Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 6. KONUK ....RAMLE....
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

6. KONUK ....RAMLE....
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 00:34:01    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

KARAKARTAL demiş ki:
)) slm lar bende soru soram barım yandun ula senbaslıyalım. 1. HAYATTA EN COK YAPMAK ISTEDIGIN NEDIR 2. EVINDE 8 ODA VAR AMA 4 BILGISAYARIN VAR DIGER ODALARIN GUNAHI NEY )) 3. ENISTE COK CAPKINLIK YAPIYOR )) AMA SESIN CIKMIYOR.? SIMDILIK BU KADAR YENI BASLADIM DAHA COK SORU SORACAM SANA BITTIN SEN ))

vealeyküm selam karakartal sen nerden ciktin seni buralarda görmüyoduk tanimadim kisilerin sorularina cevap veremem
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

KARAKARTAL

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 00:40:45    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ISINEMI GELMEDI TABI TANIMAZSIN MUZUR YAZDIGIN KISIYI )
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 00:47:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 00:53:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

RaMLe demiş ki:
KARAKARTAL demiş ki:
)) slm lar bende soru soram barım yandun ula senbaslıyalım. 1. HAYATTA EN COK YAPMAK ISTEDIGIN NEDIR 2. EVINDE 8 ODA VAR AMA 4 BILGISAYARIN VAR DIGER ODALARIN GUNAHI NEY )) 3. ENISTE COK CAPKINLIK YAPIYOR )) AMA SESIN CIKMIYOR.? SIMDILIK BU KADAR YENI BASLADIM DAHA COK SORU SORACAM SANA BITTIN SEN ))

vealeyküm selam karakartal sen nerden ciktin seni buralarda görmüyoduk tanimadim kisilerin sorularina cevap veremem

neyse cevapliyayim ayrimcilik olmasin
1.hayatta en cok yapmak istedigim sey kendime ait bir is kurmak (hayal tabiki )
2.evimde dokuz oda var sekiz deyil ayrica uc lap top bir pc oldugu icin diyer uc lap topu istedigim yere götürebiliyorum o yuzden diyer odalarin gunahini almiyorum.
3.esim capkin deyildir asla isinden baska bir sey dusunmeyen biridir :)insanlari oldugu gibi kabullenirim buda benim fitratim
4.istedigini sorabilirsin cevaplamaya hazirim
4.
Başa dön

KARAKARTAL

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 00:54:12    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

RAMLE SEN SORULARA BOYLEMI CEVAP VERIRSIZ TSK EDERIM alkış 1 NUMARASIN alkış GULE GULE
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 09:14:34    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ramle oncelikle koltugun hayitrli olsun degerli kardesim. Sorulan sorulara samimi cevap vereceginden adim gibi eminim. Su an soru sormuyorum sadece 2 soru ile kalacagim acik bir cevap verirseniz sevinirim.

1- Oymalitepe fm e geldiniz sizinle tanistik o kadar durust oldukki ben size kardes siz bana abi dediniz. Bu gercekte de boyle ve devam edecek. Uzun bir sure sunuculuk yaptiniz elim kazadan sonra oymalitepe fm lileri arkadaslarinda destegiyle bir arada topladiniz ve sonrasinda yine yerimizde yayinimiza devem eyledik. Bundan dolayi size ve butun arkadaslara tesekkur ediyorum. Ancak bundan sonra yayin almayisinizi bir cok kisi bize kustugunuzu veya bizim sizi kusturdugumuz seklinde algiladi. Allah biliyor benim ve yonetimin hicbir sunucu arkadasimizla problemimiz olmamistir. Bu duruma aciklik getirir arkadaslari aydinlatirsan sevinirim.
2- birinci soruyu cevapladiktan sonra yayina ne zaman basliyorsunuz bunuda hazir koltukdayken alabilirmiyiz.saygilar

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 09:48:47    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ZaKDaRiZa demiş ki:
Ramle oncelikle koltugun hayitrli olsun degerli kardesim. Sorulan sorulara samimi cevap vereceginden adim gibi eminim. Su an soru sormuyorum sadece 2 soru ile kalacagim acik bir cevap verirseniz sevinirim.

