Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN!
Sayfa 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kültür - Sanat Forumu Kültür - Sanat Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 07 Ekim 2008, Salı 16:27:28    Mesaj Konusu: BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN! Alıntıyla Cevap Ver

EVET ARKADASLAR YASADIGIMIZ YÖREDE BÜYÜKLERİMİZİN VE BİZLERİN KULLANDIGI FAKAT ZAMANLA UNUTULMAYA YUZ TUTMUS BIR COK FARKLI AMACLARLA KULLANILMIS KELIMELERIMIZ VARDIR...BURADA BUNLARI YAZARAK YENIDEN HAFIZALARIMIZI YENILEMEK ADINA,ANILRIMIZI TAZELEMEK ADINA TAMAMEN YORESEL DILLE YAZARAK KARSISINADA NE OLDUGUNU IŞARET EDEREK HATIRLAMAYA CLISALIMM...INANIN UNUTTUGUMUZ BIRCOK DEGERİ HATIRLAYACAGIZ.... (FİKİR SAHİBİ OLAN ENASFE YE SONSUZ TESEKKURLER)

BASLANGIC BENDEN...

GOBİT>>>>>>>>>TAMAMEN YONTULARAK AGACTAN YAPILIR.OTURMAK ICIN KULLANILIR. GELISMIS MODELLERINI ORNEK VERMEK GEREKIRSE,İSKEMLİ,SANDALE,KOLTUK:)))))

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 07 Ekim 2008, Salı 16:34:26    Mesaj Konusu: Re: BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN! Alıntıyla Cevap Ver

musti süpersin hee kahkaha kahkaha

bende size bizim yöreye ait (malatya) kelimeler bulmaya çalışayım çoğu hala kullanılmaktadır

çağam <<< yavrum çocuğum demek

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 07 Ekim 2008, Salı 17:05:28    Mesaj Konusu: Re: BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN! Alıntıyla Cevap Ver

PEŞGO>>>>>>>GENELLIKLE ODALARDA KULLANILAN İCERİSİNDE ODUN YAKILAN KUCUK SOBA ÇESITI...GELİSMİS MDELLERİ KOMUR SOBASI,UFO,KOMBİ.... kahkaha TESEKKURLER LIKAPA YENILERINI BEKLERIZ, alkış

Başa dön

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 07 Ekim 2008, Salı 17:47:49    Mesaj Konusu: Re: BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN! Alıntıyla Cevap Ver

ARKULİ>>>>>>YAMAÇA DOĞRU YANLAMASINA GİDEN YOL

BEN TEŞEKKÜR EDERİM DEĞERLENDIRMEYE ALDIĞIN İÇİN musti_show

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

likapa

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 07 Ekim 2008, Salı 18:19:23    Mesaj Konusu: Re: BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN! Alıntıyla Cevap Ver

uyyy daha neler öğrencem bennn
gadanı ben alam <<< sana gelen bana gelsinn
bizim orda bele derler ben pek nadir kullanırım kahkaha kahkaha

Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 07 Ekim 2008, Salı 18:20:44    Mesaj Konusu: Re: BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN! Alıntıyla Cevap Ver

GUGUL>>>>>>1-CAYIRIN BICILIP KURUTULDUKTAN SONRA BAGLANARAK YIGILMAYA HAZIR HALE GELMESI(cayır guguli;cayır bağı) gelişmiş modeli balya:))
2-ERKKLERIN KULLANDIGI KAFAYA TAKILAN EL ORMESI BASLIK. GELISMIS MODELLERI,FOTER,ŞAPKA:)))

Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 07 Ekim 2008, Salı 18:23:43    Mesaj Konusu: Re: BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN! Alıntıyla Cevap Ver

musti sana gugul alayımmı

çimmek <<<< yüzmeye derler

Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 07 Ekim 2008, Salı 18:54:33    Mesaj Konusu: Re: BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN! Alıntıyla Cevap Ver

mamika<<<<babaanneye derler
Başa dön

bumbur

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 07 Ekim 2008, Salı 18:55:40    Mesaj Konusu: Re: BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN! Alıntıyla Cevap Ver

bayburt guguvegasi:daha etsi guguvega
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 07 Ekim 2008, Salı 23:48:32    Mesaj Konusu: Re: BIR KELİMEDE SİZ EKLEYİN! Alıntıyla Cevap Ver

GARGABURNU>>>>>>>ESKI EVLERIN KAPILARINI KILITLEMEYE YARAYAN KAPININ KASASINA TAKILAN HALKAYA GEÇIRILEN UCU EGRI DEMIR AKSAM..GELİSMİŞ MODELLERİ(BUNUN DAHA GELİSMİŞ MODELLERİ HENUZ URETILEMEDİ)

Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 08 Ekim 2008, Çarşamba 03:21:14    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çok fazla bildiğim kelime yoktur ama bana komik gelen bir kelime var, onu ekleyeyim de benim de çorbada tuzum bulunsun

Momoli : böcek

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 08 Ekim 2008, Çarşamba 09:57:46    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

atte<<<< babaanneye derler

Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 08 Ekim 2008, Çarşamba 10:14:59    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

GUREBİ>>>>>>>>>>>>>INCE AGAC VE BENZERI SEYLERI KESMEYE YARAYAN AGZI KALIN SAPI UZUNCA ORAK CESIDI..(GELİSMİŞ MODELLERRİ,AGAC MOTORU,ELEKTRIKLI HIZAR:))))) )

Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 08 Ekim 2008, Çarşamba 10:24:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bibi<<<<< halaya derler

Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 08 Ekim 2008, Çarşamba 10:35:30    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

DİRANE>>>>>>ESKI KOY EVLERINDE TAVAN ILE TAVAN ORTUSU ARASINDA KALAN FAZLALIK ESYALARIN KONULDUGU ALAN.GELİSMİS MODELLERİ(KİLER,DEPO)

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kültür - Sanat Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Sonraki
1. sayfa (Toplam 16 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^