Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - FAYDALI BİLGİLER
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

FAYDALI BİLGİLER
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Bunları Biliyor muydunuz ?
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: almanya-ludwigshafen

MesajTarih: 12 Ağustos 2008, Salı 12:12:23    Mesaj Konusu: Re: FAYDALI BİLGİLER Alıntıyla Cevap Ver

Bence demiski;
Alıntı:

Hem bu tavsiyeleri bilmediğimden hemde doğal olarak bende oje bulunmadığından japon yapıştırıcı kullandım.(Bu aralar Japonlara taktim galiba:)))

jopanlar ile aram pek iyi degil Bence, bir yapistim mi brakmiyorlar ...

Ama yinede paylasiminizla katki katiginiz icin tskler...

sadece   CILGIN
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 13 Ağustos 2008, Çarşamba 09:47:33    Mesaj Konusu: Re: FAYDALI BİLGİLER Alıntıyla Cevap Ver

alkış

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 13 Ağustos 2008, Çarşamba 14:35:23    Mesaj Konusu: Re: FAYDALI BİLGİLER Alıntıyla Cevap Ver

bu bilgilerin mutfak kısmına ait olanlarını öğrenir ve uygularsam evlenmeye gerek kalmaz sanırım.. sultanlık baki kalır

Teşekkürler Reffazum

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 14 Ağustos 2008, Perşembe 00:20:44    Mesaj Konusu: Re: FAYDALI BİLGİLER Alıntıyla Cevap Ver

kuzeyinoglu demiski;
Alıntı:

bu bilgilerin mutfak kısmına ait olanlarını öğrenir ve uygularsam evlenmeye gerek kalmaz sanırım.. sultanlık baki kalır

Evlilik sadece mutfak mi ki kuzeyinoglu, mutfak her evin bir bölümüdür.
Ayni her evde olan elektirik süpürgesi camasirmakinesi veya ocak v.s. bu esyalar butun aile fertleri tarafindan kullanila bilir.Bu esayalarin üzerinde hic isim görmedim sadece bir kisi tarafindan kullanila bilir diye....

Evlilik sadece yemek , bulasik ,camasir, temizlik demekse bunlar icin gundelikciler var.

iste o zaman sultan degil padisah olursun kuzeyinoglu.....

sadece   CILGIN
Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 14 Ağustos 2008, Perşembe 02:34:24    Mesaj Konusu: Re: FAYDALI BİLGİLER Alıntıyla Cevap Ver

cilgin demiş ki:

Evlilik sadece mutfak mi ki kuzeyinoglu, mutfak her evin bir bölümüdür.
Ayni her evde olan elektirik süpürgesi camasirmakinesi veya ocak v.s. bu esyalar butun aile fertleri tarafindan kullanila bilir.Bu esayalarin üzerinde hic isim görmedim sadece bir kisi tarafindan kullanila bilir diye....

Evlilik sadece yemek , bulasik ,camasir, temizlik demekse bunlar icin gundelikciler var.

iste o zaman sultan degil padisah olursun kuzeyinoglu.....

yanlış anlaşılabileceğini düşünmüştüm. ama beni tanıyanlar beni yanlış anlamazlar mantığı ile çekinmeden yazdım.. ve yine de buna rağmen "bu bilgilerin mutfak kısmına ait olanlarını" diye bir cümle kurdum... ama yine de bazı ön yargılı tutumların "espiride olsa" önüne geçilmiyor.. bu önyargılara sebep olanlarda elbette yine hemcinslerimiz

ben kendimi mutfak kısmında yetersiz gördüğüm için böyle bir cümle kurdum... yani onuda öğrenirsem kendi kendime yetebilirim ve müşterekliğe gerek kalmaz manasında... ama yinede espirili bir dille ve SANIRIM şeklinde biten bir cümle ile...

