Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 10'NCU KONUK....KOÇERO.......!!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

10'NCU KONUK....KOÇERO.......!!!
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 26 Temmuz 2009, Pazar 10:41:13    Mesaj Konusu: 10'NCU KONUK....KOÇERO.......!!! Alıntıyla Cevap Ver

değerli veysel abi 10 numara adam olduğun için 10.haftanın,10.konuğu oldun.herşeyde olduğu gibi bundada bize örnek olacak şekilde sorulara cevap vereceğinden adım kadar eminim..

sana iki şey hadiye etmek istiyorum birincisi trabzon sporun 10 numaralı forması

ikincisi makam koltuğu..ve inşallah bu makam koltuğunda seni belediye başkanı olarak görürüz

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

başarılar dilerim..... kırmızı gül

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 26 Temmuz 2009, Pazar 14:34:26    Mesaj Konusu: Re: 10'NCU KONUK....KOÇERO.......!!! Alıntıyla Cevap Ver

Ağam koltuğun hayırlı oğurlu olsun. Forman da güzel koltukda. Ama zafer bu koltuğun tekerlerı var habu koçero kaçmasın. hayırlı ve uğurlu olsun. Güzel bir hafta geçirmen dileğiyle ağam.

Ağam ilk soruları ben sorayım barı.

1- Bize hayatında yaşadığın seni en çok sevindiren ve en çok üzen iki olayı anlatırmısın. Ölüm olayları hepimizi üzer bunların dışında olan olaylardan olsun.

2- Bize koçeroyu kısaca tanıt. Tanımayan arkadaşlarımız için olsun. Teşekkürler.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>

En son ZaKDaRiZa tarafından 06 Kasım 2019, Çarşamba 12:14:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 26 Temmuz 2009, Pazar 18:10:44    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Konuğumuz olmayı kabul ettiğiniz için teşekkürler. "Haftanın konuğu" bölümümüze hoş geldiniz -KoÇeRo- ! kırmızı gül

Umarım size hediye edilen makam koltuğunuzda rahat eder ve soruları bizi bekletmeden kolaylıkla cevap verebilirsiniz.

Daha sonra yine sorularım olacak fakat; ilk olarak sormak istediğim soru :

" -KoÇeRo-" kullanıcı adını kullanmanızın sebebi nedir? Bu kelimeyi hangi anlamda kullanıyorsunuz?

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

_BuTKa_

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Temmuz 2009, Pazar 18:47:33    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba ve hosgeldin Kocero,

Ben direk sorumu soracagim sana. Her nekadar senin ozgur bir yasam stili istedigini bilsem de ( umarim yanlis hatirlamiyorumdur) BU koltugu bir makama koyma ve o makamin basina gecme sansin olsaydi ;

1- Makam neresi olurdu ?
2- Neyi degistirirdin ?
3- Bunlari neden yapardin, bunlari yapmak sana mi kalmis?

Simdiden tesekkur ederim cevaplarin icin ve kolay gelsin sanirim rekoru sen kiracaksin......
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 26 Temmuz 2009, Pazar 19:35:25    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Koçero hg din hayırlı olsun koltuğun seni burda görmek güzel kolay gelsin başarılar sanki biraz bu koltuk işi bize doğru yaklaşıyor acele etme cvplara sorularla gelmek üzere ayrılım acaba ne sorsam?

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

-koçero-

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: trabzon

MesajTarih: 27 Temmuz 2009, Pazartesi 09:53:40    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar.... öncelikle bu güzel koltuk, 10 Numara Trabzonspor forması ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim... koltuğuma geç oturduğumun farkındayım ve sizlerde farkındasınız... bunun bır sebebi koltuk sevdamın olmamayışı ve koltuğa oturduğumda değişebileceğim endişesi taşıdığım içindi... hazır olmadan oturmak istemedim... "koltuk insanları değiştiriyor" diye düsünüyorum ..dilerim beni değiştirmez:)))

