Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - NICKLERİMİZ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

NICKLERİMİZ

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalıtepe FM Oymalıtepe FM
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 07 May 2008, Çarşamba 14:50:51    Mesaj Konusu: NICKLERİMİZ Alıntıyla Cevap Ver

Arkadailar hepimiz takma isim dedigimiz nicler aldık ve bunları alırken onlarada anlamlar yükledik. Kimimiz unutulmuş isimleri tazeledı kimimiz yoresel isimleri kullandı. Hepsi çok güzel. Aynı zamanda unutulmaua yüz tutulanlar tekrar hatırlandı.

Şimdi ben diyorumkiisteyen arkadaşlar nıclerinin anlamını neden böyle bir nick aldıgını burada açıklasın. Hem bilmeyenler bilsinö hemde neden alındığını ögrensin

Benim 4 nıck'ım var.

1- HACIOGLU: Akraba ismim yani haciogullarındanım. Onu yansıttım.
2- ZaNGa : Eskıden kapıları kitlemeye yarayan büyük kilit. Elde yapılırdı ve çokda saglamdı. Şu anda Yok denecek kadar az bulunmaktadır.

3 - @Halil Aktas@ : Kendi ismim
4- ZaKDaRiZa : Aşagıdaki resimdeki meyva
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

ZaKDaRıZa nıckını cok arkadaşlar merak ediyor. Genelde karadenizliolmayanlar. Zakdarıza Karadenizde bir yayla meyvesidir. Ormanın bittıgı yerden sonra başlayan arazilerde olur uzun kırtıl dedigimiz çayırın oldugu alanlarda çok yetışır. iki çeşiti vardır. boyu 25 cm gecmez. Çok tatlıdır yemeye doyamazsınız.

Neden ZaKDaRıZa ismini aldım?

ZaKDaRıZa bize en tatlı meyvelerini sunar. Biz onları severek yeriz. Onları yerkende çogu kez onu çigneriz ezeriz anlamadan veya anlayarak. Ama o arkamızdan dogrulur yine bize meyvalarını vermeye devam eder. Küsmez darılmaz ezilir ama belli etmez. O vercegi güzel meyvanın olgunlaşması için bütün çabasını harcamanın peşindedir.
Bende ona benzemenın peşindeyım dostlar. Adayım kısacası.
umarım anlatabildim. Sizlerin Açıklamalarınıda bekliyorum.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 07 May 2008, Çarşamba 17:44:48    Mesaj Konusu: Re: NICKLERİMİZ Alıntıyla Cevap Ver

alkış alkış alkış ,

Pembe patikli : karayel koydi ona sormak laizm o anlam yuklesin
nazlibebe: naz yapmayi seviodum ondan almistim
Datluubebe: dj adim öylece kaldi kahkaha kahkaha

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 07 May 2008, Çarşamba 18:30:14    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

~*PiRYoZ*~ Aslında bu cok tartısılır bır konu ... Neden olduguna gelınce.. "PiRYoZ" un bırden fazla acıklaması var lakın su an ıcın aklımda olanlar ıkı tane... Ilkı rumca kokenlı bır sozcukden alıntı olması "PıRyoZ"(Lodostan esen sert ruzgar)(asılıgı temsıl edıyor aynı zamanda....

Bır dıyerı ıse Denızın ıcıne dogru gıren kıyı(BuRuN) olarak adlandırılıyor...

Nedenmı ~*PiRYoZ*~ Belkıde uzun yıllar okyanusta yasamıs oldugumdan ve babamın eskı rumcayı konusuyor olmasından....

Sevgılı babacıgımın bana yakıstırmıs oldugu bır ısımdır... Asılık konusunda.. basına buyrukluk demıyelımde kendı kendıne yol alabılıcek kadar gozu kara olmak sanırım... Ve aynı zamanda dj nıkım dır..
neden dersenız ben bır ruzgardım okyanusda esen lakın costukca savrulan ... sımdı ıse esıyorum ama gonlumun dokundugu deyıl yuregmın hıssettıgı her anı bırlestırmek ıcın savruluyorum... okyanusdan karadenıze ve karadenızden dunyaya kok salarcasına....

Anlamından daha derın bır ıcerıgı var aslında paylasmak ıstedıgım...

Bır cogunuz gıbı oymalı tepe fm sevdası cok farklı bır sekılde gelısdı ve su an umut ısıgı saydıgım bır solugun ardında adım atıyorum ve bunun onuru ıle bazen hatalarda yapsam guclenıyor ve saglam adımlarla kok salmayı denıyorum...

Zamanında sevgılı "^^KaRaYeL^^" ıle gecen bır yazılı soylesı esnasında bana neden pıryoz demısdı.... Ve dusunmeden basımın gonlumun deyıl yuregımın hıssettıgı her ana ruzgar olup erısmek ve benı tamamladıgı ıcın dıyerek cumlelerımı sonlandırmısdım...

Sımdı ıse ıyıkı Pıryoz demısım ve ıyıkı bır ruzgardan bır umuda kok salmısım....

Tesekkur ederım^^KaRaYeL^^ 'ım bu denlı anlamlandırdıgın ıcın ve bır umuda kok salmakda vasıflarımı kuvetlendırdıgın ıcın...

