Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 6. KONUK ....RAMLE....
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

6. KONUK ....RAMLE....
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 17:00:39    Mesaj Konusu: 6. KONUK ....RAMLE.... Alıntıyla Cevap Ver

sevgili ramle kırmızı gül yazı tura attım..yazı gelse nesli dik gelse çılgın olacaktı
ama ne geldiğini tahmin ediyorsundur
sadece benim soracağım eliften çaldığım 328 soru var.. ama şuanda hayırlı olsun diyorum..sorularıma yarın başlarım

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 17:04:16    Mesaj Konusu: Re: 6. KONUK ....RAMLE.... Alıntıyla Cevap Ver

insaff yani insafff 328 soruu bide yarin basliyomus Allahim neydi günahim ula pazartesiyi kurmu yedi.. resmi tatil gunu pazar günü soru cevaplamiyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 17:07:57    Mesaj Konusu: Re: 6. KONUK ....RAMLE.... Alıntıyla Cevap Ver

..pazartesine kadar koltuğa alış'da..soruları o zaman çözersin ..ali agam bu gün almıştı bu gün devretti işte..tamam soruları 100'e indirdim değerini bil

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 17:10:13    Mesaj Konusu: Re: 6. KONUK ....RAMLE.... Alıntıyla Cevap Ver

ayy jestte yaparmis cok incesin
Başa dön

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 17:52:02    Mesaj Konusu: Re: 6. KONUK ....RAMLE.... Alıntıyla Cevap Ver

bacum sen bakma zafer abiyee ben onun sorularini el altindan caldim icin rahat olsun kahkaha kahkaha ha bu arada koltukta yakismis heee

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 18:02:04    Mesaj Konusu: Re: 6. KONUK ....RAMLE.... Alıntıyla Cevap Ver

merci sekerim terlemeye bile basladim
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 18:11:06    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

öncelikle beni bu koltuga layik gören arkadasim Zafere cok tsk ederim cok ince fikirli (saolsun )
evt bende koltuga oturduguma göre misafirlerime ufak bir ikramda bulunayim istedim siz hem pastanizi yiyin hemde sorularinizi düsünün hadi bakalim afiyet olsun sizede banada kolay gelsin
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 18:20:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

millet pasta yesin ben sopa..hakka revamı bu şimdi kahkaha

Başa dön

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 18:21:27    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

agzinada cok gözünede cok o sopalar oturda sükret uyuz

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 19:08:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ramlecim koltuk yakismis:))
simdiden kolay gelsin cnm..
ben insafliyim sana soru sormicam sadece pastadan bi dilim alip gidecem:))))
ama sonradan soru sormaya karar verirsem pastayi geri siteme sakin:))) kırmızı gül

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 20:55:04    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ramle seni burda görmek çok güzel hg din kolay gelsin şimdilik bi kaç sorum olcak

1 -burcun nedir
2-en sevdiğin renk
3-ramle ne demek ve nasıl buldun
4-en sevdiğin sanatçı
5-oymalıda aklına gelen ilk on isim(kopyadır)

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 21:27:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

mavideniz sende hazırlan az kaldı

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 23:30:12    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

mavideniz demiş ki:
ramle seni burda görmek çok güzel hg din kolay gelsin şimdilik bi kaç sorum olcak

1 -burcun nedir
2-en sevdiğin renk
3-ramle ne demek ve nasıl buldun
4-en sevdiğin sanatçı
5-oymalıda aklına gelen ilk on isim(kopyadır)

tesekkür ederim denizcim sorularinizi elimden geldigince cevaplamaya calisicam
1.Aslan burcuyum
2.en sevdigim renk aslinda tüm renkleri cok severim tek diyebilicem bir renk yok .
3.en sevdigim sanatcilardan birisi Sezen Aksu ,Cem yildiz aslinda cok sevdigim begenerek dinledigim sanatci var neyse bu ikisi yeterli sanirim
4.oymalifm diyince aklima ilk gelen isimlerden birisi Zakdariza abim ikinci isim olarak sevgili KaRaYeL hep yüreklerimizde yasaticaz onu,ücüncü isim olarak tabiki Mavideniz muzur usak Hazar ,o meshur sevimli gülmesiyle tabiki Cilgin sevgili zamansiz zamanlar ,Tugrul bey ,bir beyazmendil,sevgili Songülümüz ,bu konuyu acan ismi unuttum bir müddet gözüme gözükmesin benimkisi sadece bir latife. Atesin prensi
aslinda ismi aklimda olupta buraya yazmadigim daha bir cok kisi var ama siz on kisi sormussunuz Denizcim on kisi yazdim kimse gücenmesin bunu istemem .
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 00:18:52    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Hele sükür kürtuldum koltundan kola ygelsin ramle

yaw ilk ona bilegiremedik lisdede )))tek bir sorumolacak sana ama carsambayi bekle -
Başa dön

KARAKARTAL

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 14 Haziran 2009, Pazar 00:24:05    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

)) slm lar bende soru soram barım yandun ula senbaslıyalım. 1. HAYATTA EN COK YAPMAK ISTEDIGIN NEDIR 2. EVINDE 8 ODA VAR AMA 4 BILGISAYARIN VAR DIGER ODALARIN GUNAHI NEY )) 3. ENISTE COK CAPKINLIK YAPIYOR )) AMA SESIN CIKMIYOR.? SIMDILIK BU KADAR YENI BASLADIM DAHA COK SORU SORACAM SANA BITTIN SEN ))
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
1. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^