1- Oymalitepe fm e geldiniz sizinle tanistik o kadar durust oldukki ben size kardes siz bana abi dediniz. Bu gercekte de boyle ve devam edecek. Uzun bir sure sunuculuk yaptiniz elim kazadan sonra oymalitepe fm lileri arkadaslarinda destegiyle bir arada topladiniz ve sonrasinda yine yerimizde yayinimiza devem eyledik. Bundan dolayi size ve butun arkadaslara tesekkur ediyorum. Ancak bundan sonra yayin almayisinizi bir cok kisi bize kustugunuzu veya bizim sizi kusturdugumuz seklinde algiladi. Allah biliyor benim ve yonetimin hicbir sunucu arkadasimizla problemimiz olmamistir. Bu duruma aciklik getirir arkadaslari aydinlatirsan sevinirim.
2- birinci soruyu cevapladiktan sonra yayina ne zaman basliyorsunuz bunuda hazir koltukdayken alabilirmiyiz.saygilar

cok tesekkürler Halil abicim.beni bu koltuga layik görenler saolsun ama kiraciyiz iste bir hafta soyle kurulayim rahat rahat
evet abicim gelelim cevaplara Oymalitepe fm radyosu diyince gelen ilk sey inanin tüm samimiyetimle söylüyorum siz (Halil abi) ve sizin dürüstlügünüz hic bir zaman bundan süphem olmadi .sizin bana olan dürüstlügünüz gibi benimkide size öyle devam edicek.Elim kazadan sonra radyonun yayin hayatina ara vermesiyle gecici hatta benim tabirimle gecekondumuzda arkadaslarimizla bir araya toplandik toplanmamiz sadece sohbet muhabbet icin deyildi isteseydik msndende konsurduk kendi muzigimizi playerdan dinleyebilirdik,ama ben oymalitepe fm i bir ailem gibi gördüm madem aileysek hep bir arada olmamiz gerektigini acimizi hep birlikte birbirimize destek olarak paylasmaliydik ve bir araya toplandik.Pozitif karsilayanlarda oldu negatiflerde oldu cok üzüldügümde oldu agladigimda oldu .üzülerek söylüyorum inanin su an bile gözlerim doluyor rahmetli biricik kizinizin evladinizi kaybettiginize bizler sevinmisiz bunlar söylendi o kadar agir ithamlarki bunlar ,benki bir karincayi, sinege dahi zarar veremem nasil bir canlinin aramizdan ayrilmasina sevinebilirim yada diyer arkadaslarim nasil buna sevinebiliriz .Bunlar sadece bir kaci bunun gibi niceleri soylendi ben cok detaya girmicem benim sizinle ve yönetimle asla bir sorunum yok olmazda . Yayin almama nedenim size küs oladugum icin felan deyilki zaten yok böyle bir sey ama reel hayatimda gercekten cok yogun bir insanim bu söylentilerde beni cok yordu ve bir müddet uzak kalmamin iyi geliceni düsündüm ve bu karari aldim .Umarim merak edenleri aydilatabilmisimdir.
2. sorunuza gelince abicim ben yayin yapmayi gercekten cok seviyorum.Su an görüyorumki cok guzel djler yayin yapiyor bu beni cok mutlu ediyor .Bana gelince su an bir tarih veremyiorum belki bu gün belki yarin kendimi naza cektigim felan asla düsünülmesin ailemin tek kizida olsam naz nedir bilmem ama biraz zaman sadece zaman rica ediyorum tesekkür ederim umarim aciklayici cevap verebilmisimdir
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 10:26:18    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Denizcim ben sirayi sasirmisim 3. sorunu gecmisim onuda cevaplayayim
Ramle bildigim kadari ile arapcadan gelyior manasida cöle düsen ilk yagmur tanesi diye biliyorum ,nerden geldigi ise söyle kardesimin kizinin ismi bende cok begendigim pek duyulmamis oldugu icin bu niki kullanmaya karar vermistim.
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 11:19:59    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

aslında bir hafta burda gözükmemem lazım ama forum benim birinci evim,yatmak için reeldeki evime gidiyorum..sevgili ramle seni tanımak gerçekten büyük bir onur ve zevk oymalıtepefm ve site ailesinde benim gözümde senin yerin tüm samimiyetimle söylüyorum ayrı bir köşede.insaniyetin herşeye bedel başka bir şey yazmaya gerek dahi görmüyorum..çünkü burda nasıl isen gerçek yaşamda'da öyle olduğuna inanıyorum.
halil abinin birinci sorusuna verdiğin cevabı bir nebze olsun beraber yaşadık aynı ithamlara bende maaruz kaldım ama erkekliğin vermiş olduğu vurdum duymazlık ile yapılan çirkin eleştirileri kulak arkası ettim ve halil abinin ''seninde bu radyoda dj lik yapmanı isterim,karayelde bunu isterdi sözüyle'' yayın yapmaya başladım.bayan olman ve bayan olmanın gerektirdiği hassas yapıdan dolayı yayın yapmamanı anlıyorum ancak şunuda belirmeden geçemiyeceğim benimde bir hayalim var !!! değerli oymalı tepe fm dinleyicileri yayını istanbuldan LİKAPA'dan almıştım şimdi almanyaya RAMLE'ye devrediyorum!!! diyebilmek