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

bozbey-Y

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 07 May 2008, Çarşamba 19:54:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

<div><em> Yasamanin  guzelligi sevilince  anlasilir.<br>sevginin guzelligi saygi dulunca anlasilirrrrr.<br>Sayginin guzelligi  sadik kalininca anlasilir</em></div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZiFiN

Moderatör
<b>Moderatör</b>

MesajTarih: 08 May 2008, Perşembe 02:59:37    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu güzel konu için teşekkürler Dj-ZaKDaRiZa ... çok güzel bir düşünce... alkış

Benim Nicklerim :

*ZiFiN* --> Beldemizde yetişen güzel orman çiçeği ZiFiN'den aldığım isim...

*ispendam* --> Sadece dinleyici olarak kalacağım zamanlarda kullandığım nickim...

Hibirşey göründüğü kadar kolay değildir...
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 20 Eylül 2008, Cumartesi 14:15:36    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

merhabalar...

önceleri yarenle tanıdınız beni ~~ yaren~~ dost,arkadaş,can,sevgili demek...

sonra ~LIKAPA~ oldum canım abim aldı bu niki bana (HALİL AKTAŞ)
anlamına gelince ;güneyde ve egede yaban mersini demekmiş,karadenizde ise likapa yada ligarba olarak bilinirmiş...faydalarını saymakla bitiremem ilaç gibi meyve karadeniz ve sizlere olan sevgim likapa yaptı beni nikimi çok seviyorum

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 28 Kasım 2008, Cuma 00:22:50    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

dj sair alpaslan: şair şirlerimden alpaslan ise soyadımdan ikisinin birleşmesiyle bu ad oluştu

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 28 Kasım 2008, Cuma 10:32:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

eliferdem =yaklaşık 2 yıldır kullandığım bir nick elif kendi adım erdem kuzucuğum oğlumun adı ikisi birleşti oldu eliferdem bazıları adım ve soyadım sanmakla beraber tanıyanlar artık beni bırakıp erdiş i sormaya başlıyor (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 14 Ocak 2009, Çarşamba 11:00:16    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

RePSa....= ünv..kazandım da..ilk sene pc almıştım...o zamanlar chat ortamı vardı evde kaldımızda herkes bir takm ad kullanıyordu...bende ne kullansam diye düşünüyordum..bir çok ad denedim..derken monitörümün...adını gördüm ....markası CASPER di....2 yada 3 gün bunu kullandım derken tersini kullanmak geldi...REPSAC diye kullandım...buda 2-3 gün kullandım daha sonra son harfini attım C yi veeee son hali ile RePSa olarak kaldı....baya kullandık tan sonra...ara verdim teyzemin oğlu kullndı biraz.. hasan demircioğlu....sonra tekrar devraldım nıckımı.....

<div align="center">"..Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..   Ya da yazmalı..<br>Kalemimle beraber bitene kadar "seni".</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

TAYYAR

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 15 Ekim 2010, Cuma 22:42:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

6 aydır yurt dışındaydım geldim ama radyoya giremiyorum nick ve şifremide unuttum yardım ederseniz yeniden birlikte olmak istiyorum saygılarımla tayyar sönmez sakarya karasu
Başa dön

ALI72

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 29 Ekim 2010, Cuma 22:24:08    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eline saglik sag ol sen bu konu icin Halil abi nikim ismimdir 72 de benim dogum tarihimdir.
Başa dön

xiaojun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 12 Aralık 2017, Salı 17:46:38    Mesaj Konusu: xiaozheng6666 Alıntıyla Cevap Ver

2017-12-12 xiaozheng6666
michael kors handbags clearance
moncler jackets
christian louboutin
cheap uggs
coach outlet online
uggs outlet
coach factory outlet
nike shoes
lebron shoes
mont blanc outlet
canada goose outlet
adidas yeezy
nike shoes
moncler outlet
uggs outlet
fitflops sale
ray ban wayfarer
ferragamo shoes
canada goose jackets
michael kors outlet online
canada goose
polo outlet
polo outlet
canada goose jackets canada
coach outlet online
mont blanc pens
coach outlet store online
giuseppe zanotti shoes
ultra boosts
michael kors outlet
ugg boots
canada goose outlet store
coach outlet store online
christian louboutin outlet
canada goose outlet
canada goose jackets
ralph lauren
uggs outlet
ugg outlet store
ralph lauren uk
polo outlet
michael kors outlet
coach factory outlet
nfl jerseys wholesale
pandora outlet
prada outlet online
coach outlet
michael kors outlet
coach outlet canada
uggs outlet
yeezy boost 350
yeezy shoes
cheap oakley sunglasses
air jordan shoes
air max shoes
mont blanc outlet
pandora outlet store
coach outlet online
prada outlet stores
michael kors outlet
polo ralph lauren
ray ban sunglasse
cheap jordan shoes
canada goose
uggs outlet
cheap ugg boots
coach factory outlet
nike outlet store
cheap nhl jerseys
lacoste clothing
yeezy boost 350
nfl jerseys wholesale
polo shirts
mont blanc outlet
michael kors outlet
ugg boots clearance
michael kors outlet clearance
canada goose jackets
coach outlet
michael kors outlet
canada goose outlet store
christian louboutin outlet
true religion outlet online
polo ralph lauren
hermes outlet
ugg outlet
ugg outlet
adidas shoes
ugg boots
coach outlet online
ralph lauren uk
coach outlet online
ugg outlet store
ray ban outlet
polo ralph lauren outlet online
tory burch handbags
canada goose outlet
canada goose jackets
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalıtepe FM Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^