Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 6. KONUK ....RAMLE....
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

6. KONUK ....RAMLE....
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 09:08:11    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Eğer gerçekleşecek 3 dilek hakkınız olsaydı, ama bu dilekleri kendiniz ve yakınlarınız için kullanmanız yasak olsaydı, neleri dilerdiniz, neden?

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 09:22:24    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar sevgili Osman abicim
hosbuldum tesekkür ederim evvela yasadigimiz o üzücü olaydan sonra düsüncelerinizi acik ve net olarak foruma pozitif olarak bizlerle paylastiginiz icin size tesekkürlerimi sunuyorum.Bazan düsünüyorumda meyve veren agac taslanir hakli olarak söylenmis bir söz kanisindayim ,tamamen saf düsüncelerimle kendimi böyle bir olayin icerisinde buldum .Aslinda fazla konusmak istemiyorum bu konuda gecti kapandi yine bir ufak aciklamada bulunayim radyonun yayina baslamasinda sizin desteginizi almistik ,bir büyügüm olarak ve sevgili Halil abiyi daha yakindan tanidiginiz icin olumlu yada olumsuz olurmu sorusunu size ve sevgili Koceroya sormustum sizde bana sakincali olmicani düsünüyorum demistiniz ve böylelikle bir araya toplanmistik desteginizide esirgemediniz.Sizinde söylediginiz gibi bazilari sow yapmak istedi güzelde yaptiklarina inaniyorum ama ben cahilliklerine veriyorum ama beni uzaklastiramadilar ben yine forumdayim ve yine radyodayim öylede olucam gittigi yere kadar .kimseye gücendigime kirildigima deyil yasadiklarimin bir katkisi yokmu belki tuzu biberi oldu ama bir müsibet bin nasihata bedeldir derdi annem ben biraz uzaklasmayla dogru yaptigima inaniyorum ,adi üzerinde burasi sanalmis ama bazilari gibi ben sanal deyilim ben benim evimde disarida,arkadaslarimla bulustugumda nasilsam burdada öyleyim ben istesemde yalan olamam bunu beceremem cunki her zaman dogru ol bana bu asilanmis dogrulugum yüzünden cok üzüldüm
kendime cok kizdim bende yalan söyliycem dedim defalarca ama yapamadim.Bunu yapamadim iyikide yapmamimisim ben de oturup düsündüm kendimce bir karara vardim ve uzaklasmam gerektigini düsündüm yani kesinlikle ayseymis fatmaymis aliymis veliymis beni kimse engelliyemez ben bir karar verdiysem o kararin dogru olduguna inan iyorsam o konuda sabit fikirliyimdir kimse caydiramaz beni taki ben isteyene kadar. Sorulariniza geciyorum
1.Barakanin kurulmus olmasina pismanim ,simdi olsa yapmazdim sanirim ayni ithamlari kaldiramam benim hayatim sadece burdan ibaret deyil herkes gibi benimde kendime ait bir yasamim var sorunlarim var .
2.asla kimseye kirgin deyilim bir iki kisi haric ama asla sizler deyilsiniz.
3.Bu sorunuza cevap vermek istemiyorum o kisileri düsünüce kendime yazik diyorum kimlerle diyaloga gecmissin kimlere deger vermissin sildim hayatimdan Allaha havale ediyorum herkesin kalbini biliyorum rabbim.
tsk ederim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 09:32:35    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

gursoyt demiş ki:
Eğer gerçekleşecek 3 dilek hakkınız olsaydı, ama bu dilekleri kendiniz ve yakınlarınız için kullanmanız yasak olsaydı, neleri dilerdiniz, neden?

Eger öyle bir sans sunulmus olsaydi bana ilk önce dunyadaki savaslarin dinmesini masum cocuklarin ölmemesini dilerdim.
ikinci olarak kimsenin kimseye haksizlik yapmamasini daha adil bir dunya
dilerdim (kendim icin deyil bu dilegim herkes icin )
ücüncü olarakta temiz bir dünya dilerdim biraz hepsi ayni kapiya cikiyor ama aklima su an bunlardan baska bir sey gelmiyor ilk aklima gelenleri yazdim
tskler Tugrul bey ..
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 11:55:11    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hayırlı olsun Ramlecim seni burda ağırlamak büyük keyif

kolay gelsin canım (:

bende bikaç soru soracağım

soru Forumdan arkadaş edindiğiniz, reelde tanıştığınız kişiler var mı??

