Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 5.KONUK AVRUPALII
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

5.KONUK AVRUPALII
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10 Haziran 2009, Çarşamba 13:05:22    Mesaj Konusu: Re: Avrupalii Alıntıyla Cevap Ver

bordom o bir agac varya elma agaci elma calacakdim ama olmadi yakalandimhemd ekameralara cezasi agir oldu )
yaw hayat yukseklarde ver beni yeni ogrendim asaga inmeye niyetim yok gidengelmiyor ordan )
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

MaviNick

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 10 Haziran 2009, Çarşamba 17:36:30    Mesaj Konusu: Re: Avrupalii Alıntıyla Cevap Ver

Sorulara devam Avrupaliii

1 - Sürekli memleket hasreti çektiğinizi söylüyorsunuz. Şu anda ailece sağladığınız gelirin eşdeğerini Türkiye'de garanti etseler geriye döner miydiniz?

2 - Eğer dönerim diyorsanız. Çocuklar da aynı düşüncede mi?

3- Sizce, gelecekte ailenizin tamamı Türkiye'ye döner mi ? Yoksa torunlar gerçek Avrupaliiiiii mi olurlar?

4 - Almanya'da çalıştığınız kadar Türkiye'de çalışsaydınız maddi olarak bugünkinden daha kötü mü olurdu?

5 - On kişilik listenize giremeyenlerin gelecekteki listeye girebilmeleri için hangi kriterlere dikkat etmeleri gerekir? )

............

MaviNick
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 11 Haziran 2009, Perşembe 03:33:42    Mesaj Konusu: Re: Avrupalii Alıntıyla Cevap Ver

maninick sorulara demanse cevaplarada devam )
cevap 1 kesin donerdim turkiyeye
cevap 2 hayir cocuklar ayni gorusde deyil
cevap 3 bence hayir cocuklar kesin donmez torunlari gormek nasip olurmi onu bilmem ama kesin avrupali olurlar
cevap 4 avrupada casidigim kadar turkiyede calisam belkide daha iyi olurdum dusuniyom bu benimdusuncem cunku burda kazabdigim paranin yuzde elisi sade kiraya gidiyor .turkiye olsam bence daha iyi olurdum
cevap 5 on kisilik lisde demisiniz . tugrul bey dusunmeden demisdi bend edusunmeden aklima gelenleri yazdim .onemli olan on da olmak deyil gonulerde olmak sizde gonumlum bir kenarinda yriniz var dur da ))
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 11 Haziran 2009, Perşembe 11:21:57    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Avrupaliii gayet guzel gidiyorsun. Bazi sorulari es geciyrosun haberin olsun. ben zor soru sormayacagim sana.bir iki bizi gecnligimize tasiyacak sorular.

1- Benim oymalitepede dukkancilik yaptigim yillar. Oymalitepe merkezde kahveler ve oyun yaska olmadigi zamanlarda oyun kahvelerinden 2 veya 3 gun eve gelmedigin olurdu. Parali kumar uynadinmi yillar sonra gercegi istiyorum.
2- Seni kahvelerden geri kim kesti yazarsan sevinirim.
3- Kumar kahvelerini kaldiran ve o gun bu gun bir daha acilmayan oyun kahveleri ni beldemizden silen kimdi ona dualarin oldumu.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 11 Haziran 2009, Perşembe 11:54:18    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sayin halil abim cok guzel sorular sordun gercekden tsk

cevap 1 halil abi kavelerde oyun vardi evet ama iki ve 3gun kesinlikle yalan ben tek bir gece sabahin 4 ine kadar kahvede kaldim sebebide amcaminoglu alilandik onlar domino oynardi bend eonlari seyretim gec olunca yanliz gitmeye kordum Kumar kesinlikle o yilar oynamadim abim
cecap 2 oymalitepe fm acilali kahvelerden geri kesildim abi cok guzel ortam buldum burda burda olmaklanda cok mutluyum size cok tsk ediyorum oymalitepe fm kurdugunuz icin .
cevap3 cok iyi hatirlarim abi ogunleri rahmetli yusuf dayim oyunlari kaldirmisdi ona sade ben deyil abi butun koy dua ediyor mekani cenet olsun cok ekmeginide yemisim rahmetlinin abi.oyle bir kisi koyun basinda birdaha gelirmi bilmem :
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 11 Haziran 2009, Perşembe 12:30:14    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

AVRUPALIM Tesekkurler ama unutmussun cok kere kalmistin sabahci. Ne gunlerdi o gunler. O zamanki guzellikleri bulmak zor sorulari sorarken 77 78 leri yasadim avrupalim. tesekkurler. alkış

Kimse sormuyro ben sorayim.