1.Zakdariza; Ben Veysel YILDIZ ..02.06.1968 Trabzon Yomra Doğumluyum... Evli ve biri kız biri erkek olmak üzere 2 çocuk babasıyım.. Trabzon Pelitli Belediye Başkanlığında Yazı işleri Müdürü olarak görev yapmaktayım... zaman zaman çok anlayışlı..zaman zaman ayarsız ve ani çıkışlar yapan biriyim ve sonuçlarına her zaman katlanan biriyim... hayattan öğrendiklerimin bedelleri tahribatlarla dolu ancak unutulması mümkün olmayan tecrübelerle doludur... sanırım bu kadarı yeterli Zakdariza... Hayatımda beni herkes gibi sevindiren ve üzen bir çok şey olmuştur herkes gibi... politikacılar gibi politik konuşmalarıda sevmediğimi tüm dotslarım bilirler... ancak beni en çok mutlu eden doğrucu olmak yönündeki mücadelelerin kısa zamanda zarar getirdiği..uzun vade'de olumlu yanlarını görmek kadar mutluluk veren hiç bir şeyın olmadığı... "Ekin'in hasat'ını verdiğinde verimi anlaşılır" eğer açmam gereken bir konu var ise açmaya çalışalım .. sorduklarından benim anladıklarım bunlar... en azından şimdiki ayar durumuma göre )
2. Nesli.. Beni Fazla yormayacağınızı ümit ederek hosbuldum diyeyim... Koçero Seldağ Bağca ve Ahmet KAYA'nın bir türküsünden alıntı... toplumun herkesiminin farklı yakıştırmalara muhattap bir birey... bazılarına göre eşkiya.. bazılarına göre vatan haini.... dinleyerek anlamak daha tatmin edici olur sanırım... ancak ben vatanını..milletini..bayragını seven... sevmeyenlerin karşısında dimdik duracak bir eşkiyayım ...) benim eşkiyalığım söylemleriyle eylemlerinin bir olmayanlara... benim eşkiyalığım vatanıma dil uzatanlara... benim eşkiyalığım bayragımızı indirmeye çaluşanlşara... benim eşkiyalığım oturdukları makamları halkın hizmetinde değil kendi menfaati doğrultusunda kullananlara.. benim eşkiyalığım hak edene hakkını vermeyenlere.... "keşke mikrofonum olsaydı" )

3. Butka hosbuldum... Soruların harika... şunu bilmeni isterimki ben koltukta oturanlardan yana değil koltuğun hakkını verenlerden tarafım... koltuk taraftarı olmadığımı söylemiştim yukarıda... illede bir koltuk dersen.. ve zor aki oturacaksın başka şansın yok diyorsan önce bu insanlara Hz.Ömer'i anlatmaya.. öğretmeye çalışırdım.. asla siyaset sahnesinde yerim olmaz... ama illede olacak dedin önce bu memleketin başında olmak isterdim... aradan 100 yıllar geçsede insanların hayır duasını almak tek hedefim olurdu... Fatih Sultan Mehmet.. Kanuni Sultan Süleyman... Mustafa Kemal ATATÜRK ve onların pesinden koşup bu vatan için can verenlere layik bir nesilden olmak tek amacım olurdu....

"Kral da dilenci de aynı iştahla acıkır"
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 28 Temmuz 2009, Salı 02:07:03    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Cevabınız için teşekkürler. Sizi fazla yormayacağım merak etmeyin. Sadece 10 soru.

1) oymalitepe ailesine nasıl ve ne zaman katıldınız?
2) Sizi en çok ne güldürür?
3) Sizi en çok hangi davranış ya da durum sinirlendirir?
4) Doğaya dair seyretmeyi sevdiğiniz manzarayı ya da manzaraları bize tasvir eder misiniz?
5) Hayvanları sever misiniz? Beslediğiniz hayvan var mı?
6) Arkadaşlık - Dostluk ilişkilerinde, sizce olmazsa olmaz denebilecek değerler nelerdir?
7) Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?
8) Hangi ortamlar, kişiler, olaylar siz de can sıkıntısı oluşturur?
9) Gezip görmek istediğiniz ülkeler, şehirler, tarihi-turistik yerler var mı?
10) Hangi tür müzik dinlemeyi seversiniz? Kimleri dinlersiniz?

