Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 9 NCU KONUK MUSTİ_SHOW !!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

9 NCU KONUK MUSTİ_SHOW !!!
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 24 Temmuz 2009, Cuma 08:49:44    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Nesli demiş ki:
musti_show sorulara cevap verme konusundaki hızınız ve anlaşılır samimi cevaplarınızdan dolayı sizi kutlarım. Konuğumuz olarak sizi fazla boş bırakmak olmaz. Kopya olmayan klasik sorularımı şimdi de size soruyorum. Şimdiden teşekküler.

Güzel sözleriniz ve sorularınız için ben teşekkür ediyorum,ve derhal sorularını yanıtlamaya başlıyorum.

1) Oymalıtepe ailesine ne zaman ve nasıl katıldınız?
1)Ne zaman ve nasıl olduğunu inanın hatırlamıyorum,ama iyiki katılmışım,iyiki buradayım ve iyki sizlerle birlikteyim.

2) Sizi en çok ne güldürür?
2) Kemal SUNAL filmleri.

3) Sizi en çok hangi davranış ya da durum sinirlendirir?
3)Herhangi bir olay yada konu hakkında bilgisi olmamasına rağmen iddalı konuşan insanların tavrı...Resmi kurumlarda insanlar sırada beklerken görevlilerin vurdum duymaz bir tavırda aheste aheste hareket etmeleri ve o anda gereksiz işlerle uğraşmaları(böyle bir olay varsa ve ben oradaysam kesinlikle vukaat vardır kahkaha )

4) Doğaya dair seyretmeyi sevdiğiniz manzarayı ya da manzaraları bize tasvir eder misiniz?
4)Şırıl şırıl akan bir dereye kurlmuş su değirmeninin yanında oturup çarka vuran suyun yüzüme sıçramasını ve o çarktan gelen su sesinden başka ses duymadan o derenin akışını izlemek

5) Mutsuz olduğunuzda neler yaparsınız?
5)O andan itibaren yarım saatlik dilimin geçmesini beklerim kendi kendime.

6) Bir insanı ne kadar sürede tanır, kişiliğini çözersiniz?
6)Bu insanlara göre değişkenlik gösterir,ama çok uzun surdüğünü söyleyemem.

7) Arkadaşlık - Dostluk ilişkilerinde, sizce olmazsa olmaz denebilecek değerler nelerdir?
7)Saygı sevgi önemli ama en önemli olan fedakarlıktır benim için.Nekadar fedakarsanız o kadar iyi bir arkadaş ve dostsnuz.

8) Kendinize hangi konularda çok güvenirsiniz?
8)Meyve yeme hususunda kahkaha güven verme hususunda.

9) Etkilendiğiniz ve örnek aldığınız, tarihten, günümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişi var mı?
9)Böyle olmam gerekli dediğim brisi yok ama faklı yönlerini örnek aldığım ve etkilendiğim yüzlerce kişi vardır.

10) Hayvanları sever misiniz? Beslediğiniz hayvan var mı?
10)Genel anlamda evet.Şu an beslediğim bir hayvan yok.Ama çoğunlukla sert mizaçlı safkan köpek çinsleri beslerim.

11) Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?
11)Boş zamanlarımı değerlendirdiğim pek söylenemez aslında.Gazete okurum ve mutlaka sohbet edebileceğim birilerini bulurum.Birde şekerleme yapmayı çok seviyorum

12) Hangi ortamlar, kişiler, olaylar siz de can sıkıntısı oluşturur?
12)Aşırı kalabalık ortamlar,sözünün terazisi olmayan kişiler,Çok acil bir işim olduğu zaman çıkagelen pürüzler.

13) Takıntı ya da batıl inançlarınız var mı?
13)Batıl inançlarım yoktur,takıntı olarak mesela ben yatarken odamda bir sivrisinek sesi duymuşsam ve Reisi Cumhur ısırmaz garantisi verse bile onu bulup rahmetli etmeden uyuyamam kahkaha

14) Gezip görmek istediğiniz ülkeler, şehirler, tarihi-turistik yerler var mı?
14)Elimde olsa dünyanın dört bir tarafını gezmek isterim.Ama en çok istediğim şey uzakdoğu kültürünü ve orada yaşayan insanları gözlemlemek.

