Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - altaki uyeye sorunuzu sorun
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

altaki uyeye sorunuzu sorun
Sayfa Önceki  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Forum Oyunları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 14 May 2008, Çarşamba 13:36:21    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

BUNA YILLAR ÖNCE YAZDIĞIN SATIRLARLA CEVAP VERECEM.

BIR GÜNÜN AKSAM OLUŞU VE
O SİMSİYAH KARANLIĞINDAN SONRA
DOĞAN GÜNESIN ARDINDAN
GELEN SIKINTILI GÜNLERİN GEÇMESİ
VE İKİ SEVDALININ BİRBİRİNE KAVUŞNASI
EN ÜNITSIZ ANINDA HAYALLERIN GERÇEK OLMASI

BENİM SORUM: SIZCE NEFES ALMAK NASIL BİRŞEY.?

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 17 May 2008, Cumartesi 19:04:03    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tarifsiz....
uçmak için kanatlarinız olsa ilk nereye uçardınız?

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 17 May 2008, Cumartesi 19:14:03    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tabiki Oymalitepeye. Gunumuzun en sakin ve kafa dinleyecek yerlerinden biri. Biz kiymetini bilemiyoruz ne yazikki. Ne insanlar var boyle bir yer icin neler vermezki. kırmızı gül

Benim sorum: istediginiz kadar paraniz olsa ne yapardiniz?

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 18 May 2008, Pazar 00:27:47    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

abicim cok param olmasini deyil aslindada yeteri kadar olsaydi temelli türkiyeye dönüs yaparim cocuklarimi özel okullarda okutmak isterdim ....

benim sorum imkansiz dediginiz bir isteginiz varmi ?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 18 May 2008, Pazar 16:26:05    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

elbette var her insanin belkide icinde sakladigi imkansiz istekleri vardir

Sorum: Seni bir olay örgusunde yönlendirecek olan mantigiimi yoksa cevrendeki insalarimi dinlersin

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Bence

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 19 May 2008, Pazartesi 20:33:54    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Mutluluk tarif edilebilir mi?

Piryoz'un sorusuna cevaptır

Birşeyi tarif edebilmek için bir ölçü belirleyebilmek lazim. Mutluluk için bir ölçü belirlenebilir mi?
Güzel bir söz vardır ya " Bu dünyanın nekadar yokuşu varsa okadar da inişi vardır" diye.
Mutluluk ta böyle birşey bence. Bir canlının mutluluğu başka bir canlının mutsuzluğu olabilir. Örneğin deniz kenarında küçük bir balıkçı lokantasında can dostlarımızla balık yerken nekadar mutluyuz değil mi?
Peki birkaç saat önce kendi sularında keyifle yüzen balıklar da mutlu mudur acaba?

Yine de bir tarif yapmaya çalışırsam şöyle diyebilirim: Bir dış uyarıcının ( sevdiğimiz biriyle karşılaşmak, uzun süren yağmurdan sonra güneşin görünmesi, yağmurdan sonraki toprak kokusu,henüz karşılaşmasak bile çok keyifle nette sohbet ettiğimiz dostlarin varliğini düşünmek vb. gibi ) ruhumuzda yarattığı huzur ve keyiftir diyebiliriz.

Benim sorum da bununla bağlantılı.

İnsan ruhuna en büyük hazzı yaşatan şey nedir?
Başa dön

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 19 May 2008, Pazartesi 22:37:12    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence demiş ki:
Mutluluk tarif edilebilir mi?

Piryoz'un sorusuna cevaptır

Birşeyi tarif edebilmek için bir ölçü belirleyebilmek lazim. Mutluluk için bir ölçü belirlenebilir mi?
Güzel bir söz vardır ya " Bu dünyanın nekadar yokuşu varsa okadar da inişi vardır" diye.
Mutluluk ta böyle birşey bence. Bir canlının mutluluğu başka bir canlının mutsuzluğu olabilir. Örneğin deniz kenarında küçük bir balıkçı lokantasında can dostlarımızla balık yerken nekadar mutluyuz değil mi?
Peki birkaç saat önce kendi sularında keyifle yüzen balıklar da mutlu mudur acaba?