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 28 Temmuz 2009, Salı 11:30:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bir soruda ben sorayim kocero agam bos geçmeyim dedim
en cok sevdiginiz yemek hangisidir ?

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

-koçero-

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 28 Temmuz 2009, Salı 12:04:03    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ben soruları teker teker beklemiştim... çok kalabaluk geliyorsun nesil )
1. Devlet Mewmurlugumun sürgün zamanlarına denk geldi Oymalitepe ailesiyle tanışmak... gecelerin bu kadar uzun olduğunu keşfettiğim ilk zamanlarımdı... Flatcastta radyonun olduğunu bilmediğim bir zaman diliminde bir dostum davet etti...tam tarih bilmiyorum ancak 3 yıla yakın bir zamandır buradayım...
2. Bu soru biraz zor geldi:)) ruh halime bağlı ancak kendini begenmiş... çok bilmiş olduğunu düşünen.. kendini toplumun üzerinde gören insanların düştüğü durum ve onların yüz hatları
3. İnsanların her zaman samimi olmalarını isterim.. eksik yanlarını gizlemeden karşısındakilerin onları olduğu gibi kabul etmeleri... söylemlerle eylemlerin aynı paralelde olmalarını... kaba bir tabir olacak ama riyakar insanları sevmiyorum.. hemde hiç...
4. Hayalimde yaşanası gereken bir yer olmuştur her zaman... kimselerin olmadıgı bir dağ başı... yamacından akan bir ırmak kenarında bir baraka... ağaçtan yapılı.. geceleri gökyüzüne baktığında yılıdzların sana göz kırptığı..Ay'ın selamını eksik etmediği bir manzara ve en önemlisi içerisinde benim olduğum...
5. Hayvanları çok severim.. özellikle At ve Köpek.. şehirde yaşadığım için hayvan besleme şansım pek olmadı... uzun zaman muhabbet kuşum oldu... ama yakamı kurtaramadım... kafesınde kapalı kalmayı sevmeyen bir hayvandı Özgürlüğüne düşkün (benim gibi).. kafes kapısını açık bıraktuğımda kulagımı..dudağımı ısıran bir muhabbet kuşuna fazla dayanamadım.. bu organlarının ısırılmasından hoşlanan bir dostuma hediye ettim.. bir süre Alman Kurdu besledim.. trafik canavarına kurban gidince bir ikincisini alıp bakmaya cesaretim olmadı... günün birinde emekli olursam köyüme çekilme planlarım var..o zaman hepsi bir arada olacak inşallah.. ha bir ara tavşanda besledim ) yeğenlere hediye gitti...
6. Her ne şartlarda olursa olsun dost dedikleriniz açık sözlü olmalı... lafı eveleyip gevelemeden sevdiğinide eleştirisinide yapmalı.... kısacası dost dediğin ayrı bedenlerde can gibi olmalı...
7. Önceleri ara ara kitap okurdum...öyle bir noktaya geldimki kitap bana ben kitap'a bakar olduk.. aramızda platonik bir şeyler oluyor korkusuyla onu bir kenara bıraktım.. sevdiklerimle bir arada olmak bana daha bir keyıf verıyor... son zamanlarda ıse köydekı barakamla uğrasıyorum... boş zamanım kalmadı artık.. ey gidiii nerde o eski günler.. ha bu arada tenbelim de gemnelde... tv karşısına geçip uzun oturmayı severim... allahtan evde 2 televizyon var ve kavga çıkmıyor... açık oturumları kapamaya çalışan bir ailem var ))
8. Samimi bulmadığım her ortam... birilerinin ahkam kestiği bir ortam... "eee daha daha nasılsınız?" larin havada gezindiği anlar... birilerin egolarını tatmin etmek amacıyla mikrofonu eline alıp reklam yapması )
9. İskoçya her zaman gizemli olmuştuır benim için... havasıyla doğasıyla.. orayı özellikle görmek isterim.. Ruhumun bir yarısında özgür olmak var... alıp başını plansız gitmek.. ayagının ..yüreğinin götürdüğü yerlere... sırtında bir çanta oradan oraya dünyayı gezmek... yaşımız kemale eriyor Hac'a da gidecez elbet..)
10. Müzik konusunda şunu dinlerim bunu dinlerim demek dogru olmaz... bazen halk müziği...bazen karadeniz.. bazen pop.. bazen yabancı slow (tek kelimesini anlamasamda) ) hareketli parçalardan hoşlandığımı söyleyemem... genelde ağır abi parçaları dinlerim...ha birde kendimi dinlerim... söylerken değil düşünürken )))