soru Okuduğunda çok etkilendiğin ve tavsiye edebileceğin bir kitap var mı?

soru Zamanı geriye alacak olsan yeniden yaşamak istdiğin bir an var mı?

soru Hayatımın dönüm noktası dediğin bir yaşanmışlığın var mı?

soru İnsanların seni kırdıkları zaman alttan almayı nasıl başarıyorsun?

soru Çok güvendiğin biri sana yalan söylerse tepkin ne olur?

soru Yaşadığın yerde gitmekten zevk aldığın yada bunaldığında kaçtığın bir yer varmı? Özel değilse paylaşırmısın?

soru Yeni karşılaştığınız insanda ilk neyine dikkat edersiniz?

soru bir insanın kalbini kırdığın zaman ne hissedersin ? telafisi için çaba sarfeder misin?

soru Değiştirmek istediğin en belirgin özelliğin?

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 14:29:03    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

eliferdem demiş ki:
hayırlı olsun Ramlecim seni burda ağırlamak büyük keyif

kolay gelsin canım (:

bende bikaç soru soracağım

soru Forumdan arkadaş edindiğiniz, reelde tanıştığınız kişiler var mı??

soru Okuduğunda çok etkilendiğin ve tavsiye edebileceğin bir kitap var mı?

soru Zamanı geriye alacak olsan yeniden yaşamak istdiğin bir an var mı?

soru Hayatımın dönüm noktası dediğin bir yaşanmışlığın var mı?

soru İnsanların seni kırdıkları zaman alttan almayı nasıl başarıyorsun?

soru Çok güvendiğin biri sana yalan söylerse tepkin ne olur?

soru Yaşadığın yerde gitmekten zevk aldığın yada bunaldığında kaçtığın bir yer varmı? Özel değilse paylaşırmısın?

soru Yeni karşılaştığınız insanda ilk neyine dikkat edersiniz?

soru bir insanın kalbini kırdığın zaman ne hissedersin ? telafisi için çaba sarfeder misin?

soru Değiştirmek istediğin en belirgin özelliğin?

tesekkür ederim elifcim
1.sorundan basliyorum evet var öyle üc bayan arkadasim
2.hayatin renkleri (ibrahim Refik)kisa kisa gercek hayattan alinan hikayeler dile getirilmis cok begenerek okudugum bir kitaptir.
3.zamani geri alacak olsam yasamak istedigim bir an deyilde cocuklugumu cocuk gibi yasamak isterdim.
4.hayir yok
5.insanlar beni kirdiginda ,bunu benim de istemeyerek yapabilicem aklima geliyor kendimi karsimdaki kisinin yerine koyarim tabi her konuda deyil mevzuya ve nabza göre degisir., ama geneldede alttan alirim öylede bir yapim var.Olaylarin da üzerine gitmeyi hic sevmem hemen kapanmasini isterim haklida olsam.
6.cok güvendigim biri bana yalan söylerse tepkim ne olur bu basimdan gecti bana yalan söyledi bir arkadasim ve su an görüsmüyorum,bu ebedi görüsmeyecegim anlaminada gelmez.
7.yasadigim yerde gitmekten zevk aldigim hic bir yer diyemiyecegim cunki zevk almiyorum buralardan,bunaldigimda kactigim bir yer yok orman yolunda sagi solu agaclarla dolu yesillik alanda tek basima yürürüm yada ,arabama binip otobana cikip biraz hizla araba sürerim.
8.yeni karsilastigim insanda neye dikkat ederim ilk önce konusmasina dikkat ederim .
8.bir insanin kalbini kirdigimda icim icimi yer biraz takintiliyim uyku uyuyamam rüyalarima biele girer hatami telafi etmek icin elimden geleni yaparim.
9.degistirmek istedigim en belirgin özelligim insanlara cok güvenmem elimde olsa bunu degistirmek isterdim herkesi kendim gibi bilmezdim ve üzülmezdim.
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 12:23:42    Mesaj Konusu: Re: RaMLe Alıntıyla Cevap Ver

Birkaç soru daha sorayım:

1- Tuttuğunuz takım

2- En sevdiğiniz 3 yemek, 3 tatlı, 3 meyva

3- En çok severek izlediğiniz yerli sinema, yabancı sinema

4- Kendinizle özdeşleştirdiğiniz şarkı/türkü? (Sözlerini yazarsanız seviniriz)

