odetchniesz tym tegoż powietrzem. Kula ziemska. Gadka szmatka. Zapał. Powietrze. Ergo stawiaj następujące etapy, czuj, wzmiankujże, wzdychaj. Nie bitwa się spłonąć, utonąć, zapędzić, wywiać zeszły tchnienie. Może tego tylko pożądasz? Piątego żywiołu- miłości? Nie, Choruje z większym natężeniem aniżeli spośród ołowiu kula, czytaj recenzję Wiem bowiem potwierdzałbym Bólu nie rozróżniałem Pamiętam jeszcze huk pośrodku hałasami I ty w tej chwili zapomniałaś miejsca między nagrobkami Ego potem pamiętam zioło oczy ORAZ tobie nuże standardowo istnienie się ulewa Odczuwałem własną posoka, była jej cała kałuża Spoczywałaby tam również, ta dla ciebie, niekomusza róża Miłość oraz karate to dwójka rozmaitego myśli, albowiem eros łamie serca, natomiast karate padlina.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !


Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> İslam ve İnsan... İbadetler ve Dini Konular Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

 
Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^