Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 5.KONUK AVRUPALII
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

5.KONUK AVRUPALII
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 13:51:45    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

MAVINIK güldurdun beni yaw Alahimda seni guldursun
birinci soruna gelince valayi ben masumum hakem bey )
onceden uye olmusdim tek (Ii) olarak sifreyi kaybetik daha baul etmedi busefer (III) kulanmak zorunda kaldim..
ikinci soruna gelince gelende bayanlar corap orer.
yine emine ablan corap ormeye basladi )
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 15:36:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Avrupalim bizim sitedekilerin hepsini sana geri veririm Tek i olanida iki olanida ama flatcasta yapamam. Burda unuttugun sifre varsa hemen hallederim. selamlar. sorular aksama. kırmızı gül alkış

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

isaksoy

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 20:55:14    Mesaj Konusu: Hariçten gazel. Alıntıyla Cevap Ver

Haburiye ben da hariçten bir gazel okuyup Avrupaliii'ya bir soru sormak istiyorum...Bu kadar aişk hikayeleri sonucu 1 kız çocuğundan başka çocuk yok midur? kahkaha Okuyanlara saygılarımla.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 23:28:14    Mesaj Konusu: Re: Hariçten gazel. Alıntıyla Cevap Ver

isaksoy cocuksuz ev meyvesiz agaca benzer olmazmi yaw.))
4 tane evladim var 3 erkek biri kiz elerinizden operler .ama kiz tek olunca biraz agir basiyor galiba )
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 09 Haziran 2009, Salı 12:23:31    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ali agam şunu belirtmek isterim çok iyi bir performans sergiliyorun..sana sorum yok seni iyi tanıyorum demiştim ama baktım kimse bişe sormuyor bende elifin sorularından birazcık çaldım.şimdi onları sana soracam
1-Hayatınızda özel biri var mı?
2-Issız bir adaya düşsen yanına kimleri alırdın?
3-Aşk Acısı Çektiniz mi?
4-Sevdiğiniz İçin Çiğ Tavuk Bile Yermisiniz?
5-Resim Yapmayı severmisiniz?
6-En çok ne yapmak hoşunuza gider?
7-Duygusal mısınız
8-Kitap Okurmusunuz (şuan okuduğunuz varmı)?
9-Hayvanları severmisiniz Beslediğiniz bi hayvan varmı? 10-Alış-veriş Yapmayı severmisiniz?
11-Sosyal misiniz yoksa asosyalmisiniz?
12-Tuttuğun takım?
13-En büyük takıntın nedir?
14-En büyük hayalin?
15Giyim tarzın?
16-En istikrarlı olduğun konu nedir?
17-En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?
18-Nasil bir Kisilige sahibsiniz?
19-En sevdiğin renk ?
20-Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin?
21-En sevdigin sarki hangisi? Neden ?
22-En beğendiğin film ve aktör/aktrist?
23-Sevdiğin biri varmı/ Ona su an ne söylemek isterdin?
24-Sevdiğin için neleri göze alırsın?
25-Bir gününüz nasıl geçiyor?
26-Yaşadığın yerden bize bahseder misin.? Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz neler yaparsın?
27-Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın?
28-Yaptığın en büyük çılgınlık?
29-Bugünlerde en çok duyduğun söz?
30-bu kadar soruyu görünce benim için ne dedin (kulağıma de ) kahkaha

başarılar..her soru 3 puandır 30.soru 10 puan

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 09 Haziran 2009, Salı 15:53:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Zafer insaf yaw, bukadar soru basbakana bile sormiyorlar .)))
ceap ce1.var olmazmi senin yokmu .
cevap.2.issiz adaya dusmiyecegim gore kimseyi almazdim ama dusem yinede almam .
cevap 3 ask acisinlan tatlisinlan guzeldir :
cevap 4 yemem o yesin benim icin .
cevap 5hayir sevmem
cevap 6 dugusalim
cevap7.kitap okumayi birak hayatimda okumayi his sevmedim ))okuyanlar ne olduku ben ne olam
cevap8.evt havalari severim enckda at severim ama suan besledimgim hayvan yok
cevap 10 hic yapmadim hicde sevmem alis verisi alis verir hanimlarin isi :
cevap 11 ,sosyal. asosyal ne oldugunu bilsem cevapliyacamda:))))
cevap 12trabzon
cevap.13.kucugu yoki buyugu olsun var ama soylemem .))
cevap 14en buyuk hayalin su guzelim turkiyemi hic gezemedim bir lotto tutsada her kosesini gezebilsem .
cevap 15 normal giyim .
cevap16 durust olmak
cevap 17 inadimi begenmiyom cok inatciyim.))
cevap 18durust ve samimi .
cevap19.bunu sormiyacakdin yaw ben hanki renle yaziyom radyoda zafer bey:)))
cevap20 kardeniz ve turk hakl muzigini kardenizde rahmetli erkan abi birtanedir benimgonlumde .
cevap 21 saki deyilde turki desek nasil olur bilmem demind ebahsetmisdimerkan abiden onunsakilarinlan buydum encok sevdigin parcasi eminem birtanedur birtane .
cevap 22 rahmetli kemal sunal her filmini zevle izlerim .
cevap 23 var seni seviyorum soylerim .
cevap 24 goze hic birsey almam yaw neden goze alamki alsam alsam elime alirim
cevap25 bugunler yatmalan geciyor yarin allah buyuk derim .))
cevap 26 yasadigim yerde yasamamak cok zor gercekden bize ne gelenekleri nede gorenekleri oyar dini ayri dili ayri burda yasam cok zor hele aileler icin.cocuklarinin egitimi olsun kulturu olsun .oretmekde kola yolmiyor gercekden . disari cikdigimzda bazen ailece pikniklere bazaen dolsarimiza gideriz.ama ben yanliz cikdimi onu bilmem valayi nerde yol bitersa orda kaliyom ))
cevap27 cok kinciyim karsi kisinin hic sansi olmaz birdaha .
cevap28 alti metreden suya almak cezasinida cekdik )
cevap29 iyne:))))bugun onu duydum .
cevap 30 senin kalagina basliyacam simdi ) yaw send ehic insaf denen bir sey yokmi bukadar zahmet edun bana bunun hakini nasil verecen onu merak ediyom eger hakimi odemesan oteki dunyada yapisacam yakana sen asil orda gorecen beni , her sey cok guzeldi agam omarim hatasiz cevaplaya bildim .hatmiz oldusada afola .sizleri cok seviyorum.sagilar .
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 09 Haziran 2009, Salı 16:05:40    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

