Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - NİCE SENELERE MAVİ^^DENİZ.....
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

NİCE SENELERE MAVİ^^DENİZ.....
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 14:45:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ya musti yeter bu kadar pasta edebiyatta lazim bu güzel dileklerinizle o kadar mutlu oldumki sizleri tanimak dünyada alabilecegim en güzel pasta ve hediye çok çok tşkler ederim

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 15:44:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Yüzünden gülücükler kalbinden sevgi gözlerinden umutların hiç eksik olmasındeniz ablam. dogum günün kutlu olsun.nice mutlu yıllara.

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

MaviNick

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 16:31:51    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bundan sonra kutlayacağınız nice doğum günlerine; sağlıklı,huzurlu,neşeli kısacası mutlu yaşanmış senelerin arkasından ulaşmanız dileği ile doğum gününüzü kutluyorum.

MaviNick

.......................
Başa dön

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 16:34:01    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

nice mutlu yıllara mavideniz her şey gönlünce olsun burda olsaydın sana pastaların en güzelini ikram ederdim nasıp birdahanki gelişine inşallah. kırmızı gül kırmızı gül

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 17:34:09    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Güneş kadar sıcak...
Kar tanesi kadar berrak...
Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle..
kırmızı gül
Doğum Günün Kutlu Olsun mavideniz

Bunlar da sana aldığım naçizane doğumgünü hediyeleri. Umarım beğenirsin.
Güle güle kullanman dileğiyle denizcim...

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 17:39:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Nice yıllara mavideniz. Umarım hayatta herşey, dilediğiniz gibi olur. Sağlık mutluluk, refah içinde, sevdiklerinizle beraber, uzun bir ömür diliyorum.

kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 20:05:23    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 20:54:59    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ya gerçekten hepinize ayrı ayrı tşklerimi sunuyorum o kadar duygulandımki saolun şair çok tşkler ablacım sevgili mavinick ve çok değerli enasfe hepinize tşklerimi sunar hep beraber nice yıllar geçirmek dilerim burdaki herkesi çok seviyorum allah birliğimizi mutluluğumuzu bozmasın

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 20:56:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

sevgili nesli ramle ve tugrul bey sizlerede çok çok tşkler ederim çok saolun sizleri tanımak ve bu aileye sahip olmamla allahım bana en güzel hediyeyi verdi çok şükür çok sevdiğim bir ailem ve sizler gibi dostlarım var sizleri çok seviyorum

Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 21:21:05    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mutlu yillar mavi deniz...
rabbim hayirli saglikli nice yaslara eristirsin..

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 21:24:45    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

çok tşk ederim şenaycım çok saolun güzel dileklerinizehep beraber inşallah

oo senin pastada geldi yeter herkese demi tşkler pasta için zahmet vermişim

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 21:54:54    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Mavi deniz butun isteklerinizin ve saglinizin gelecek yillarda sizlerle olmasi dilegiyle yeni yilinizi en icten dileklrimle kutluyorum. Butun guzellikler senle ve ailenle sevenlerinle olsun. Nice yillara iyiki varsin iyiki dogdun ve iyiki varsin ve iyiki bizimlesiniz. kırmızı gül kırmızı gül

Onceden duyursaydiniz radyoda kutlasaydik cok iyi olurdu. Eskiden dogum gunlerimizi radyoda gumbur gumbur kutlardik. Yine oyle yapardik. nice yillararaa.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 22:02:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

olsun abi önmli değil yeterli çok bile bu sayfanın açılması ve radyoda kutlayan arkadaşlar oldu önmli olan birlik beraberlik zaten halil keleş abinin babası rahmetli olmuş öyle bi kutlama yapmamız olmazdı tşkler

Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 11 Temmuz 2009, Cumartesi 00:43:32    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

"DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN EKRABAM"

"NİCE MUTLU YILLARA"

"SENİ ÇOOOKKK SEVİYORUZZZZZZZZZ"

"İYİKİ VARSIN"

"GÖZLER KALBİN AYNASIDIR,HAYATA HEP GÜZEL BAKAN GÖZLERİN İÇİN"
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

^^MAVİ DENİZ^^

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 11 Temmuz 2009, Cumartesi 01:35:41    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tşkler bir beyaz mendil sizleri seni ve aileni tanımanın verdiği mutluluk hiç birşeyden değerli değil bende iyiki sizleri tanımışım iyiki sizi tanımışımki oymalı ailesinide sizlerle tanıdım çok tşkler tam unutulduğumu düşünürken son anda kurtardınız slmlar sizleri çok seviyorum

hı bu arada deniz resmi harika tşkler

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^