Yine de bir tarif yapmaya çalışırsam şöyle diyebilirim: Bir dış uyarıcının ( sevdiğimiz biriyle karşılaşmak, uzun süren yağmurdan sonra güneşin görünmesi, yağmurdan sonraki toprak kokusu,henüz karşılaşmasak bile çok keyifle nette sohbet ettiğimiz dostlarin varliğini düşünmek vb. gibi ) ruhumuzda yarattığı huzur ve keyiftir diyebiliriz.

Benim sorum da bununla bağlantılı.

Bana gore sevgi... Olmali Sevgili"bence'Nin" sorusuna cevap....
Nedenmi...
Tipki mutluluk gibi bir cok sey anlatilir belki ama mutluluk ve sevginin tarifi imkansizdir...

Sevgi en kutsal varlikdir yaradan tarafindna bize sunulan.. "ne olursan ol insan oldugun icin sev" bir cok sey anlatmak lazim aslinda sevgi ustune ama ben kelimelerin yetecegine asla inanmiyorum...

Sevgi okadar kutsal bir duygu ve oyle oz veri sunan bir hissiyatki onu kelimelere sigdirmak saniirim cok yanlis.....

Dilerim resul allah herkesin yuregine ekilen sevgi tohumlarini her dem yesil birakir ve asla kurutmaz....

Benim sorumsa... Mantik Nedir sizce?

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 29 May 2008, Perşembe 17:01:32    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

DUYGULARIN DEĞİL AKLIN SÖYLEDIĞIDIR. MANTIK

BENIM SORUM...İNSANIN CANI NEDEN SIKILIR SİZCE.?

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 19 Ağustos 2008, Salı 10:44:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ÇOKMU ZOR BİR SORUYDU ACABA ?

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 19 Ağustos 2008, Salı 10:59:58    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Dusunduklerini yapamayinca ve istedikleri gerceklesmeyince bence kırmızı gül

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 24 Eylül 2008, Çarşamba 00:58:21    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

üstteki üye soruyu sormamış dolayısıyla ben cevapla değil soruyla devam etmek durumundayım,

" Sadece bir kaç saatliğine zamanda yolculuk imkanınız olsa, geçmişe mi geleceğe mi giderdiniz ? "
Başa dön

alkants61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 29 Eylül 2008, Pazartesi 06:56:18    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

MUTLULUK İNSANLARIN YÜZÜNDEKİ GÜLÜMSEMEDİR ANLATILMAZ YAŞANIR BENCE.

SİTEDEKİ AMACINIZ NEDİR?
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 03 Ekim 2008, Cuma 15:37:31    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

şu andaki amacım imzama resim eklemek
sorum ; nasıl eklenir? ya da eklenir mi?

(not: hatice, sen benim sorumu neden cevaplamadın bakiyim? )

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 05 Ekim 2008, Pazar 09:28:46    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tabiki eklenir nesli. foruma girdinde yukarda en basta Profil diye bir link var ona tikla senin profil'in cikacak altinda imza yerine gel once

[img]resimin netteki adresi buraya ve sonra[/img] hepsi bu kadar yani foruma ekledigin resimler gibi. Sordugun icin tesekkurler nesli.

Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 05 Ekim 2008, Pazar 16:49:43    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

teşekkürler ZaKDaRiZa abim kırmızı gül söylediğini daha önce yapmıştım ama olmayınca sorma gereği duymuştum,demek ki o benim beceriksizliğimdenmiş şimdi sen söyleyince oldu

şimdi de yukarıdaki arada kaynayan sorumu tekrarlamak istiyorum ;
" Sadece bir kaç saatliğine zamanda yolculuk imkanınız olsa, geçmişe mi geleceğe mi giderdiniz ? "

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Sonraki
2. sayfa (Toplam 26 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^