Başa dön

-koçero-

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 28 Temmuz 2009, Salı 12:35:25    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

sevgili ayandıra... beni fotoğraflardan tanıyorsan eger yemeklerle pek aram olmadığını göreceksin sanırım... beni sevgili gönül vadisiyle karıştırma )) valla hamur işini çok severim her ne kadar bunu göstermesemde... pilav ve makarna özellikle.... makarnanında kıymalı olanı tercihimdir... heleki kıymalı çorbaya benzer bişi olursa 3 tabaktan aşşağıya yemem ))

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 28 Temmuz 2009, Salı 13:51:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

sevgili koçero öncelikle beni kırmayıp koltuğa oturduğun için teşekkür ediyorum..

sorular...

soru-yek...osmanlı imparatorluğu devam etseydi sen kendini nerde görürdün.kapıkulu-atlı sipahi-mehteran-vezir -işçi vs.

soru-du ...aynı şekilde burasını ve radyoyu imparatorluk gibi değerlendirip nickleri görevlendirirmisin..beni kesinn prens yap

soru-se ...reenkaryasyona inanırmısın..inanıyor isen geçmişte ne olduğunu düşünüyorsun?

soru-car...senin hayat felsefende benim izlenimim şudur..maksat her zaman bağcıyı dövmek...öyle ise neden? değilse nedir?

soru-penç..sence güven-sadaakat ne demektir..kimlere güvenirsin kimlere sadıksın?

soru-şeş...gözümü açtım radyoda seni gördüm..çok radyo dolaştım bu radyodaki gibi ortam görmedim..kazanılan şeyde çok kaybedilen şeyde..sen neler kazandın? neler kaybettin?

soru-haft...hatasız insan yoktur..kendi öz eleştirini paparmısın?

soru-haşt... bence gerçek dostlukluklarda yapılması gereken dost'un dost olduğunu hissettirmektir..senin dostluk anlayışında ne vardır..dost için nasıl bir çizgi çekersin

soru-neh...türkiyenin gidişatını nasıl değerlendiriyorsun.

soru-deh...türkiyede nereleri gezdin..yediğin içtiğin senin olsun..gördüklerini anlatırmısın

başarılar dilerim....

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 28 Temmuz 2009, Salı 16:56:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tekrar hg din der sorularıma geçerim
1-en sevdiğin renk
2-Ankarada çok kaldığını iyi bildiğini biliyorum gerçi düşüncelerinide az çok biliyorum ama birazda burda bahsedermisin Ankara hakkındaki düşüncelerinden
3-benim gördüğüm ve tanıdığım kadarı ile yaşlanmaya pek niyeti olmayan birisin yaşından memnunmusun yoksa şu yaşlarda olsam diyomusun
4-tahsil durumun nedir
5-özgür yaşamayı seven birisin evlilik bir yerde bağlanmak korkup hemen başgöz ettilermi yoksa senmi yaptın seçimi
6-en beğendiğin ve etkilendiğin filmler
7-yayın yaparken çok keyif aldığın belli biraz bahsedermisin yayınlarında yaşadıklarından(keyif ve sinir olduğun şeyler v.b)
8-insanları kolay tanırmısın ne kadar sürede tanıdığına inanırsın