15) Çevrenizdekilerin, sizi tanıyanların sizce hakkınızda söyleyebilecekleri olumlu ya da olumsuz özellikleriniz nelerdir? / Dışarıdan nasıl göründüğünüzü düşünüyorsunuz?
15)Bu sorunun cevabını zaman zaman bende kendime sorarım ama ayrıntılı bir analiz henuz yapamadım.Genel anlamda olumlu intiba bıraktığımı düşünüyorum

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 24 Temmuz 2009, Cuma 12:08:55    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

musti koltuğa oturmanda önayak olduğum için,böyle samimi ve içten cevaplar veren birini tanıdığım için müsterihim
sorum şudur,,,
en medeni insan karanlık bir odada ve tek başınayken bile esnerken ağzını eliyle kapatandır,en komik insan başkaları gülerken ağlayabilecek olandır,en vefalı insan şakağından damlayan kana aldırmadan eline telefonu alıp sevgilim doğum günün kutlu olsun nice yıllara ''hep beraber''diyendir...
peki en vatansever insan sence nasıldır??

başarılar... kırmızı gül

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

Reffazum

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ÇERKEZKÖY

MesajTarih: 24 Temmuz 2009, Cuma 13:04:18    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba “Musti-Show”,

Seninle zor bir ortamda karşılaşmış ve yeterince sohbet edememiştik.İnşallah en yakın zamanda bu eksikliği gidermek dileğiyle sorularıma geçiyorum.

1- Açık öğretime devam ettiğini belirtmişsin. Hangi bölüm, öğrenciliği sevdiğin için mi tamamlamıyorsun ?

2 - Nickname’in (Rumuz,İnternette takma ad) de “show” sözcüğü neden geçiyor? İçinde bulunduğun bir show var mı ?
Yayın yaptığın için mi bu nick’i kullanıyorsun? Kısacası özel bir anlamı var mı?

3 - Kirlenmemiş kaynak suyu ile demlenmiş taze bir semaver çay,sohbet etmeyi sevdiğin dostlarından birkaçı ve değirmenin çarkından köpüklenerek çıkan suyu seyredeceğin bir mekan düşün. Modern bir koltukta oturmayı mı tercih ederdin yoksa kestane gobitinde mi?

4 – Devlet dairelerinde yaşananlarla ilgili tasvirin,etkileşimin ve davranışın konusunda birleşiyoruz. Sence bu durumun iyi yönde değişmesi nasıl olabilir ? Olursa kaç yıl alır.(Sorum bizim ülkemiz içindir)

......................
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 24 Temmuz 2009, Cuma 15:22:11    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sorularıma verdiğiniz samimi, gülümseten yanıtlarınız için teşekkürler musti_show. Şimdi de yanıtlaması diğerlerine nispeten daha kolay olan, özgün değil de esinlenme sorularım, "en" soruları var sırada.

1) En sevdiğiniz renk?
2) En sevdiğiniz yemek?
3) En sevdiğiniz tatlı?
4) En sevdiğiniz mevsim?
5) En sevdiğiniz şarkı?
6) En sevdiğiniz sanatçı?
7) En sevdiğiniz film?
8) En sevdiğiniz şehir?
9) En sevdiğiniz hayvan?
10) En sevdiğiniz tv programları?

....

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 24 Temmuz 2009, Cuma 22:39:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Zafersoy demişki:musti koltuğa oturmanda önayak olduğum için,böyle samimi ve içten cevaplar veren birini tanıdığım için müsterihim
sorum şudur,,,
en medeni insan karanlık bir odada ve tek başınayken bile esnerken ağzını eliyle kapatandır,en komik insan başkaları gülerken ağlayabilecek olandır,en vefalı insan şakağından damlayan kana aldırmadan eline telefonu alıp sevgilim doğum günün kutlu olsun nice yıllara ''hep beraber''diyendir...
peki en vatansever insan sence nasıldır??

başarılar...