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 13:06:45    Mesaj Konusu: Re: RaMLe Alıntıyla Cevap Ver

gursoyt demiş ki:
Birkaç soru daha sorayım:

1- Tuttuğunuz takım

2- En sevdiğiniz 3 yemek, 3 tatlı, 3 meyva

3- En çok severek izlediğiniz yerli sinema, yabancı sinema

4- Kendinizle özdeşleştirdiğiniz şarkı/türkü? (Sözlerini yazarsanız seviniriz)

1.Trabzon sporu destekliyorum (fanatik deyilim)
2.Manti,patates graten,Mantar sote tatli olarak en sevdigim tatlilardan biri Künefe,tulumba tatlisi ve helvayi severim,meyva olarak elmayi cok severim mandalina ve kiraz en cok tercih ettiklerim.
3.en cok severek izledigim sinema filmi eskiya olmustu halan daha ilk izledigim günki gibi seyrederim babam ve oglum oda beni etkilemisti.yabanci sinema filmi pek seyretmem gectigim yaz bir tane izlemistim ama ismini hatirlayamiyacagim ondanda baya etkilenmistim.
4.kendimle özlesen sarki sözü olarak Sibel Canin bir yorumunu paylasmak isterim

yolumuz gurbete düştü
hazin hazin ağlar gönül

araya hasretlik girdi
dertli dertli aglar gönül

beyhaniye budur halımm
yardan ayrı düştü yolum
bu ayrılık bize ölüm,

dertli dertli ağlar gönül
hazin hazin ağlar gönüll....[/b]
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 13:18:37    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ramle icten cevaplarin icin tesekkurler. Cok soru soran yok sanirim bastan pasta ile isi bagladin helal olsun. karadeniz kizi oldugun nasilda belli. Ama ben birkac soru daha soracagim.

1- insanlari en cok sitresten kurtaran konusunda anketler yapmislar butun anketler bir sey uzerinde birlesmis. Onu senin cevabindan sonra yazacagim. sizi sitresli oldugunuz zaman en cok bundan uzaklastiran ne olur yani ne ile mesgul olur veya sohbet edersiniz.

2- Her ailede oldugu gibi sizdede kucukda olsa beyinizle aranizda olumsuzluk olunca alttan alirmisiniz. Yani guzel bir adimi ilk atan olurmusun. tesekkurler

3- Beyinize ve sevdiklerinize her toplumda gerektiginde seni seviyorum diyebiliyormusun.

4- Kim olursa olsun lakirdi veya kirici bir sohbet ettiginizde normal zamanda hatali sen oldugunu anlayinca aninda ondan uzur diliyormusun yoksa zamanami birakiyorsun.

5- Doga cenneti olan karadenizden yillardir ayrisiniz. Gurbet ellerde nasil bir ozlem duyuyorsunuz. hayalinizdede olsa yaylalara cikiyormusunuz. Su an tam yayla zamani ahhhh....

Tesekkurlerrr

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 15:44:04    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ZaKDaRiZa demiş ki:
Ramle icten cevaplarin icin tesekkurler. Cok soru soran yok sanirim bastan pasta ile isi bagladin helal olsun. karadeniz kizi oldugun nasilda belli. Ama ben birkac soru daha soracagim.

1- insanlari en cok sitresten kurtaran konusunda anketler yapmislar butun anketler bir sey uzerinde birlesmis. Onu senin cevabindan sonra yazacagim. sizi sitresli oldugunuz zaman en cok bundan uzaklastiran ne olur yani ne ile mesgul olur veya sohbet edersiniz.

2- Her ailede oldugu gibi sizdede kucukda olsa beyinizle aranizda olumsuzluk olunca alttan alirmisiniz. Yani guzel bir adimi ilk atan olurmusun. tesekkurler

3- Beyinize ve sevdiklerinize her toplumda gerektiginde seni seviyorum diyebiliyormusun.

4- Kim olursa olsun lakirdi veya kirici bir sohbet ettiginizde normal zamanda hatali sen oldugunu anlayinca aninda ondan uzur diliyormusun yoksa zamanami birakiyorsun.

5- Doga cenneti olan karadenizden yillardir ayrisiniz. Gurbet ellerde nasil bir ozlem duyuyorsunuz. hayalinizdede olsa yaylalara cikiyormusunuz. Su an tam yayla zamani ahhhh....