şimdilik bu kadar yeterlidir galiba tşk ederim beğenmediğin soru varsa cvp vermeme hakkına sahipsin kolay gelsin

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

-koçero-

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 28 Temmuz 2009, Salı 18:03:08    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Zaferim öncelikle seni kırana kadar çekiçle 100 lerce hindistan cevizi kırarım ) ne demek...
CEVAP YEK : Verdiğin şıklardan hiç biri bana uygun değil... Akıncı Beyi yazardı insan... malum Han'lar felan.... ))
CEVAP DU : Zaferim benim gibi sol yanı güçlü birine hemde bu devirde böyle yerleştirme planlarını teklif etmen büyük hata... Bu işleri İç Mimarlar Yapar.. Dış güçleride içimize asla sokma ) Sana gelince onu benim söylemem gerçegi değiştirmeyecek..sen bu sitenin ve bu radyonun hep Prensi olacaksın... bana gelince bende bu mahallenin delisi olmaya talibim... )
CEVAP SE : Reankarnasyona inanmak bazı değerleri yok saymakla eşdeğer gibi düşünüyorum... illede hayde abi dön geri ve neydin bana söyle benden iyi "guevera" olurdu sanırım )
CEVAP CAAR: Benim mantalitemde bağcıyı dövmeyi kafama koymuşsam kesın döverim.. Allahın yemek amaclı gönderdiği nimetleri (üzüm) bu işlere alet etmem... ))
CEVAP PENÇ : Güven ve sadakat olmazsa olmazlarımdandır.. ne kadar becerebildiğim kısmı tartışılır ancak riayet konusunda azmim göz ardı edilemez... bu her platformda böyledir... herkese güvenmek isterdim.. yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var ki oda hiçbirşeyin dışarıdan göründüğü gibi olmadığıdır... güvensizlik değil ama temkinli olmak hayal kırıklıklarının önüne geçer... yinede az açıkta olsa bir kapı bırakırım ...olduğu gibi görünme çabasında olanlara güvenme duygum fazla olduğu kesindir.... sadıklık hangi anlamda onu açarsan daha detaylı ve içime sinen bir cevap verebilirim...
CEVAP ŞEŞ: Kazançlarım kayıplarımdan fazla olsaydı burada olmayacagımdan emin olabilirsin... zaman zaman gitmek geldi içimden ancak yaşanan ve paylaşılan güzellikler önümde barikat kurdu aşamadım...güzel dostlarım var... tanımaktan mumluluk ve kazanç duyduğum... bunlardan biride sensin...
CEVAP HAFT: Kedni öz eleştirimi yaparım da sayfalar almaz.... ancak kısaca söylemek gerekirse "Asabiyim.. Asiyim.. hızlı çıkışları olan biriyim.. suratsızım.. sevimsiz olabilirim yada beni sevmsiz veya suratsız olarak görenlerde olabilir ki bende bazen aynada görüyorum ki normaldir..) son söylenmesi gerekeni ilk söylerim.. politik yanım yoktur düz adamım ki zamanın zemini biraz kaygan paten yapmayı bilmek gerek ben kendime uygun paten bulamadım... )"
CEVAP HAŞT: Dost için tek kelime söyleyeyim önce "ayrı bedende iki can" basite alınmaması gereken bır konu.. ve önüne gelene söylenmeyecek kadarda nadir olan bir değer... şairin dediği gibi "...ağızda sakız"
CEVAP NEH : ) şimdi Zakdarizayı kızdıracaksın.. burada siyaset yok diyoruz.. konuşmaya başlayacagım birileri beni banlayacak ) şu kadar ip ucu vereyim sana... hiç begenmedim... sanırım bu gidişle beğenmeme yönümdeki seyrı hızla artış gösterecek.. enflasyon kaç olur bilemem kesin olan bişi var oda dünya rekoru çıkar bu gidişatı beğenmeme enflasyonundan )
CEVAP DEH : Ankara..izmir..İstanbul.. Bursa..Antalya...Erzincan-Başkale- Tunceli Merkez ve Geyiksuyu.. Kars... Erzurum.. Artvin-Tüm ilçeler...Aydın.. Denizli...Tekirdağ-Çerkezköy...Karadenizi ve yurt dışını saymıyorum... neler gördüğümün hepsinide anlatacakmıyım.. yoksa özellikle görmemi istediğin bişimi var ))

