Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - NE OLUR GEL DAYANAMIYORUM...!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

NE OLUR GEL DAYANAMIYORUM...!!

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Serbest Kürsü... Kategori Dışı...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Askin-Elif-Hali

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: izmir_

MesajTarih: 23 Aralık 2009, Çarşamba 17:03:53    Mesaj Konusu: NE OLUR GEL DAYANAMIYORUM...!! Alıntıyla Cevap Ver

Sen gittikten sonra YA RESULALLAH
her şey gerçekçiliğini yitirdi.
Sensiz boynu bükük güllerle avunuyorum şimdi.
Bastığın toprakları bir bulabilsem, bir kavuşabilsem, bastığın her kum zerresine adını yazıp canım diye, kanım diye, sadece senin adın diye gönlüme basardım.
Fani sevmelere inat, yalan aşklara inat seni sonsuza kadar seveceğim
YA RESULALLAH
İnsan görmeden sever mi? Sever. Ben seni görmeden sevdim işte.
Bir adın kalmıştı geriye ona aşık oldum ve adının uğruna bu canı yoluna serdim bas geç diye üstüme.
Gözlerim doluyor YA RESULALLAH
gözlerim ..
Yokluğun artık ağır geliyor dayanamıyorum ..
Hasretinden içimde yanan ateşin rengi siyaha döndü.
Bilirsin sadece cehennem alevlerinin rengi siyahtır.
Benim için yokluğun cehennem, varlığın cennet.
Ama sensiz bir cennet değil.
Olmadığın yer cennet bile olsa hicrandır.
Hicrandır sensiz tüm güzellikler
Gözyaşlarıma bak nasıl da tane tane dökülüyorlar.
Bu gözyaşları sadece senin için. Başka bir sebepten dolayı değil ki ..

Geçenler de yolda yürürken aklıma düştün yine.
Zaten hep yüreğimde hissettiğim hasret acısı, bir bıçak sızısı gibi sızlamaya başladı yüreğim de.
Yanından geçmekte olduğum camiye girdim çünkü kendimi sana en yakın hissettiğim yer orasıydı.
Namaza durdum sadece onun rızası için.
Secdeye vardığım da sanki hayal meyal seni gördüm.
Öyle güzeldin ki, hayalin böyleyse hakikatin nasıldır kimbilir.
Namazı tamamladığım da sürmeli gözlerin den sızan ışığın, gözlerime bir nebze nur verdiğini hissettim.
Bu yüzden bakamaz oldular artık gözlerime.
Başımı yukarı kaldırdım. Duvar da asılı ismin vardı Bir adın kalmıştı geriye bir de hayalin.

Her gün adını anarak yaşıyorum. Bunun yerine bir gün yüzünü görerek ölmek isterdim.
Ne olur bir kez gelsen ...

Dayanamıyorum.

Ne olur gel Ne olur Gel ....YA RESULALLAH (s.a.v)
ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^