Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - forum arkadaslarima birer cay ismarladim :)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

forum arkadaslarima birer cay ismarladim :)
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 28 Ağustos 2008, Perşembe 23:21:03    Mesaj Konusu: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 28 Ağustos 2008, Perşembe 23:32:25    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

UYY TAM ÇAY SAATİ ABLACIĞIM BENİM ÇAYIM AÇIK OLSUN TEŞEKKÜRLER

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 28 Ağustos 2008, Perşembe 23:32:55    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

uyy ilk cayi alp almis afiyet olsun :D
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 28 Ağustos 2008, Perşembe 23:40:06    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

TEŞEKKÜRLER ABLACIĞIM İLK ÇAY BANA NASİPMİŞ

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 00:02:16    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

rica ederim afiyet olsun
Başa dön

^^KaRaYeL^^

Miss Admin
<b>Miss Admin</b>

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 01:05:36    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

Muhteşem

^^KaRaYeL^^
"Kişinin Rütbe-i Aklı Görünür Eserinde"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 01:12:05    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

ÇAYLAR kahkaha kahkaha kahkaha

Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 01:22:11    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

BENİMKİLER TAVŞAN KANI OLSUN kahkaha kahkaha

Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 10:52:51    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

aaaaaaaaaaaaaa kaldimi bana

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 12:25:06    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

olmazmi semaverle demledim bizim gibi kalabalik oymali ailesine anca yeter
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 12:57:21    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

ha iyi ozaman kahkaha kahkaha

Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 13:15:32    Mesaj Konusu: Re: forum arkadaslarima birer cay ismarladim :) Alıntıyla Cevap Ver

çay için teşekkürler ramle bana da vardır herhalde
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 20:17:42    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

herkese yetecek kadar cay var
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 30 Ağustos 2008, Cumartesi 09:52:05    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha uyyy maşallah

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 30 Ağustos 2008, Cumartesi 11:05:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^