agam teşekkür ederim içten yanıtladığın için..ama daha bunlar sorumu sen bana sorulanları görsen gidip o soranı kesin vurursun

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 09 Haziran 2009, Salı 20:24:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Zaferum adamvurma kolay yaw bura 3 sene cezasi var vurulacak olan varsa adresi ver temizliyem hemen .
ama parasi pesin ))) turkiye adam vurmanin cezasi nekadar acaba :??
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 10 Haziran 2009, Çarşamba 01:34:29    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

avrupaliii abi konuğumuz olduğunuz için teşekkürler. kırmızı gül Size soru düşündüm düşündüm, sonra kendi kendime hazır sorulmuşlar varken neden düşünüyorum dedim

Şimdi de sizin cevaplarınızı görelim

1) Sizi en çok hangi davranış ya da durum sinirlendirir?
2) Sizi en çok ne güldürür?
3) Doğaya dair seyretmeyi sevdiğiniz manzarayı ya da manzaraları bize tasvir eder misiniz?
4) Hangi ortamlar, kişiler, olaylar siz de can sıkıntısı oluşturur?
5) Mutsuz olduğunuzda neler yaparsınız?
6) Bir insanı ne kadar sürede tanır, kişiliğini çözersiniz?
7) Arkadaşlık - Dostluk ilişkilerinde, sizce olmazsa olmaz denebilecek değerler nelerdir?
8) Çevrenizdekilerin, sizi tanıyanların sizce hakkınızda söyleyebilecekleri olumlu ya da olumsuz özellikleriniz nelerdir? / Dışarıdan nasıl göründüğünüzü düşünüyorsunuz?

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 10 Haziran 2009, Çarşamba 10:46:46    Mesaj Konusu: Re: Avrupalii Alıntıyla Cevap Ver

Oymalıtepe FM denince, hemen aklınıza gelen, DJ olmayan 10 kişiyi, hemen yazar mısınız.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10 Haziran 2009, Çarşamba 12:18:55    Mesaj Konusu: Re: Avrupalii Alıntıyla Cevap Ver

Sayin Nesli bende tesekkür edrim .soulri sordugunuz icin.
cevap 1bilgisarayimin calismamasina
cevap 2 Yeni raki .)
cevap 3 encok karyagisini seyretmeyi severim
cevap 4 insanlarla alay edercesine konusulan ortamlari
cevap 5 hanimi koynuma alir yatarim )
cevap 6 bir insani tanimaniz icin cok zamama ihtiyaciniz vardir
bir gun gelir tanidiginiz insani tanimaz olursunuz
cevap 7 saygi sevgi guven
cevap 8 sevecen sakaci biri olarak .
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10 Haziran 2009, Çarşamba 12:26:15    Mesaj Konusu: Re: Avrupalii Alıntıyla Cevap Ver

sayin tugrrul bey hemen olmaz yaw ecuk dusunem da:))
! 1 avrupali
2 foter emine :
3 tonyali 61
4 culsuz :
5 61.ömer61
6 yonca
7 bozbey.
8 halici hatit .
9 hacer albayrak
10 numaraise TUGRUL BEY .
AMA BIR NUMARADAKI KISI COK CAYILDUR ONDAN DJ MEJE OLMAZ SAKIN ADaY YAPMAYIN .))))
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 10 Haziran 2009, Çarşamba 12:31:52    Mesaj Konusu: Re: Avrupalii Alıntıyla Cevap Ver

avrupaliii demiş ki:

...
10 numaraise TUGRUL BEY .
...

Listenizde yer bulabilmek beni çok mutlu etti Avrupalı ağabeyciğim, birgün parti başkanı da olursunuz inşallah, biz de delege olma ümidi taşıyabiliriz artık. kırmızı gül kahkaha

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön

bordobereli_61

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10 Haziran 2009, Çarşamba 12:46:01    Mesaj Konusu: Re: Avrupalii Alıntıyla Cevap Ver

Awrupali agam yine merak ettiğim bir soru daha soruyorum 1.sitede bir resmin var ağaca cikmişsin 2. hep diranelerde dolaşiyon yerde yelere inmicenmi hic aciklarmisin kırmızı gül kahkaha
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10 Haziran 2009, Çarşamba 13:03:14    Mesaj Konusu: Re: Avrupalii Alıntıyla Cevap Ver

yok tugrul bey ben demedim ) yazdim :encok poana size verdim :devami gelir insalah )
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^