Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - _BaBaLaR GuNuN KuTLU OLSuN BaBaCiGiM_
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

_BaBaLaR GuNuN KuTLU OLSuN BaBaCiGiM_

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 07 Eylül 2008, Pazar 05:23:54    Mesaj Konusu: _BaBaLaR GuNuN KuTLU OLSuN BaBaCiGiM_ Alıntıyla Cevap Ver

Yanlız bırakılmak isteyen ben değilim sadece kaderimi hızlandırdığımı hissettim Saçlarıma erken düşsede aklar, nefes almak güzel.. Kaybettiğim düşlerimi aslında sevdiklerimle kaybettim Sevdiklerimi kaybettim, ben başlarken yeniktim..

Korkmaktan heyecanlanmak yordu beni, kazanınca yorulmayı unutmuş ben.. Artık ne korku ne heyecan gözlerimdeki kaygıları koruyamaz onlar özgürler İstekliksiz ölüyorken bir anda yine canlanı verdiniz Vakitsiz kaybetmiştim sizleri acıtmıştı acıtabildiği kadar..

Sorularla boğulmaktansa huzurla içimde yaşatmıştım sizi.. İçim delik deşik oldu zamanla, zamansız aktınız içimden

ALInTiDiR

Kimi zaman bir haykiris kimi zaman bir yalvaris,kimi zaman ise yakaristir yakinda olsak uzak sayilan duygularimiz....
Uzaklarda bir yerlerde varligi ile yureklere sevgi eken, tohumlari yine yureginde o mucevher deyerindeki duygulari uzak yakin demeden derinligi ile her an ve herdem taze kilan yurek.... HaLIL AKTAS Bir diyer adi ile "ZaKDaRIZa" babalar gunun kutlu olsun babacigim....

Bir sevgi istiyorum demisdi siirlerin,
Uzaklari yakin kilmak, ve sesimin nerelere ulastiginni dinlemek istiyorum demisdin zamaninda. sora bu sevgi yumagi butun bir dunyayi sarmisken okyanustada demir aldi. sanki bir daha ayrilmamacasina inatla...

Baba sozu hep var olan bir kavramdi ve hergun soyleeenen lakin varliginla anlam,deyer,ve kavramlarida onem kazandi...

Tesekkur ederim bu gune kadar her seyi bu denli sevgi ile taze kildigin ve soldurmadigin icin....

Bugun "australia ve ingilterede 7 september babalar gunu olarak kutlanirken...

Ilk basta,Zaktarizamiz olmak uzere,sevgili ortandagi,sevgili muzaffer aktas,sevgili avrupali ali abi,Ambarkaya,Elmalik,Kocero,Gonullerin vadisi funkysize ,ZuZuLa GaNita Ve belki su an adini sayamayacagim bir cok yurek Babalar GuNunuz kutlu olsun....

Sevgi ile selamliyorum sizleri... Sevgiler.. "PirYoz"

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 07 Eylül 2008, Pazar 07:55:42    Mesaj Konusu: TESEKKURLER Alıntıyla Cevap Ver

BABALAR GUNU

NE kadar guzel anneler gunu babalar gunu. Dunyanin bir cok yerinde haziranin 3 .cu pazari babalar gunu. Avustralia ve ingilterede ise bu gunmus demek aslinda her gun anneler gunu ve her gun babalar gunu bence. Boyle bir gunun olmasida cok guzel. Diyeceksiniz ne anlami var. Oyle deyil o kadar buyuk bir anlami varki anlatilmaz bu satirlarla. Ben babami asla anlatamamki gununu anlatiyim. Herkesin babasinin oldugu gibi benim babamda oyle bir insandiki onu yazilara sigdirmak mumkun olamazki. Ne guzel sarkilar Turkuler soylendi bu konuda. Hatirlansin b gunlerde bir cicek sunulsun yada bir telefon acilsin ne bilim yada bir mesaj seni seviyorum Babacigim iyiki varsin diye. Bu onlarin yuregine kalbine cok sey ekliyecektir sevgi adina sevmek adina. Tesekkurler piryoz hatirladigin icin. Benim icin en buyuk hediyelerden biriydi tabiki butun babalar icinde.

Bende butun babalrin babalar gununu kutluyorum. Herne kadar ingiltere ve Avustralyada babalar gunu olsada bence her gun babalar gunu. tesekkurler okyanus dalgasi. tesekkurlerrrrr.

Babam

Bir zamanlar sizler gibi benim de bir babam vardı.
Sevilesi elleri öpülesi bir baba,
Bilseniz ne çok özledim O elleri.

Mutluluk saçan sözlerini,
Sevgiyle bakan gözlerini,
Bilseniz ne çok özledim O gözleri.

Yumuşacık sesini,
Sımsıcak nefesini,
Kahretsin özlüyorum onunla olan günleri.

Gülüşünü yüzünü,
Sımsıcak öpüşünü
Kahretsin özlüyorum, babaların en güzelini

Geriye dönüş olsa,
Kollarım seni sarsa,
Bu dünya fani değil de,
Ebediyete uzansa.......

( O zaman sensizlik olmazdı babacığım)
( SENİ SEVİYORUM )

Ferah Tomruk

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Reffazum

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ÇERKEZKÖY

MesajTarih: 07 Eylül 2008, Pazar 09:49:17    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İngilizlerin,ölçü birimlerinden trafiğe kadar birçok şeyinin diğer ülkelerden
farklı olduğunu biliyorduk ama babalar gününün de farklı olduğunu sayende öğrendik PİRYOZ.

Bu özel günde bizleri hatırlaman ve kutlaman büyük incelikti.
Çok teşekkürler.....

Tabii bu arada artık babalar gününü kutlayamayacağım " Sevgili Babam'ı"
çocukluğumu, gençliğimi,yığınlar dolusu keşke ile yeniden yaşattın bana PİRYOZ....

Çok tesekkürler ve selamlar okyanus ortasına ..............

.......................
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

FrankJScott

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 13 Eylül 2023, Çarşamba 03:14:05    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Please use Google before posting Excellent Excellent Product Details Tips 225a803
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^