Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Oymalıtepe FM İstanbul Buluşması
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Oymalıtepe FM İstanbul Buluşması

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalıtepe FM Oymalıtepe FM
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 24 Haziran 2010, Perşembe 12:34:56    Mesaj Konusu: Oymalıtepe FM İstanbul Buluşması Alıntıyla Cevap Ver

Oymalıtepe FM İstanbul Buluşması

08 Ağustos 2010 pazar günü İstanbul’daki ve İstanbul yakınlarındaki üyelerimiz, üyemiz Çılgın’ın
isteği üzerine bir buluşma, tanışma ve dayanışma toplantısında daha bir araya gelecekler.

Katılmak isteyen bütün arkadaşlarımız davetlidir. Değerli üyemiz Çılgın’ın isteği üzerine düzenlenen bu buluşmanın yapılacağı yer konusunda ve gerçekleşmesinde “eylül54” rumuzlu üyemiz (Eylül Hocamız dj-Yildiz) katkılarından dolayi teşekkurler..

Düzenleyen arkadaşımız Çılgın’a, yardımları için “eylül54” (Eylül Hocamız)’a ve bütün katılımcı üyelerimize şimdiden teşekkürler.

Toplantınin Yapılacağı Yer:

BELTAŞ REST KAFE
Tel: 0212 260 00 88

Saat: 14.00 de

Adres: Beşiktaş Vapur İskelesi yanı
Devlet Konuk Evi istikameti dolgu alanı içi
BEŞİKTAS

Katılabılecek arkadasların buradan bildirmeleri rica olunur. Hepinizi bekliyorum. Tesekkurler simdiden........

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 25 Haziran 2010, Cuma 00:40:27    Mesaj Konusu: Re: Oymalıtepe FM İstanbul Buluşması Alıntıyla Cevap Ver

Bir buçuk ay gibi uzak bir tarih olmasından dolayı şu an birşey söylemek için erken diye düşünüyorum. İnşallah yakın bi tarihte nasip kısmetse geliyorum diye yazarım diyor, bol katılımlı bi ortam olmasını dilerim...

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: almanya-ludwigshafen

MesajTarih: 25 Haziran 2010, Cuma 15:23:24    Mesaj Konusu: Re: Oymalıtepe FM İstanbul Buluşması Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba
tesekkürler fatma güzel yorumun icin, katilimin bol olmasi icin erken reklamlara basladim.

Bir bucuk gibi bir ay benim icin öyle dolu geciyorki neredeyse izin hazirligim yetismeyecek gibi geliyor.

Herkesten iyi yada kötü yorun bekliyorum.

sadece   CILGIN
Başa dön

MaviNick

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 25 Haziran 2010, Cuma 16:39:13    Mesaj Konusu: Re: Oymalıtepe FM İstanbul Buluşması Alıntıyla Cevap Ver

ikramları görelim bakalım)
Başa dön

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 25 Haziran 2010, Cuma 17:40:22    Mesaj Konusu: Re: Oymalıtepe FM İstanbul Buluşması Alıntıyla Cevap Ver

Türkkahvesi, alman cukulatasi ve yaninda doyulmaz oymalitepefm üyelerinin sohbeti.

Geriside süpriz kalsin.....

sadece   CILGIN
Başa dön

selamtugba0854

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: istanbul artvinşavşat memleketim

MesajTarih: 26 Haziran 2010, Cumartesi 12:34:21    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çilgin seninle vede bir çok arkadaslarımla bu toplantı sayesinde tanıstık çokdagüzel oldu yeni dostluklar olustu tabiki insallah bu senede dahada çok dostluklar olusacagına inanıyorum yer güzel arkadaşların katılımıyla dahada güzel olur insallah ben kendi adima nasip olursa orada olacagım bellimi olur seni tekrar fenere aliriz çilgin
Başa dön

Reffazum

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ÇERKEZKÖY

MesajTarih: 26 Haziran 2010, Cumartesi 14:14:46    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ben de sürprizleri merak ettim .cilgin
Nasipse katılmak istiyorum.....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 27 Haziran 2010, Pazar 09:23:00    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ayy süprizdemi varrr bende şimdiden merak etmeye başladım tarihi biraz erkenemi alsaydın çılgınnn yada bi ara arada görüşek:)

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

torpi

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: ankara

MesajTarih: 27 Haziran 2010, Pazar 11:33:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

çarşım olursa o gün allah da nasip kısmet ederse bizzat orda olacağım. ama o zamana kadar ne olur ne biter bilemiyorum. görüşebilmek dileğimle...

|| Kazım Koyuncu ile sevdim, Karadeniz ile ağladım, sevdiğimle hayat buldum...<br>|| İnsana sormazlarmı hani nerde diye... yok işte yok yok yok....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 28 Haziran 2010, Pazartesi 14:39:21    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar
selamtugba0854 yardimlarindolayi tesekkürler ederim.Yine bir arada görüsmek dilegiyle..

Reffazum sizide aramizda görmek bizi cok mutlu edecek.Cerkezköydekilerin hepsini bekliyorum......

Likapa en kisa zamanda arayacagim seni.Belkide telefon claiyordur bir bak hele..

Torpi sanada ulasa bilmek beni ayrica mutlu etti.Bütün dualarim seninle o gün carsi izinin olmasi icin...

sadece   CILGIN
Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 19 Temmuz 2010, Pazartesi 03:24:54    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sürpriz mi dedin çılgın? Bayılırım sürprize!
Tekrar yüz yüze görüşebilmek kısmet olur inşallah.

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 19 Temmuz 2010, Pazartesi 23:32:25    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Buna en cok sevinen ben olacagim Nesil. Buraya geldigine ne kadar sevindimse inan oraya geldigine daha cok sevinecem. mazuriyetini biliyorum. Seni tekrar gormek cok guzel seni hepimiz cok seviyoruzzzz. Hos geldin yenidennn. kırmızı gül kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

FrankJScott

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 31 Aralık 2020, Perşembe 04:40:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

For those who asked about great new products on sale, go to best website and don't forget these finest stuff discover top shop and don't forget these most excellent products goto link not to mention these most excellent items visit this url. Also, don't forget to try click site, alongside all these most excellent gifts main link alongside all these most awesome products great blog, as well as this goto shop on top of these most awesome stuff discover best link. Finally, check out Check Out The Highest Rated Items Of 2021 1680d57 here.
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalıtepe FM Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^