Tesekkurlerrr

rica ederim halil abicim soruyorlar pastad verdim ama rüsvet ise yaramadi )
1.stresli oldugum anlarda beni sakinlestiren tek sey etrafimda kimse kalmamasi yani beni kendi halime birakmalari beni sakinlestirir elim ayagimin altinda kimseyi istemem (hani derlerya deliyi kendi haline birakin o misal ) )
2 evet mutlaka oluyor hic bir ailede olmamasi imkansiz bence alttan alirim zaten yapimdada haklida olsam kendimi pek fazla mudafa edebilen bir insan deyilim bunun icinde sus derim kendi kendime )) gecerim
3.abicim bu soruyu üzülerek cevapliyorum neden derseniz görünüste cok sert bir yapim var disardan bakildiginda cok sevimsiz hatta beni ilk gören insanlar benden hoslanmazlar benimle muhabbetten sonra fikirleri degisir,yüregimi kimse bilemez icimdeki sevgiyi bunu disa vurabilen bir insan deyilim.Bende bu huyumu begenmiyorum ama tabi ufak tebessümlerle bunu yapmaya calisiyorum yada tatli sözlerle.
4.hayatimda cevremde olsun ailemde olsun pek kimseyle tartismamisimdir münakasaya girmemeye calisirim genelde alttan alirim eger böyle bir se olursada hataliysam hemen özrümü dilerim.
5.Doga cenneti karadenizden 8 yasimda ciktim aslinda cok bilmem oralari ama memleketim cok seviyorum cok az kalmis olsamda Trabzon denilince yada resimlerine bakinca yayla gezilerimiz aklima gelince icimi bir hüzün kapliyor,hayallariyle yasiyorum .Doga olarak yasadigim yer Karadenize cok benziyor ve etrafimdada Karadenizli cok var ama ne olursa olsun olmuyor ben memleketimi özledim sapsari tereyagini tel peynirini akcaabat köftesini ) ne kadar Karadenize benzesede Karadeniz´in yerini tutmaz tutamaz.
Başa dön

KARAKARTAL

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 17:21:05    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SLM RAMLE KOLAY GELSIN SANA UYUZ SORULAR SORMAK ISTIYORUM AMA BI TURLU KIYAMIYORUM GECMISTE OLDUGU GIBI TEKRAR GORMEK ISTIYORUM EMINIM COGU KISIDE O SEKILDE GORMEK ISTIYORDUR RADYO EKRANINDA VE YAYINDA OLSUN GORMEK ISTERLER. BENIM DUSUNCEM TABI BU. SENI RAMLE VE HUZUN OLARAK GORMEK HUZUNLU GURBET OLARAK YAYIN YAPMANI COK OZLEDIM. BU KONUDA DUSUNCELERIN NELERDIR TEKRAR BU SEKILDE ARAMIZDA OLURMUSUN. SORMA TARZINDA BIR YANLIS YOKTUR INSALLAH MILLET YANLIS ANLAMAZ.ASLINDA SOYLENECEK COK SEY VAR BU YANLIS ANLAMALAR ICIN NEYSE.
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 17:43:10    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

KARAKARTAL demiş ki:
SLM RAMLE KOLAY GELSIN SANA UYUZ SORULAR SORMAK ISTIYORUM AMA BI TURLU KIYAMIYORUM GECMISTE OLDUGU GIBI TEKRAR GORMEK ISTIYORUM EMINIM COGU KISIDE O SEKILDE GORMEK ISTIYORDUR RADYO EKRANINDA VE YAYINDA OLSUN GORMEK ISTERLER. BENIM DUSUNCEM TABI BU. SENI RAMLE VE HUZUN OLARAK GORMEK HUZUNLU GURBET OLARAK YAYIN YAPMANI COK OZLEDIM. BU KONUDA DUSUNCELERIN NELERDIR TEKRAR BU SEKILDE ARAMIZDA OLURMUSUN. SORMA TARZINDA BIR YANLIS YOKTUR INSALLAH MILLET YANLIS ANLAMAZ.ASLINDA SOYLENECEK COK SEY VAR BU YANLIS ANLAMALAR ICIN NEYSE.