Bende bu kadar samimi sorular soran sizleri tanıdığım için çok mesutum.

Bence en iyi vatansever bu ülkede gücünün yettiğince hukuk sisteminin oturmasına katkıda bulunan insandır.Bunu neden söylüyorum: katılır yada katılmazsınız ayrı mevzu biz hala hukuk devleti değil kanun devletiyiz.ben inanıyorumki hukuk sistemimiz oturduğu zaman ne vatanseverlikle yada vatana ihanetle ilgili ne de insan hakları ve özgürlüklerle ilgili bir sorunumuz kalacak.Bir tavsiye olarak şunu belirtmek isterim herkes bilgisi ve imkanı dahilinde yasaları uygulayan mercilere, yapılan her yalnışta itirazda ve gerekiyorsa baskıda bulunsunlar.Yasaların vermiş olduğu vatandaşlıuk haklarını çok iyi öğrensinler.Çünkü bürokrasinin aksayan ve hatta çalışmayan yanlarının harekete geçmesini sağlayacak en önemli etken vatandaştır.

Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 24 Temmuz 2009, Cuma 23:10:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Reffazum demişki:Merhaba “Musti-Show”,

Seninle zor bir ortamda karşılaşmış ve yeterince sohbet edememiştik.İnşallah en yakın zamanda bu eksikliği gidermek dileğiyle sorularıma geçiyorum.

1- Açık öğretime devam ettiğini belirtmişsin. Hangi bölüm, öğrenciliği sevdiğin için mi tamamlamıyorsun ?

2 - Nickname’in (Rumuz,İnternette takma ad) de “show” sözcüğü neden geçiyor? İçinde bulunduğun bir show var mı ?
Yayın yaptığın için mi bu nick’i kullanıyorsun? Kısacası özel bir anlamı var mı?

3 - Kirlenmemiş kaynak suyu ile demlenmiş taze bir semaver çay,sohbet etmeyi sevdiğin dostlarından birkaçı ve değirmenin çarkından köpüklenerek çıkan suyu seyredeceğin bir mekan düşün. Modern bir koltukta oturmayı mı tercih ederdin yoksa kestane gobitinde mi?

4 – Devlet dairelerinde yaşananlarla ilgili tasvirin,etkileşimin ve davranışın konusunda birleşiyoruz. Sence bu durumun iyi yönde değişmesi nasıl olabilir ? Olursa kaç yıl alır.(Sorum bizim ülkemiz içindir)

Evet gerçekten tanışmamız cok zor bir ortamda oldu bu acıları tekrar yaşamamayı umuyor ve inşallah kaldığımız yerden devam etmeyi diliyorum.

1:Aslındabenim öğrencilik hayatım ideallerim içerisinde yoktu.Şu an kayıtlı bulunduğum bölüm İşletme.Açık öğretimde çok uzun süredir varım yaklaşık dokuz yıl oldu.Okul dönemimin uzaması tamamen sistemle olan çatışmamla ve askeri sisteme olan guvensizliğimle alakalı.Ama sanıyorum bireysel anlamda mücadele gücüm yasalar çerçevesinde buraya kadar.

2:Kısaca şöyle izah edeyim.Radyo dinlemeyi ve bilhassa gece kuşagı proğramlarını seven birisiyim.x radyoda yayın formatını çok beğendiğim musti show diye bir dj vardı.Severek proğramını takip ederdim.İsmiminde mustafa olması ve çevresel anlamda musti diye hitap edilmesi beni bu rumuzu kullanmaya sevketti.

