Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - altaki uyeye sorunuzu sorun
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

altaki uyeye sorunuzu sorun
Sayfa 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Forum Oyunları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 05 May 2008, Pazartesi 20:06:05    Mesaj Konusu: altaki uyeye sorunuzu sorun Alıntıyla Cevap Ver

oyun cok basit ben daha önce oynamistim altaki uyeye sorunuzu soruyorsuzn oda ya size yada altindaki uyeye soruyor altindaki uyeden kastimzz okuyan uye cvp verio her soruya bir cvp verio :D

sorumu soruyorum ;

Bu aksam icin planin nedir ? hehehe cvp bekliorum kahkaha

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 06 May 2008, Salı 07:30:53    Mesaj Konusu: Re: altaki uyeye sorunuzu sorun Alıntıyla Cevap Ver

Aksamlarima plan yapamiyorum. Belli bir olcude gidiyor. O olcude pilanim ise Radyoda sizlerle guzel bir aksam gecirmek bir kiside olsa gulumsettirebilmek zerrecik kadarda olsa mutlu edebilmek. Bunu basarirsam pilanimin en guzel yani olacak.

simdi izninizle bende sorumu soruyorum.

Sevginin gucu ne kadardir?

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 06 May 2008, Salı 10:43:11    Mesaj Konusu: Re: altaki uyeye sorunuzu sorun Alıntıyla Cevap Ver

Ben bu sorunun cevabını veremıycem kusurabakmayın.

Cünkü
Okyanusun engin sularını ölçemedim

Cünkü
Gökyüzündeki tüm yıldızları sayamadım.

Cünkü
Yağan yağmurların tanelerini sayamadım.

Sizlerbelki bu soruya cevap verebilirsiniz.

başarmanın sırrı nedir. ?

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 06 May 2008, Salı 14:23:00    Mesaj Konusu: Re: altaki uyeye sorunuzu sorun Alıntıyla Cevap Ver

bir insan yapacagi isi basaracagina inanmassa zaten basarisiz olur.her konuda kendimize güvenmeliyiz basarili olucagimiza inanmaliyiz .. insan sevdigi isi azimle severek yaparsa basarili olur ..bence basarinin sirri bu..
ben ne sorsam acaba karar veremedim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 06 May 2008, Salı 14:27:22    Mesaj Konusu: Re: altaki uyeye sorunuzu sorun Alıntıyla Cevap Ver

biraz özel olabilir ama madem basariyla ilgili arkadasimiz soru sormus bende ona yakin bir sey sormak istiyorum azimlimisiniz benden sonra gelicek olan arkadasa bu sorum ??
Başa dön

ZiFiN

Moderatör
<b>Moderatör</b>

MesajTarih: 06 May 2008, Salı 15:34:53    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Azimliyim ama her konuda değil ... mesela dantel konusunda hiç azimli değilim hep başlarım ama pek bitirdiğim görülmemiştir ...

ama okul ve iş konularında azimliyim

benim sorum :

Eskici olsan neyi almazdın ?

Hibirşey göründüğü kadar kolay değildir...
Başa dön

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 06 May 2008, Salı 23:46:45    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

cok zor soru geldi ben eskici olsam eski bır sobayı almazdım kahkaha kahkaha

Benim sorum:

Cok hasta olsan ve delii gibide birine aasik olsan ölecegini dusunuyorsun mutsuzsun zevk alamoysn hayyatn ve sevdigin insani uzmemek iicn ona hıc bısey solemeden terkmı ederdın yoksa olecegını bıle bıle ona soleyp berabermı acı cekmeyı secerdın...?

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

By_AKINCI

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 07 May 2008, Çarşamba 11:10:55    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Acı tek başına daha güzeldir. paylaşıpta ortalığı velveleye vermenin ne gereği var. bırak kızı rahat. ... mantık bu..

"Sevmek mi, sevilmek mi daha güzel??"

"Yazılan gelir başa..."
Başa dön

bahar

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 07 May 2008, Çarşamba 14:05:57    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bence sevmek. sevgi zor bulunan bir duygu. ben o duygu içindeysem karşımdakini yüce bir sevgiyle seviyosam o zaten beni sevecektir. önemli olan sevmek ve sevgiye layık birisini bulmak. bence sizde sevin ki sevilen olun..

şimdi ben soruyorum .. HAYATTA EN ÇOK NEYE DEGER VERİRSİNİZ .NEDEN?

Başa dön

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 07 May 2008, Çarşamba 17:38:48    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Hayyaata en cok anneme deger veririm.Cünkü beni 9 ay karninta tasimz 6 ay sut vermis birisinden baskasina ne guvenebilirm ne de sirtimi yaslayablrm...Arkadas yeri gelince aldatir yalan söyler anne söylemez....

Benim sorum: biir ise baslarken aklinizimi kulanirsnz yoksa egolarinizlami haraket edernz???