Aleyküm selam KARAKARTAL tesekkür ederim uyuz sorularini almiyayim
ablanim ben senin kiyamassin tabi bana benimde gardasuma kiyamadigim gibi .Yayina ilk Hüzünlü gurbet olarak baslamistim cok begenerek kullandigim bir sayfa KUZEYiNOGLUNA burdan bir kez daha tesekkür ediyorum harika temalar hazirliyor .Tekrar o sekilde aranizda olurmuyum, olabilirim su an yayina ara vermis olmam hic yayin yapmicam anlamina asla gelmesin her an hersey olabilir hayat sürprizlerle dolu :)ben su an sadece kendimi dinliyorum bunun nedeni sadece burda yasanan sorunlar deyil onlari cokta takmiyorum artik sanirim biraz dinlenmeye ihtiyacim vardi ve dinleniyorum.
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 17 Haziran 2009, Çarşamba 00:27:37    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selam "RaMLe" yine ben geldim...Görüyorumki gayet iyi gidiyorsun ve yüksek performans sergiliyorsun... Tebrikler kolay gele... Hazır gelmişken sana birkaç sual daha sorayim...

SORULAR

Soru - 1 : Avrupa da yaşamaktan memnunmusun,ilerki süreçte Türkiye ye dönmeyi düşünüyormusunuz?

Soru - 2 : Avrupa da yaşayan biri olarak oradaki Türklerin geleceğini nasıl görüyorsunuz, yakın zamanda olmasa da ileriki yıllarda asimilasyon bekliyormusun?

Soru - 3 : Türk bayrağındaki simgelerinden biri olman istense hangisini tercih ederdin, aymı, yıldızmı?

Soru - 4 : Kabir başında bir kız… Yatanın annesi kızın annanesinin kaynanasıysa mezarda yatan kimdir? kahkaha (kopya)

Teşekkürler "RaMLe" kolaylıklar,saygılar...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 17 Haziran 2009, Çarşamba 02:03:34    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

SEVGİLİ RAMLE DAYANAMICAM Bİ KAÇ SORU DAHA SORCAM
1 hiç sevmediğin huyun sevdiğin huyun başkasında sevmediğin ve sevgin aradığın özellik
2 hayatta olmazsa olmaz dediğin 3 şey
3 rüyadan etkilenirmisin nazara inanırmısın burçlarla ilgilenirmisin

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 17 Haziran 2009, Çarşamba 09:15:55    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

1-sana şimdi türkiyeye dön deseler dönermisin
2-hayatında neleri değiştirmek isterdin
3-hayat felsefeen varmı var sa nedir?

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 17 Haziran 2009, Çarşamba 09:38:30    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir_Beyaz_Mendil demiş ki:
Selam "RaMLe" yine ben geldim...Görüyorumki gayet iyi gidiyorsun ve yüksek performans sergiliyorsun... Tebrikler kolay gele... Hazır gelmişken sana birkaç sual daha sorayim...

SORULAR

Soru - 1 : Avrupa da yaşamaktan memnunmusun,ilerki süreçte Türkiye ye dönmeyi düşünüyormusunuz?

Soru - 2 : Avrupa da yaşayan biri olarak oradaki Türklerin geleceğini nasıl görüyorsunuz, yakın zamanda olmasa da ileriki yıllarda asimilasyon bekliyormusun?

Soru - 3 : Türk bayrağındaki simgelerinden biri olman istense hangisini tercih ederdin, aymı, yıldızmı?

Soru - 4 : Kabir başında bir kız… Yatanın annesi kızın annanesinin kaynanasıysa mezarda yatan kimdir? kahkaha (kopya)

Teşekkürler "RaMLe" kolaylıklar,saygılar...

Hosgeldin Osman abicimm gözüm yollarda kalmisti bende niye daha soru sormuyor diye bekliyordum
1.Avrupada yasamaktan memnun deyilim halimize binlerce kez sükretsek azdir ama memnun oldugumu söyleyemeyecegim.ileride ki sürecte dönmenin daha zor oldugunu düsündügüm icin yani cocuklar büyüdükten sonra daha zor olucagi kanisindayim o bakimdan bir an önce dönme taraftariyim.
2.Avrupada yasayan biri olarak ,Türklerin gelecegini söyle söylemek istiyorum aklini kullanan insanin gelecegi parlak olur .Asimilasyon bekliyorum cok seyin degisicegine inaniyorum.
3.yildiz olmayi tercih ederdim diye düsünüyorum neden derseniz yildiz Türklügü temsil ettigi icin "NE MUTLU TÜRKÜM DiYE"
4.ya abi bu soruyu ben sormustum radyoda size simdi cevabi ben bile unuttum
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
3. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^