3:O ortamı o doğayı ve o dostları bir arada bulduğum an ne modern bir koltuk nede kestane gobiti ararım.Artık şansıma yaban kayasımı gelmiş ifteri gafulumu direk yayılırım

4:Bu süreci en kısa sürede atlatmak biz vatandaşların bilinçli ve özverili davranmalarıyla paralel olduğunu düşünüyorum.Tabiki buda daha bilgili ve daha kültürlü bir toplum demek.Bunu şöyle ifadeediyorum.Bir ülkede eğitim denizi besleyen akarsu yatakları gibidir.Bütün akarsu yataklarının kaynağı pınarlardır.O yüzden üç kere üst üste EĞİTİM diyorum.Yalnız şunuda belirtmeden geçemiyeceğim eğitimden kastım kul hakkı yiyen ilahiyat diplomalı hocalar hangi ilaçları sgk ya yutturarak 5 kuruş daha fazla kazanırım hesabı yapan uzman ,doçent yada profesor doktorlar yada omuzundaki rutbesini çıkarları için kullanan askerler yetiştirmek değil.

Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 24 Temmuz 2009, Cuma 23:24:20    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Neslidemişkiş:
Sorularıma verdiğiniz samimi, gülümseten yanıtlarınız için teşekkürler musti_show. Şimdi de yanıtlaması diğerlerine nispeten daha kolay olan, özgün değil de esinlenme sorularım, "en" soruları var sırada.

1) En sevdiğiniz renk?
2) En sevdiğiniz yemek?
3) En sevdiğiniz tatlı?
4) En sevdiğiniz mevsim?
5) En sevdiğiniz şarkı?
6) En sevdiğiniz sanatçı?
7) En sevdiğiniz film?
8) En sevdiğiniz şehir?
9) En sevdiğiniz hayvan?
10) En sevdiğiniz tv programları?
....

1:Turuncu ve yeşil
1:Lahana sarması
3:Ev yapımı baklava
4:Sonbahar
5:BEZMİŞİM__*__

BU GİDİŞLE ARAM YOK BUNDAN BÖYLE

HEDEFİ OLMAYAN YOLDAN BEZMİŞİM

KORKARIM FELAKET HAK BUNDAN BÖYLE

İBLİSLE DOST OLAN KULDAN BEZMİŞİM

NASIL MUTLU OLAM VİRAN HALİMDEN

MAZLUM YOKSUL SİLLE YERKEN ZALİMDEN

SAHTEKAR BEYLERDEN SAHTE ALİMDEN

RİYAKAR KONUŞAN DİLDEN BEZMİŞİM

ŞARLATANLAR İŞGAL ETTİ MEYDANI

KANIMIZA GİRDİ SOYSUZUN KANI

SIRITAN KIRITAN SARDI DÖRT YANI

BALDIRDAN BACAKTAN BELDEN BEZMİŞİM

MUTLU AZINLIĞA ÇANAK TUTULUR

ANADOLUM LOKMA LOKMA YUTULUR

BU PAZARDA ŞEREF NAMUS SATILIR

ARSIZDAN HIRSIZDAN ELDEN BEZMİŞİM

ÖZÜMDEN Bİ HABER NESİL PERİŞAN

SURATLAR MASKELİ ASIL PERİŞAN

TÜRKÜLER YAPMACIK USÜL PERİŞAN

ŞİNANAYLAR ÇALAN TELDEN BEZMİŞİM

GÖRDÜĞÜM MANZARA YAKAR SİNEMİ

YOKMU HESAP SORAN BATIYOR GEMİ

ADAMLIK YOLUNA KOYDUM KELLEMİ

BU REZİL KEPAZE HALDEN BEZMİŞİM

Uğur IŞILAK

6:Uğur IŞILAK

7:ALASKA ALTINI

8:TRABZON,duygusal davranmış olabilirim:)

9:köpek yavrusu

10:...Akşam sefası,Büyük kedilerin günlüğü,Nasılsınız,Beyaz show,kurtlar vadisi.Çok güzel hareketler bunlar.

