Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - YİLBASİ DİLEKLERİ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

YİLBASİ DİLEKLERİ

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Serbest Kürsü... Kategori Dışı...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

selamtugba0854

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: istanbul artvinşavşat memleketim

MesajTarih: 31 Aralık 2009, Perşembe 00:04:09    Mesaj Konusu: YİLBASİ DİLEKLERİ Alıntıyla Cevap Ver

YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez...
Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine...»
Yine yeni bir ıyl var kapımızda. 2010 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! rüya yarın hayaldir...
Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlaR sana onu getirsin...
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN..!!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 31 Aralık 2009, Perşembe 10:05:16    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

2010 yılının size ailenize,sevenlerinize ve bütün insanlıga hayırlı ugurlu ve bereketli olmasını dileriz. Oymalıtepe net ve oymalıtepere fm ailesi

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 31 Aralık 2009, Perşembe 10:19:49    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir yılın daha sonuna geldik 2009 yılını geride bırakıp 2010 yılına merhaba derken,2009 yılında çok seyler kazanıp çok seyler kaybettık bir çogumuz. Kazandıklarımız çok güzel allah daha güzellerini 2010 yılındada nasip eylesın. Bazılarımız ise sevdiklerimizi kaybettik. Onların hatıraları ile yaşıyoruz. Rabbım kaybettiklerimize rahmet geride kalanlarına sabırlar versin.
Yine bir çogumuz sevdiklerimizi üzdük belkide kırdık. Zaman zaman istenmeyen şeyler yaşadık. Hepsinden af istiyoruz ve 2010 yılının bütün sevenlerimizle birlikte oymalıtepe net oymalıtepefm ailesine ve bütün ınsanlıga güzellükler getirmesini yüce allahtan nıyaz ediyoruz.
Hepinizin yeni yılı kutlu umutlu ve mutlu olsun.....

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 31 Aralık 2009, Perşembe 13:58:58    Mesaj Konusu: Re: YİLBASİ DİLEKLERİ Alıntıyla Cevap Ver

Tüm Oymalıtepe Forum/Radyo ailesinin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, yeni yılda hem bizler, hem de tüm insalık için, sevgi, şefkat, sağlık, afiyet, refah, güzellik ve iyiliklerle dolu olmasını dilerim. Geçmişte yitirdiklerimize Allah'tan rahmet, hayata merhaba diyenlere ömürlerinde kolaylıklar diliyorum.

Nice yıllara dostlar!

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Askin-Elif-Hali

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: izmir_

MesajTarih: 31 Aralık 2009, Perşembe 20:42:57    Mesaj Konusu: Re: YİLBASİ DİLEKLERİ Alıntıyla Cevap Ver

Değerli Oymalıtepe Ailesi sizlerle daha nice uzun yıllar birlikte olmak dileği ile.....YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN...

Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 01 Ocak 2010, Cuma 04:40:51    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yeni yıl yeni umutlar umutlarımızın gerçek olması dileğiyle hepinizin yeni yılını kutlar mutlu, sağlıklı nice yıllar dilerim

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^