soru-1 :sanal'da beni iki insan yönlendirebilir.siteye ve radyoya artık girmeni istemiyorum derlerse sadece aliosman abi ve (((bedo))) yu dinlerim..senin'de onun lafını veya sözünü ezemiyeceğin biri veya birileri varmı.?
soru-2 :şöyle kısa bir özgeçmişini yazarmısın ayakkabı numaran dahil
soru-3 :radyoda ; son yarım saat kaldı koltuk için birini yazıyorum dediğim zaman'ki düşüncelerin nelerdi.? kahkaha
şimdilik bu kadar..başarılar alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 14:08:55    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

RaMLe ve Zafer ersoy cok cok tesekkur ediyorum ikinizede. Bu diyilenleri bizim estigimizi dusunuyorum. Neler soylenmediki bastan beri. hepsini asan kisileriz biz. Ailemizde guzelliklerle yola devam. Bu samimiyet olduktan sonra gerisi hic. Su an soru sormiyacagim samimiyetinizi tum kalbimle biliyorum. Ailemiz ve dostlugumuz her gun dahada guzellesecek. sizlerin ve diger dostlarimizin sayesin. Butun oymalitepe net ve oymalitepe fm uyelerine tesekkurler.
Com guzel gidiyorsun ramle daha ilk gun 215 kere okunmus yazi ve yorumlar. Onem veren dostlarimiza tesekkurler. Sorualri bekliyoruzzz 4 bilgisayari var elini nereye atsa bilgisayar var sorun hadi durmayin:))))
Kolayliklar ramle.

Bir soru sormadan gecmiyeyim.

1- Evlenmemis ve yeni evlenecek genclere mutlu bir evlilik icin nelerin olmasi gerektigini,bay veya bayan esler nelere dikkat ederse mutlu bir tablo ortaya cikar. Senin gorusunle anlatirmisin. saygilar

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 14:23:14    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

[quote="zafersoy"]aslında bir hafta burda gözükmemem lazım ama forum benim birinci evim,yatmak için reeldeki evime gidiyorum..sevgili ramle seni tanımak gerçekten büyük bir onur ve zevk oymalıtepefm ve site ailesinde benim gözümde senin yerin tüm samimiyetimle söylüyorum ayrı bir köşede.insaniyetin herşeye bedel başka bir şey yazmaya gerek dahi görmüyorum..çünkü burda nasıl isen gerçek yaşamda'da öyle olduğuna inanıyorum.
halil abinin birinci sorusuna verdiğin cevabı bir nebze olsun beraber yaşadık aynı ithamlara bende maaruz kaldım ama erkekliğin vermiş olduğu vurdum duymazlık ile yapılan çirkin eleştirileri kulak arkası ettim ve halil abinin ''seninde bu radyoda dj lik yapmanı isterim,karayelde bunu isterdi sözüyle'' yayın yapmaya başladım.bayan olman ve bayan olmanın gerektirdiği hassas yapıdan dolayı yayın yapmamanı anlıyorum ancak şunuda belirmeden geçemiyeceğim benimde bir hayalim var !!! değerli oymalı tepe fm dinleyicileri yayını istanbuldan LİKAPA'dan almıştım şimdi almanyaya RAMLE'ye devrediyorum!!! diyebilmek

soru-1 :sanal'da beni iki insan yönlendirebilir.siteye ve radyoya artık girmeni istemiyorum derlerse sadece aliosman abi ve (((bedo))) yu dinlerim..senin'de onun lafını veya sözünü ezemiyeceğin biri veya birileri varmı.?
soru-2 :şöyle kısa bir özgeçmişini yazarmısın ayakkabı numaran dahil
soru-3 :radyoda ; son yarım saat kaldı koltuk için birini yazıyorum dediğim zaman'ki düşüncelerin nelerdi.? kahkaha
şimdilik bu kadar..başarılar alkış[/quote
Öncelikle bana vermis oldugun degerden dolayi cok tesekkür ederim .
ben sözüme tesekkürden sonra Hz. Mevlananin sözüyle devam etmek istiyorum "Ya oldugun gibi görün yada göründügün gibi ol."reelda nasilsam sanaldada öyleyim ve öylede kalicam cünki ben dogru insanlarla ic ice olduguma eminim.Gelelim Halil abiye vermis oldugum cevaba evet Zafer bunlarin canli sahitlerinden biriside sensin,bir bay olarak beni anladigin icin ayrica tesekkür ederim.
1. soruna evet var böyle biri beni yaklasik üc yildir sanalda tanisip reelda arkadasligimizi sürdürdügüm arkadasim MAYA onun sözünü ezemem neden derseniz icimi ,disimi ,hislerimi,duygularimi kisacasi hassasiyetimi cok iyi bilen insanlardan birisi onu ezemem.
2.tabiki kisaca anlatayim.
1980 yilinda Trabzonda dünyaya geldim.ilk okul 2.sinifa kadar Fatih ilkokulunda okudum .Daha sonra annem ve babam KTÜ den tayinlerini Bursaya isteyince 3.siniftan sonrasini Bursada devam ettim,orta ücten mezun oldum.malum sonra evlendim Almanyaya gelin geldim (ithal gelin diyorlar bize) :)iki kizim bir oglum var ,ev hanimiyim kisa araliklarla calistim ama biraz maymun istahliyim fazla kalmadim calistigim yerlerde.Daha dogrusu üretken bir insanim kendime ait bir isim olmasini istiyorum hayirlisi diyelim bakalim zaman ne göstericek .
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 14:32:27    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