1- Foter ablama ilk nerde ne zaman asik oldun. sevdalik kac yil surdu. kavusmak kolay oldumu yoksa dikenli yollarmis astin benim gibi. Cevaplarsan sevinirim.
2- Oymalitepedeki en guzel bir anini anlatirmisin.
3- Cocuklugunda en cok sevdigin arkadasin kimdi.
4- yayla denince neleri hatirlarsin. sende nasil bir hal olusturur yayla kelimesi gurbette.
tesekkurler

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 11 Haziran 2009, Perşembe 12:57:45    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Halil abim senin dukanda cok sahbaladim dogru ben oyunkavesinden bahstmisdim agam

cevap 1 o yilari bana hatirlatiginicin oncelile cok tsekurler .ne gunleri ogunle.
foterlen 1976 basladi sevdaligimiz abi .iki sene gizli gecdi kimsenin haberi yokdu ucunki sene koye yayildi nerden cikdi nasil oldu bizde anlamdiki olay kim duydu fotere dedim bu isi kim duydu yaw koyde bir calkanti var asik masik ne bunlar .senin musdafa abin var ya o demis anneme dedi annemde demedigi kalmadi ) dusduk dilere seninalinyacagin
boylelikle 3 sene daha surdu giti ama yilar bitme bilmiyor tabiki bu arada )
inatci kaynanam var var yolara hep diken ekdi abi nerden gidiyosam ayagim dikene takiliyordu .sonunda canimiza tak dedi dedimkciracan bu kizi onuda dumyasinmi kaynana kizi bile evden cikarmaz oldu bir ay yaw )
sonunda bas edemedi bizlan kizida agirligni koyunca badki ki bus olacaak sonuda yalvarark verdi )))))

cevap 2 cocuklugumda en cok sevdigim arkadasim muammer ay yigit lakabinlan anlir (Nay) muammer ben ona hep nay derdim kulaklarida cinlamisdir simdi :

cevap 4 yalalanin tarifini nasil anlatakim sen benden daha iyi anlata bilirsin
yala denince ilk akla gelen kaymak olurdu )yala kaymagi yemis gelmis yaladanderdiler )yanaklarida kizarmis )
en cok hatirladigim bir gun inekleri beklerken ani sis basti kayboldu .verdim aglamanin gozune )
Başa dön

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 11 Haziran 2009, Perşembe 23:53:03    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ooo abicim ne etmişsun haburaya oku oku bituremedum Bakayim benda bikaç soru bulabilur miyum

1-) Şöyle dönüp bi geçmişe baktığında şunu öyle değilde böyle yapsaydım keşke dediğin bir anın var mı?
2-) Bana yolladığın selamları Hatice hep birkaç gün sonra söylüyor, sence ona nasıl bir ceza vermeliyim? Yoksa gençlik zamanı aklı bi karış havada, rahat mı bırak dersin
3-) Bizim sevdaluk yaşi geçti sanki, görücü usulü mü evlenin dersin yoksa
hala oturup siyah jeepli prensi mi beklememizi önerirsin kahkaha
4-) Diyelim ki ben kazara buldum, bana neler tavsiye edersin yani bir erkek gözüyle eşinde aradığın ya da olması gereken en bariz birkaç özelliği bizimle paylaşır mısın?
5-) Bana ne zaman kaval çalacasun?
6-) Radyoya girdiğinde ve dinleyiciler arasında %Fatma% ismini görmediğinde neler hissediyorsun, bu durum seni üzüyor mu kahkaha
7-) Bu sorulardan sonra sen soru sormayacak mısın diye sorduğuna pişman mısın?