Başa dön

^^KaRaYeL^^

Miss Admin
<b>Miss Admin</b>

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 07 May 2008, Çarşamba 17:40:15    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hayatta en çok "SEVGİ"ye değer veririm çünkü "O'nu tanımasaydım alemleri yaratmayacaktım" diyerek "EY HABİBİM" diye Yüce Peygamber Efendimize seslenen Yüce RABBİMİZ tek menzilimdir.

Benim sorumsa "İNSAN EN ÇOK NEDEN KORKAR"

^^KaRaYeL^^
"Kişinin Rütbe-i Aklı Görünür Eserinde"
Başa dön

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 07 May 2008, Çarşamba 17:48:05    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Valahi ben böcekten korkuyorum bide okul mudurunden genel insanlari sorrasan snrm fazlalkla kesim ölümden korkuyor

Benim sorum :'Müzigin yeri insanlarin gelismde nasil etkilidir? kahkaha

Başa dön

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 07 May 2008, Çarşamba 17:50:51    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

^^KaRaYeL^^ demiş ki:
Hayatta en çok "SEVGİ"ye değer veririm çünkü "O'nu tanımasaydım alemleri yaratmayacaktım" diyerek "EY HABİBİM" diye Yüce Peygamber Efendimize seslenen Yüce RABBİMİZ tek menzilimdir.

Benim sorumsa "İNSAN EN ÇOK NEDEN KORKAR"

"İNSAN EN ÇOK NEDEN KORKAR"

Insan en cok "BiLMeDıGı" Bır gercegı ysamakdan korkar...
Nedenmı!

Oyle anlar vardırkı tanıdıgınızı gordugunuzu,hıssetıgınızı sndıgınız gerceklerı aslında hıc bılmedıgınızı fark edersınız....

Oysakı bılınmeyen tanımlanmayan gercekler en cok korkutandır...
bılmedıgın sevgı ıle yuzlesmek,bılmedıgın guven ıle karsı karsıya gelmek,Bılmedıgın bır sevdada fıdan olmk ıstemek bununlada yetınmeyıp kok salmak ıstemek....

Oyledırkı ınsan oglu en cok "bılmedıklerınden"korkar...

Tanımı soyut olan seylerı yapmak yasatmak var saymak en kolayıdır...
Ama ya hıc bılmedıgın bır sey? hersey bır adım ve hersey bır solukdan farkszıdır... cunkı bılınmmedık bır duygudur bu alısılmadık bır an yasanmamıs bır gercek atılmamıs bır adım asılmamıs bır engel...

Bu yuzdendırkı benı en cok korkutan bılmedıım bır seydır..

Kımı zaman bılmemekde yenı bır hayatın en guzel gerceklerı ıle tanısmakdan farksızdır...
Dılerım bılınmedık gercekler asla hayatınıza mal olmaz ve bılmedıklerınızı ogrenmek pahasına kendınız ıle asla karsı karsıya gelmessınız....

"Yasamakmı yasatmakmı" hangısı derdınız ve ne kadar gercek olurdu?"Yasamakmı yasatmakmı"

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön

By_AKINCI

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 13 May 2008, Salı 15:56:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Cevap: Yaşatmak için yaşamak..

Soru : Zaman gercekmidir.

"Yazılan gelir başa..."
Başa dön

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 14 May 2008, Çarşamba 10:34:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Zaman gercek midir ? Simdiyi yasariz ama asla yakalayamayiz...
Ya da cokdan gecmisdir, Simdi burdaydi deriz ya da henuz olmamistir..Simdi gelir deriz... Nede gecmis ellerimizdedir.. Kimse kendi bebekligini kendi kollarina alamaz...ne de gelecek ellerimizdedir, kimse kendi ihtiyarliginin koluna giremez. Zamanı olceriz ama olctugumuz sey, kumas gibi ellerimizde durmaz, sut gibi kaba konulmaz.

Zaman nasıl oluyor da, bu sessizliginde ele avuca gelmezliginde dilimize, bilincimize isliyor?Zamanı geldi,zamanımız kalmadı derken bizi belirleyen nedir? Ne demek isteriz,zamanım var derken? Zaman calınabilir mi?

Tropik Afrika halklarının dilinde sozcugunun bulunmadıgını ogrenmek sizi sasirtmayacaktir.. Amerikada yerli halkların dillerinde kanguru
sozcugunun bulunmaması da oyle. Bu sozcuklere tekabul eden nesneler soz konusu cografyalarda bulunmaz cunku. Duyulur ya da hissedilir bir nesnesi bulunmamasına ragmen, zaman nasıl dilimize yerlesmis olabilir? Zaman terimi ya da zamansal herhangi bir ifade barındırmayan bir dil olabilir mi?

Sozu Cok fazla uzatmamak lazim aslinda...

aslında zaman zaman;
su kısacık omrumuzde icine huznu kederi,sevinci,mutlulugu,acıyı.....herseyi sıgdırmakla yuklumu oldugumuz bi terim iste...ne olur iyi degerlendirelim.zaman geri donmuyor...

Sorum ise: MuTLuLuk Size Gore Nasil tarif edilir?

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Sonraki
1. sayfa (Toplam 26 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^