Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN......RaMLe....
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN......RaMLe....
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 01:04:40    Mesaj Konusu: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN......RaMLe.... Alıntıyla Cevap Ver

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Doğum günün kutlu olsun RaMLe

...................................

Mutlu, sağlıklı, huzurlu....yıllar dilerim canım. İyi ki doğdun! kırmızı gül
Yeni yaşın hayırlı olsun!

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

_MiRiBi_

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 01:27:45    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gokten uc yildiz kaysa...
Herbirine senin icin dilek tutardim...
Guzellik Olsun derdim ilk dilegim icin.. Gonlunun guzelligi yaninda huzunda eksik olmasin diye..
Sora mutluluk derdim,.. Herkes mutlu olmayi muhakkak hak ediyor ama,Mutlu yasamayi becerebilen cok az bunu en cok hak edenlerdensin...

Ve sonsunluk dilerdim senin icin cunki varligini asla kaybetmek istemeyecegim bir deyersin....

Gurbetin iki ayri farkli yuzuyuz aslinda seninle...
Birimize huzunlu gurbet bir diyermize ise Okyanus dalgasi diyorlar...
Aslinda fark ediyormusun her cumle kuruldugunda huzunle dalgalar kavusuyor ve ayriliyor...

Biz seninle baharda yazin ornek sembbollerinden farksiziz... Boyle guzel bir gunde yaninda olmak isterdim...

Lakin mesafeler izin vermesede gonlum Is icin su an ikamet ettigim sdneey de seninle birlikde... Ve simdi Sydney Harbour karsisinda senin iicin kahve yudumluyorum yine gozlerim uzaklara dalarken....

Yeni yasin saglikli ve sihatli gecsin birtanem...
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 07:22:16    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Degerli insan
Bu gün senin dogum günün. Dıger bir deyimle yeni bir yıla ayak basıyorsun, merhaba diyorsun. Bu yeni merhaba dedigin yılın ve bundan sonraki yıllarının, Gansız, kedersiz, üzüntüsüz ve güzellikler içinde gecmesini diler, Dogum gününü en içten dileklerimle kutlarım. iyiki dogdun iyiki aramızdasın ve biz seninle iyiki kardeş olduk.
Nice mutluyıllara. her şeyin güzeli seninle olsun. Aminn..

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 09:32:03    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Neslicim nasil tesekkür edicegimi bilemiyorum dogum günümü ilk kutlayansin.Cok memnun oldum cok incesin pastan ve diyer smilyler tek kelimeyle harika ,umarim saglikli, mutlu ,huzurlu yillara hep birlikte ulasma dilegi ile cok tesekkür ederim. kırmızı gül
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 09:36:58    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili _MiRiBi_ bu güzel dileklerin icin cok tesekkür ederim.Belki su an yanimda olmaya bilirsin ama kalplerimiz bir .Belki bir gün dogumgünü nedeni ile olmasada bulusucagimiza inaniyorum tekrar tekrar tesekkür ediyorum dileklerine . kırmızı gül
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 09:40:45    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Degerli Zaktariza abicim nice yillara hep birlikte ayak basma dilegi ile ,bana sunmus oldugun bu güzel dilekleri bende size sunuyorum ,iyiki abimsin seni cok seviyoruz degerli Zaktariza cok tesekkür ediyorum. kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

Bence

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 10:02:58    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Doğum günleri, başı ve sonu sonsuzluğa uzanan zamanın içine işaretlenmiş insan hayatını ölçmeye yarayan çizgiler gibidir.
Tıpkı, belli uzunluktaki bir tahtaya çizilen santimetre çizgilerinin, o tahtayı uzunluk ölçüsü olan ve adına metre dediğimiz bilinirliğe çevirmesi gibi doğum günleri de hayatımızı ölçülebir ve nihayetinde de hatırlanabilir kılar.

Hayatının kalan kısmında ulaşacağın her doğum gününde geçmişteki bütün çizgileri güzelliklerle hatırlaman dilegi ile doğum günün kutlu olsun Ramle..

Bence

....
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 10:35:31    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Yeni yaşınızın hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı, mutlu, refah içinde, sevdiklerinizle birlikte, uzun bir ömür diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun. kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 14:09:12    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

canim dogum günün kutlu olsun...sevdiklerinle nice uzun ,saglikli seneler gecirirsin insallah...canim arkdasim iyi ki dogdun

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 18:43:09    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı mutlu yıllara kırmızı gül

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 19:24:24    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tebriklerini sunan tüm arkadaslarima ,dostlarima ayri ayri tesekkür ederim ,saglikli huzurlu nice yillara hep birlikte temennisi ile... kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 01 Ağustos 2009, Cumartesi 22:26:52    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

doğum günün kutlu olsun ramle..sevdiklerinle nice yıllar mutlu bir şekilde yaşamanı temenni ederim...

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 02 Ağustos 2009, Pazar 00:23:38    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

dogum gunun kutlu olsun RaMLecimm..

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 02 Ağustos 2009, Pazar 02:40:50    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

cnm sevgili arkadaşım gecikmelide olsa doğum gününü kutlar yeni yaşının sana sağlık mutluluk huzur ve şans getirmesini dilerim
çok değerlisin benim için iyiki seni tanımışım iyiki senle yakın arkadaş olmuşum sana olan sevgimde sana olan hediyemdir kabulunü rica ederim

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 02 Ağustos 2009, Pazar 02:50:37    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Canim arkadasim hic bir sey icin gec deyildir,düsünmen yeterli sende benim icin cok degerlisin bende seni iyiki tanimisim, Rabbime duam senin sevdiklerinle beni dost eyle ,iyiki varsin canim .Hediyeni büyük bir memnuniyetle seve seve kabul ediyorum ,hediyene layik olmaya calisacagim cok tesekkür ediyorum. kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^