Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - ÖLÜMLE YAŞAM ARASINDA BUL BENİ CAANNN....
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

ÖLÜMLE YAŞAM ARASINDA BUL BENİ CAANNN....

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Serbest Kürsü... Kategori Dışı...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Askin-Elif-Hali

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: izmir_

MesajTarih: 03 Kasım 2009, Salı 21:14:30    Mesaj Konusu: ÖLÜMLE YAŞAM ARASINDA BUL BENİ CAANNN.... Alıntıyla Cevap Ver

Ölümle Yaşam Arasında
Bul beni CAN ölüm beni bulmadan
Prangalar eskidiği an ,zincirlerin koptuğu
Yüzünün hayala dönüştüğü an
Ve çark ettiğim, Azrail e attığım bir bakışın ardından
Susuzluktan kuruyan dudaklarım,hala kıpırdarken
Ve bir şehadetlik nefesim varken hala
Elimi kaldırıp, dudaklarına sus işareti yapacakken
Son kez kaldırabilirken göz kapaklarımı
Yaşanılacak bir hayat varken ardımda
Son tebessüm kaybolmadan dudağımda
Yarım kalmış şiirleri okuyacakken sana
Ve son kez anlımı koyacakken secdeye
Hissedecekken arşı alanın titreyişlerini
Kayan bir yıldızdan son dileğimi dilerken
Rabbin seni terk etmedi bırakmadı da
Ayetini biri fısıldarken kulağıma
Dizlerimin üstüne çökmüş, yudumlarken çaresizliği
Derin bir nefes alıp,duyarken hasreti
Cennet nasıldır diye düşünürken cehennem korkusuyla
Ümit ve korku arasında gidip gelirken bir an
Göklere doğru bakarken İsmail edasıyla
Bir kurban gelir mi diye beklerken Hüda dan
Ölmek ne zormuş anne diye bağıracakken
Ve ayak tıkırtılarındayken kulağım
İçimde damla damla bir korku birikirken
Yıkılırken bir küheylan gibi yere
Sıklaşırken kalp atışlarım
Son kez nefesimi toparlayıp haykırırken
Dudaklarımdan dökülen son cümle
BUL BENİ CAANNN ÖLÜM BENİ BULMADAN...! ağlamak ağlamak ağlamak
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 04 Kasım 2009, Çarşamba 10:43:45    Mesaj Konusu: Re: ÖLÜMLE YAŞAM ARASINDA BUL BENİ CAANNN.... Alıntıyla Cevap Ver

emeğine sağlık

yaşadığımızın bile varmadan var oluş sebebimizi idrak etmeden ölümü düşlemek ne tuhaf ağlamak

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 04 Kasım 2009, Çarşamba 12:48:11    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz bir öğrencimizi son yolculuğuna uğurladık bugün, fakültemiz önünde düzenlenen bir törenin ardından.

Yüreği acı ve kederden un-ufak olmuş bir babanın her şeye rağmen ayakta durmaya çalışmasına, bir kardeşin kardeşine doyamadığını hüzün damlalarıyla ifade edişine, gencecik bir bedenin omuzlar üzerinde götürülüşünün peşisıra bıraktığı izlere bir kez daha şahit oldum bugün...

ağlamak

Hayat dedik, ÖLÜM dedik... İbret alırız inşallah...

Ölüm bizi bulmadan kendimizi bulmamız duasıyla, paylaşımın için teşekkür ediyorum gül yürekli arkadaşım Aşkın-Elif-Hali kırmızı gül

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 08 Kasım 2009, Pazar 05:34:11    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hayatın acı gerçeği ölüm ile ilişkilendirilen etkileyici bir şiir. Şairi Mehmet Akif Baltacı'nın yüreğine sağlık.

Paylaşım için teşekkürler Askin-Elif-Hali

* * *

FAYDIN'ın bildirdiği olayda hayatını kaybeden kardeşimize de Allah'tan rahmet diliyorum.

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^