1- Evlenmemis ve yeni evlenecek genclere mutlu bir evlilik icin nelerin olmasi gerektigini,bay veya bayan esler nelere dikkat ederse mutlu bir tablo ortaya cikar. Senin gorusunle anlatirmisin. saygilar
Halil abicim cok güzel bir soru evlenmemis arkadaslarimiza mutlu bir evlilik icin gereken seylerden birisi erken evlenmelerini tavsiye etmiyorum asla yas gectikce fikirler degisiyor o yuzden baylar askerliklerini yaptiktan sonra ve kücük yasta bir es secmelerini istemem (herkes benim gibi sabirli mülayim olamaz ) simdiki genclerimizin evlenmeleri ve ayrilmalari sadece bir ay sürüyor cevremde gördüklerim bunlar annecigimin bir sözü aklima geldi kizim kirk kere ölc bir kere bic derdi bana bence iyi dusunmek lazim .Mutlulugun en onemli faktörlerinden biride bence ilgi ,alaka ,sevgi insan madden bir sekilde yasayabilyior ama manen yikilmak herseyden kötü diye düsünüyorum bu benim düsüncem ilgi ilgi ilgi diyorum Halil abi baska bir sey diyemiyorum ....
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 17:05:45    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ramle cevaplar için teşekkürler.içten sorulara verilen içten cevapların için ayrıca teşekkürler.ama üçüncü sorumu atlamışsın

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 17:38:26    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

caktirmasana zafer hep ücüncü soulari atliyorum kahkaha kahkaha
neyse cevapliyayin bari merakin gitsin radyoda son yarim saat kaldi derken bir sey düsünmedim beni yazicani hissediyordum sakayla sana takildim ama hepsi bir sakaydi sonucta öldümde sorgu melegine cevapmi veriyom sanki :D neyse halim ciksim falim dedim kahkaha
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 04:08:40    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

"ZAKDARİZAM" demişki;
Alıntı:
--------------------------------------------------------------------------------

Merhabalar "RaMLe",haftanın konuğu köşesine hoş geldin... kırmızı gül
Çoğu kimsenin koltuktan köşe bucak kaçtığını varsayarsak, yakın zaman önce sanalda haksız eleştirilere maruz kalmış bir "RaMLe"'nin aslanlar gibi bu koltukta oturuyor olmasından ötürü son derece gururluyum…

Geçmiş zamanda, aslında bir çoğumuza yapılmış, fakat şöfer koltuğunda sen oturduğun için eleştiri oklarına direk hedef olmuş kişi olarak, aile içerisinde gerçekleri bilmeyenleri aydınlatma adına kırmızı koltukta seni görmekten mutluyum…
Seni canı gönülden tebrik ediyor, alkış sorular karşısında başarılar diliyorum…
Soracağım sorulara geçmeden önce yeri gelmişken sevgili "ZAKDARİZA"'mın da sorularında geçen radyo konusuna (içime her zaman dert olduğu için) bende biraz değinmek istiyorum…

Nedeni ise her ne kadar sen söylemesende hala seni üzgün görüyor olmamdır…Belliki bu olay seni çok üzmüş kalbin kırılmış… Kalbinin kırılmış olmasından dolayı bende çok üzgünüm…
Çünkü buna sebebiyet veren bizler olduk…O radyoyu hayata geçirmeyi birçok arkadaşımız gibi özellikle ben istedim…Sen olabilecekleri gördüğün halde bizler sana ısrar ettik eğer eleştirilecek biri varsa o bizler olmalıyız…