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 25 Temmuz 2009, Cumartesi 02:11:46    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

musti tekrar hg din tşk ederim ama yetiştim bi kaç soruda benden
1- burcun ne inanırmısın-rüyalardan etkilenirmisin-başına gelen olaylarda iyi veya kötü neden ararmısın-nazara inanırmısın
2-oymalıtepefm de aklına gelen ilk 10 kişi(hayatta bu sorunun bana sorulmasını istemezdim zor bi soru ama başka soru kalmamış ksr bakma)
3-duygularınlamı mantığınlamı hareket edersin
4-evlilikte evlenmek için evlenme mantığı olmadığı için bence büyümeyi bekliyorsun yanıldımmı
5-yayının hakkında biraz bilgi verirmisin keyifle yapıyormusun istek ağırlıklımı olmasını istersin v.b
6-sinirlimisin ani tepki verirmisin
neyse ya yeter bu kadar bunları zor buldum düşüne düşüne şimdiden cvplar için tşkler kolay gelsin inşallah sevmediğin bi soru olmamıştır

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 25 Temmuz 2009, Cumartesi 22:05:58    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Mavideniz demiş ki:musti tekrar hg din tşk ederim ama yetiştim bi kaç soruda benden
1- burcun ne inanırmısın-rüyalardan etkilenirmisin-başına gelen olaylarda iyi veya kötü neden ararmısın-nazara inanırmısın
2-oymalıtepefm de aklına gelen ilk 10 kişi(hayatta bu sorunun bana sorulmasını istemezdim zor bi soru ama başka soru kalmamış ksr bakma)
3-duygularınlamı mantığınlamı hareket edersin
4-evlilikte evlenmek için evlenme mantığı olmadığı için bence büyümeyi bekliyorsun yanıldımmı
5-yayının hakkında biraz bilgi verirmisin keyifle yapıyormusun istek ağırlıklımı olmasını istersin v.b
6-sinirlimisin ani tepki verirmisin
neyse ya yeter bu kadar bunları zor buldum düşüne düşüne şimdiden cvplar için tşkler kolay gelsin inşallah sevmediğin bi soru olmamıştır

Yetişmene sevindim mavideniz.hoşbldum.
1.burcum başak.Burçla, gezegenlerle ,tarotla ,marotla hayatta işim olmaz,inanmam.
2:Bu soru kesinlikle faullü o yüzden pozisyonun olduğu bölgden hemen uzaklaşıyorum:).10 DEĞİLDE 12 kişi sayacağım müsadenle
1:0
2:Y
3:M
4:A
5:L
6:I
7:T
8:E
9:P
10:E
11:F
12:M

3:Zaman zaman mantığımla zaman zaman duygularımla areket ederim.Hareket edeceğim pozisyonda çok önemli tabiki.Duygu ve mantık sentezi yapabildiğimi soyleyemem.Eksi yanlarımdan birtanesi bu diyebilirim.

4:Bu önemli ve uzunca açıklama gerektiren bir husus.kısaca şöyle diyeyim; önümde evliliği etkileyecek zamana bağlı birkaç etken var.Bu zamanı tükettiğim zaman hayırlısıyla evliliğede ağırlık vereceğim.

5:Genel anlamda evet keyifle yapıyorum.Tabiki o andaki haleti ruhiyemde çok önemli her daim keyifli de olamayabiliyorum.Aslında sabah yayınları çokta bana göre değil ama en musait oldugum saatler cuma günü sabah saatleri.Bende kendimi mümkün olduğunca o saate hazırlıyorum.Aslında sanatcı ve eser düzenim cok iyi değil repertuarımda cok geniş değil.Bu nedenle herkesin sevebilecegi eserleri tercih ediyorum,mümkün mertebe isteklerin önüne geçmek için:))Ama abiki gelen isteklerde imkanlar dahlinde baş tacı edilir.

6:Her geçen gün daha sakileştiğimin farkına varıyorum.Kaseti geri sararsak giderek sinir katsayılarımın yükseldiğini görebiliyorum.Tabiki burada neye tepki verdiğimiz çok önemli.

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 25 Temmuz 2009, Cumartesi 23:32:52    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tşkler musti cvplar için ikinci sorunun cvbı benim aylardır aradığım cvp bu soru banada sorulsa cvp veremeyecegim bi soru olur tbrkler

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

Bence

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 17 Temmuz 2010, Cumartesi 14:16:37    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Haftanın konuğu köşesine oturacak kadar aktif olduğunuz bu forumda uzun zamandır bulunmamanızın sebebini açıklayabilir misiniz.

Saygılar

Bence..
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^