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 12 Haziran 2009, Cuma 00:35:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Yav ben birsey yapmadimki fatma )) sordular bend eecuk bir seyler yazam dedim da
bak simdi sanada yazacm birseyle r ))

cevap 1 var olmazmi bir gecede 30 bin mar para kaybetim kumara keske bunu bir fakira verseydim bana dua ederdi dedim ama gidengeri gelmisor
delilik yilarimizdi o yilar

cevap 2 haticeye dokunma imanuma keser seni bana hep oyl ediyor o benden hep korkar diye ama yinede sen blirsin ))

cevap 3 ne dersun yaw tam sevdaluk yilari senin yilarrrrrrrrrrr gorucu usulu rahmetli olmadimi yaw))

cevap 4 ozeler paylasilmaz yaw fatma bu konuyu senile baska bir zamanda konusalim kopya eden olur ))

cevap 5 sen nezama kamerayi alirsan ozaman calarim)

cevap 6 radyoya girdigimde butun doslarimi gormek isderim tabiki doslarinhepisi olmadimi üzüyo bizleri gurbet elde

cevap 7 neden pisman olayimki fatma her zaman sora bilirsin

ama birinci sorunu cevapini kimseye soyleme dilere duseriz yapmisik zamanida bir hata hatsiz kul olmaz . gelen mala gelsin yinede gerisi kolay .
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 12 Haziran 2009, Cuma 07:44:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Avrupali cevaplarda kacamak yapma. Fatma sordugun 4.cu soru cok muntazam bir soruydu. bayanlarin erkeklere erkeklerinde bayanlara soracagi en samimi soru. Bu sorunun cevabi mutlulugu beraberinde tasir. Bu soruya kitab yazilir. Seni tebrik ediyorum. Ama avrupali kacamak yapma hakkini kullanmis. Burada cevap sadece ozleller deyildir. Bence avrupaliya geleb sorularin en onemlisi buydi tebrikler.%FATMA%

Başa dön

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 12 Haziran 2009, Cuma 09:02:57    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Teşekkür ederim Halil abicim, esprili sorular arasına sıkıştırdığım benim içinde çok önemli bir soruydu tecrübelerin paylaşılması açısından ama avrupaliii cevaplamamış. Sevgili avrupaliii kamuoyu huzurunda özeline kaçanı değil genel olarak olması gereken birkaç özelliği paylaşır mısın lütfen. Bizlere kim yol gösterecek yoksa, herşeyi de Halil abiden bekleyemeyiz dimi

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 12 Haziran 2009, Cuma 09:51:22    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

görüyorum ki bana soracak pek bir soru kalmamış

hastaneden giremiyorum artık çok takip edemedim özür dilerim ali abim

gelmişken bende bir soru sorayım (:

soru biliyorsun çok yerde söyledim ben senin sayende üye oldun foruma seninle tanıdım bu güzel aileyi bu evladından memnun musun ? (yani benden ?)

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 12 Haziran 2009, Cuma 13:22:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Eleferdem özüre hic gerek yok calsidiginizden dolyi giremiyorsunuz malum calismadan asda olmaz .

memnun olmak nedemek hemde cok memnunum eliiferdem beni kirmadiginicin cok tesekkürlerrrrrrrrrrr
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 12 Haziran 2009, Cuma 13:34:26    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Fatma buldun desdegi halil abiden ver gazi bakalim))

benim aradigim birincisi GUVEN olmali ondan sonra sralamayi nasil yaparsin bilmem ama ben yinde bir siralama yabam sana
dedimya bir guven 2 saygi 3 sevgi bunlar olmasa hayaatda olmaz
eger bunlar karsilikli varsa size hayat buyu hic bir sey olamz

ama bazi kisiler degisk olabilir guzelik giyim kusam ama bend ebunlar yok yokundisinda gelenler bendeki guzelik karsidakinin kalbinin guzeli

yaw aslidan halil abinin dedigi gibi buna kitap yazmak lazim yazmalanda bitmez
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 13 Haziran 2009, Cumartesi 21:01:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ali abicim tbrk ederim okudum hepsini harika sorular ve cvplar allahım size uzun ve mutlu bi ömür versin soru sormak çok isterdim ama geç kalmışım ben buralarda yokken gelmişsiniz yinede sizi yakından tanımak burda görmek güzel tşkler

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
4. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^