Başa dön

-koçero-

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 28 Temmuz 2009, Salı 18:21:48    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba Mavi Deniz..Hosbuldum...
1. Siyah ve bayrak kırmızısı..
2. Ankara'ya düşkünlüğüm ilk uzun süreeli kaldığım şehir olması ve adres bulmakta zorlanmamamdan olsa gerek.. paylaşılmışlıklar şehridir benim için mesela ilk kıymalı makarna çorbasını orada yedim ..) sokaklarının geniş oluşunu sevdim.. özgür bir şehir.. belkide benim için )
3. Yaşlanmaya niyetim yok desem yeridir ama bunun için özel bir çabam yok..sanırım Allah böyle istedi ve sanırım biraz yaşıma göre genç duruyorum.. ) bundanda son derece memnunum... hayatı seviyorum iyisiyle kötüsüyle.. bir çok çaresizlik yaşattıysada yinede kırıntılarla yetiniyoruz demek doğru olur... azla yetinmek diyelim.. mutlu oldugumuz anlar hayatta önümüze fazla çıkan şeyler değil.. kısa sürelide olsa sıkıca tutunuyor ve tadını cıkarıyorum.. bir daha yakalayamama ihtimalini düşünerek... benimde şu yaşta olsam dediğim elbette vardır.. ki söylüyorum bu akılla 25 ınde olmak vardı ))
4. İki Yüksek okul terk )
5. Böyle olacağını düşünmemiştim..) yani sorumluluklarının bu denli altından kalkılmakta zorlanabilecegimi düşünememiştim.. seçimi tamamen ben yaptım.. başkaları da yapmaya kalktı aancak pişman olmayan kalmadı...)
6. Melekler Şehri.. Soğuk Dağ...
7. Ben keyifl almadığım işi yapmam... ortam keyifli ise bende bundan keyif alıyor ve aldığım keyifi paylaşıyorum... sanırım arkadaş ortamlarımda nasılsam oradada öyleyim.. zaman zaman kendimi yanlız hissederim... kımse yokmuş gibi de davrandıgım olur... kendi kendime konuştugumda... sevmediğim yanı ise emege verilmeyen saygı...benim pc başında geçirecegim zamanı dostlarımla daha keyıflı geçirebileceğimi insanlar düşünmeli..düşünmeyen emeğe saygısızlık eder.. "dj şunu çal" denmesinden nefret ederim.. birde farklı nicklerle gelen eskiler.. "bil bakalım ben kimim" ) herkimsen ))
8. Aslında ilk izlenim benim için çok önemli... fazla hata yapma şansım yok.. üç aşşağı ebş yukarı kımın nasıl biri olduğu konusunda firkir sahibi olurum ve emin olun yanılmamda pek... beni şaşırtanlkarda olmuştur elbet... ancak yaş ilerledikçe beni, şaşırtan pek kimse çıkmadı..sanırım tecrübe kazanıyorum...

Başa dön

Ramazan_AKTAS

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Godil

MesajTarih: 28 Temmuz 2009, Salı 19:57:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

MERHABA KOÇERO.
BİR KALECİ İLE FORVET OYUNCU KARŞI KARŞIYA KALDIĞINDA, KALCECİNİN GOL YEMEMEK İÇİN YERLERDE CIRMALAMASI VE BAŞARAMADIĞINDA ÇİMLERİ YUMRUKLAMASININ NEDENİ NEDİR.

Ramazan Aktaş
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^