Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Fikra demeti!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Fikra demeti!

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 01 Eylül 2008, Pazartesi 22:32:09    Mesaj Konusu: Fikra demeti! Alıntıyla Cevap Ver

MEZAR
Amerikali isadami, Çinliyle alay ederek sormus:* Mezarlariniza koydugunuz
pirinçleri, ölüleriniz ne zaman yiyecek?
Çinli, basini kaldirmadan cevap vermis:
* Sizin ölüleriniz, koydugunuz çiçekleri kokladigi zaman.

BAYTAR
Bir toplantida, zamane gençlerinden biri güya M.Âkif´i küçük düsürmeye çalisip:
* Afedersiniz, siz baytar misiniz? demis.
M. Âkif hiç istifini bozmadan su cevabi vermis:
* Evet, bir yeriniz mi agriyordu?

KULAK
Kulaklarinin büyüklügü ile ünlü olan Galile´ye hasimlarindan biri:* Üstad, demis. Kulaklariniz bir insan için biraz büyük degil mi?
Galile:
* Dogru, demis. Benim kulaklarim bir insan için biraz büyük ama, seninkiler de bir esek için fazla küçük sayilmaz mi?

VAPUR
Necip Fazil Kisakürek vapurla Karaköy´e geçerken, yanina biri
yaklasip:Üstad, diye sormus. Peygamberlere ne diye gerek duyuldu,biz kendimiz yolumuzu bulabilirdik .
Necip Fazil, okudugu kitaptan basini kaldirmadan:
* Ne diye vapura bindin ki, cevabini vermis. Yüzerek geçsene karsiya.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 02 Eylül 2008, Salı 04:09:07    Mesaj Konusu: Re: Fikra demeti! Alıntıyla Cevap Ver

Ne kadar guzel. Paylasimlarin icin tesekkurler ramle. Bunlara cok ihtiyac var gunumuzde.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 02 Eylül 2008, Salı 04:32:17    Mesaj Konusu: Re: Fikra demeti! Alıntıyla Cevap Ver

ben tsk ederim abicim okuyup yorumladigin icin birazcikta olsa tebessum ettirebildiysem ne mutlu bana ... kırmızı gül
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 02 Eylül 2008, Salı 09:07:48    Mesaj Konusu: Re: Fikra demeti! Alıntıyla Cevap Ver

çok güzeldiii bayiliyommm fıkralarına kahkaha kahkaha

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

pamuk-61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ADANA

MesajTarih: 02 Eylül 2008, Salı 09:55:56    Mesaj Konusu: Re: Fikra demeti! Alıntıyla Cevap Ver

harika... RAMLE, teşekkürler... alkış alkış alkış
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 02 Eylül 2008, Salı 16:49:21    Mesaj Konusu: Re: Fikra demeti! Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha 10 numara bu fıkralar ve çok zekice cevaplar var

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^