"RaMLe" eleştirilecek en son kişi olmalıdır…
Seninde belittiğin gibi bu aile dağılmaması adına oymalıtepe fm yani gerçek evimiz açılana kadar "RaMLe"'nin barakasında hayatımızı idame edelim istedik, bana göre iyide ettik… Ve sonuçta öylede oldu…Ben bütün dostlara sormak istiyorum kötümü oldu hata bunun neresinde…

Başta "RaMLe" olmak üzere, orada birçok arkadaşın emeğiyle, zaten var olan dostluklar daha da gelişti, buna herkes şahittir…Maksat dostluk, kardeşlik olmuştur öküzün altında buzağı arayanları şimdi çok merak ediyorum..
İşte hodri meydan işte "RaMLe" buyurun sorularınızı açık yüreklilikle sorun herkesin kucağındaki taşlar birer birer dökülsün…

Fakat ben o kişilerin samimiyetine inanmıyorum, onların niyeti sadece show yapmak, baskalarını kıskanmak, oymalıtepe fm aile içerisine nifak sokmak…Düşünceleri çocuksu sadece kendilerini var tamamen egoist düşünce,vermek istedikleri mesaj biz rahmetliyi daha çok seviyoruz…Keşke gerçekler öyle olsa, biz bundan gurur ve mutluluk duyarız…

Ama kimse kimsenin yüreğini bilemez iç dünyasında neler yaşıyor anlayamaz…Rahmetli kardeşimiz gerçekten çok değerli bir insandı… Diyaloğu herkesle güzeldi farklıydı,onu bizden değerli kılan en büyük özelliği buydu…Bazılarının hor görüp yüzüne dahi bakmadığı kimselere, onun maddi manevi yaptığı katkıları biliyoruz…
Onun içindirki bu denli seveni vardı..Rahmetli ^^KaRaYeL^^ hepimizde derin izler derin acılar bırakmıştır..Yüce Mevlam gani gani rahmet etsin...Her insan acısını aynı yaşayacak diye bir kaide kural da yoktur…Mutlaka bir şekilde yaşıyordur…

Biz birbirimizi eleştireceğimize rahmetli kardeşimiz için ne yapabiliriz…Onun projelerine onun düşüncelerine onun vermiş olduğu emeğe yeterince sabip çıkıp elimizden geleni yapıyormuyuz…Samimi olalim arkadaşlar…Burada çok değerli insanlar var sudan ucuz nedenlerle birbirini kırmayalım sonra onarmak gerçekten zor oluyor…

Sevgil "RaMLe" nin başına gelenler bir başka arkadaşın başına gelmesin istiyoruz…RaMLe oymalıtepe fm ve nete büyük katkıları olmuş bir kardeşimizdir..Bugüne kadar gerek forumda gerekse radyoda üstün bir kişilik ortaya koymuştur,tıpkı öteki üyeler gibi…İthamlar gerçekden çok ağır ve yersiz olmuştur, sevgili"Zafer"'in de söylediği gibi biz erkekler olayı belki kulak arkası yapabiliriz, ama bir bayan için o kadar kolay olmasa gerek… İnsan kazanmak zordur ama kaybetmek çok kolay…

O arkadaşlara yakışan erdemlik yapıp Sevgili "RaMLe" den özür dilemektir…Bizler oymalıtepe ailesini daha çok nasıl büyültebiliriz diye düşüneceğimiz yerde birbirimizin kalbini kırarak, insanları oymalıte fm'den malesef küstürüp uzaklaştırıyoruz…Her şeye rağmen ben kimseye küs değilim, herkesi çok seviyorum…

Bu süreçte bizleri en iyi anlayan aile reisimiz sevgili"ZAKDARİZAM"olmuştur… Kendisine bizlerde çok teşekkür ediyoruz…Hepimizin üzerinde emeği hakkı vardır… "ALLAH" kendisine sağlıklı uzun ömürler versin…Burada dünyanın çeşitli köşelerinden dostlar kazanmışsak onun sayesinde olmuştur…
Bir kez daha kolaylıklar dileyerek sorularıma geçiyorum…Şimdilik öğrenmek istediğim 3 sorum var ...

SORULAR

Soru - 1 : Barakanın kurulmuş olmasından pişmanlık duyuyormusun?
Duymuyorsan şimdi de olsa aynı eylemi yaparmısın?

Soru - 2 : Başına gelen talihsiz olaydan dolayı bizlere kırgın veya kızgınmısın?

Soru - 3 : İthamlarda bulunan sahıslar hakkında ne düşünüyorsun?

Teşekkür ederim...Saygılar...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
2. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^