beni yanlış tanımayın-tanıtmayın.. bundan korkarım her insan gibi. biraz ağır geldi bana bu yorum. ve benim düşüncelerimin çok uzağında bir yorum. bu yorum bu mantıkla yazılmış olmasa da beni yanlış tanıtabilir algısı zayıf kişilere... o yüzden şu kadarcık bi örnekle belirteyim konudaki yerimi; dört kız kardeş ve bir anne içinde büyümüş tek erkek çocuk olarak bu güne kadar "ütümü" bile hep kendim yaptım, her çağımda. Onlar yapmadıkları için değil onlardan böyle bir beklentim olmadığı için.

cilgin demiş ki:

Evlilik sadece yemek , bulasik, camasir, temizlik demekse bunlar icin gundelikciler var.

sadece bunlar olmadığını bildiğim için hala bekarım karşı tarafta aranılanlar sadece bunlar olsa ve evlilik için sadece bunlar yeterli olsa evlilik çok kolay?

"gündelikçiler var" sözü aslında sizler için bize göre çok daha ağır. ve savunduğunuz düşünceye uzak bir söz...

gündelikçiye de gündelik ilişkilere de ihitiyaç duymadım. size yani cinsinize olan saygımdan. saygınlığınızı ancak yine siz yitirebilirsiniz.. yani hemcinsleriniz.. bizde olduğu gibi...

derin ve kısır mevzu ama birbirini anlayabilmek için gerekli-ydi

çok teşekkür ediyorum cilgin kırmızı gül

yaptıklarımız, yapacaklarımız kim olduğumuzu ve karakterimizi sergiler.. hatta böyle durumlarda bazen sırf kendimizi değil tüm hemcinslerimizi hatta mensubu olduğumuz toplumu temsil ediyor olacağımız için yanlış anlaşılma ihtimali olan en çükük hatalardan bile uzak durmalıyız... durmalıymışız... işte bunu görmemi sağladığın için çok teşekkürler cilgin kırmızı gül

bizi kötü temsil eden yeterince örnek var.. işte bu yüzden bu gün bunları yazıyorum ya.. üzgünüm üzgün

belkide seni "söyleten" ben değilimdir cilgin!?

sevgilerimle... kırmızı gül

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 17 Ağustos 2008, Pazar 11:52:39    Mesaj Konusu: Re: FAYDALI BİLGİLER Alıntıyla Cevap Ver

kuzeyinoglunun söylediklerinden
(/quote]
yanlış anlaşılabileceğini düşünmüştüm. ama beni tanıyanlar beni yanlış anlamazlar mantığı ile çekinmeden yazdım..
[/quote]

Ne guzel söyledin iste kuzeyinoglu seni taniyanlar yanlis anlamamistir..
Demekki seni cok az taniyorum, daha karsilik oturup koyu bir sohbete kuramadik demekk ki...

Söylediklerin devaminda diyorki kuzeyinoglu:
Alıntı:

beni yanlış tanımayın-tanıtmayın..

Demekki ben hep yanlis taraftan bakmisim seni tanimaya kuzeyinoglu...
Saga dönde birde sag profilinden bakayim

[b]yine kuzeyinoglunun dedikelrinden;[/b]
Alıntı:

belkide seni "söyleten" ben değilimdir cilgin!?

Evet kesinlikle sen degilsin, ama düsündügün kisi de asla degil kuzeyinoglu
hayatin acimasiz gercekleri...

Bizim evimizde hersey ortaktir oyuncagindan.civiye tornavidaya kadar....

sadece   CILGIN
Başa dön

bozbey-Y

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 17 Ağustos 2008, Pazar 15:42:28    Mesaj Konusu: Re: FAYDALI BİLGİLER Alıntıyla Cevap Ver

insan olmak gerekir herseyden once
bir evin icinde yasam kurarken
her sey insani karsilikli saygi cercevesinde
bakin yasam her zamankinden daha eglenceli daha guzel
sadece ayirdigimiz en guzel zamani tanimaya caliktiklarimiza deyilde tanidigimiz degerlere ayirirsak???
tesekkurler cilgin tk ler kuzeyin oglu

<div><em> Yasamanin  guzelligi sevilince  anlasilir.<br>sevginin guzelligi saygi dulunca anlasilirrrrr.<br>Sayginin guzelligi  sadik kalininca anlasilir</em></div><br>
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^