Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 5.KONUK AVRUPALII
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

5.KONUK AVRUPALII
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 06 Haziran 2009, Cumartesi 14:14:14    Mesaj Konusu: 5.KONUK AVRUPALII Alıntıyla Cevap Ver

Bir haftadır oturmakta bulunduğum koltuğumu, radyo ve forumumuzun en popüler üyelerinden bir olan AVRUPALII abimize devretmekten onur duyuyorum. Eminim hepimizin merak ettiği bir çok soruya samimiyetle cevap verecek, bizler de ilgiyle okuyacağız. Ben sorularıma Pazartesi günü başlayacağım.

İyi şanslar diyorum sevgili Ali ağabeyciğim. Şimdiden kolay gelsin. kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 06 Haziran 2009, Cumartesi 14:21:58    Mesaj Konusu: Re: 5.KONUK AVRUPALII Alıntıyla Cevap Ver

Avrupalim aramiza hos geldin. Seni burada gormek cok guzel. Selam ve sevgilerimi iletiyorum. Buradan san simdilikmiki sorum olacak.

1- Bize ozgecmisini kisaca anlatirmisin, ilk okuldan avrupaya kadar kisa bir ozet alalim once. nerde dogdun nerde okudun nerde buyudun. hayatinin cok kisa bir ozetini bizkmle paylas.
2- Oymalitepe fm in hannoverden ilk dinliyicilerindensin cok kalabalik oldugumuz hannoverden aramizda sayili kisiler kaldi. Hala burada olusunuzu neye borcluyuz.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06 Haziran 2009, Cumartesi 17:26:10    Mesaj Konusu: Re: 5.KONUK AVRUPALII Alıntıyla Cevap Ver

Tesekür Ederim Tugrulbey Bakim Bu Koltuk nasil koltuk umarim bende bir hafda otura bilirim.sorularinizida elimden geldigi kadar .samimi bir sekilde cavap lamaya .calisacagim .
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 06 Haziran 2009, Cumartesi 18:07:22    Mesaj Konusu: Re: 5.KONUK AVRUPALII Alıntıyla Cevap Ver

Oooooo avrupali agam seni bureda görmek ne güzel:)bu hafta cepten yiyecen agam yevmiyeler simdiden yandı:)sorular cok yoğun ancak bir haftada cevaplarsın.Seni erkenden bıktırmamak adına bugün soru sormuyorum rahat ol,hafta sonları çalışmıyorum:)

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06 Haziran 2009, Cumartesi 20:57:02    Mesaj Konusu: Re: 5.KONUK AVRUPALII Alıntıyla Cevap Ver

sayin halil abim ben hep sizin aranizdaydim zaten .ama siz görunmezdim nerden yakaladiniz beni bilmem yaw.))hosbuldum sag olasin abim benim
abi kendimi kisa ve oz olarak tenitayim sizlere
Adim Ali
Soyadim Bektas
Dogum yeri Trabzon Yomra Oymali Tepe.
Dogumtahrihi 1959 dogumlu ama nufusda 1963 kayitli olmak suretiyle yasamakdayiz : eskiden kimin dogum tahrihi dogru yazilmisdiki benimki yazilsin .
ilk okuluda oymalida okudum zorda olsa )baska okulda tanimadim zaten
.1980 yilinda evlendim ve halan evliyim ))ve yine 1980 yilinda almanyaya geldim ve o tahriden beri almanyada yasamaya devamediyorum .
Ama bu arada gecen bir yedi sene var o senelere yanarim cunki esim turkiyededi oseneler esimi 1987 yilinda yanima alabildim .
ozamanlar bir kanun vardi sekiz seneyi dolduramiyanlar yanlarina esini alamiyordu .ama cok sukur o yilar geride kaldi .halil abim bilmem becere bildimi elim ayagim tiredi yazarken )
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 06 Haziran 2009, Cumartesi 21:26:29    Mesaj Konusu: Re: 5.KONUK AVRUPALII Alıntıyla Cevap Ver

Ali abim hosgeldin seni burda görmek cok güzel yav abi haburda bu kadar elin ayagin titredide diyer tarafta ne edeceksin rahatca cevapla sorulari kolay gelsin abim ben seni titretmemek icin soru sormuyorum su anlik
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 06 Haziran 2009, Cumartesi 21:27:10    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ali abim öncelile formlara hos geldin kolay gelsin diyorum simdiden...
Benim bi sorum var..
Radyoda cok sevilen bir kisisin insanlara karsi cok samimi ve durustsun seni tanidigim icin cok mutluyum bunu belirtmek istiyorum..
Gurbette yasayan biri olarak bize memleket ozlemini hasretini anlatirmisin?
Eger elinde olsaydi neleri degistirmek isterdin bu gurbet ellerde?

Simdiden tesk ederim cvplarin icin..

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06 Haziran 2009, Cumartesi 23:13:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Hosbuldum Ramle tsk.bu tarafdaa titredinmi oteki tarafa faydasi varmis
Demedi dema . sen abine kiyak yaparsin ben bilirim kolay soru soracan )
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 00:07:41    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

değerli ali abim öncelikle şunu sölemek istiyorum burya oturmanda az da olsa benim payım olduğu için kıvanç duyuyorum..ben aslında seni tanıyor ve biliyorum sana pek bir sorum olmayacak ama kedilerin yaşam tarzlarını merak ediyorum..acaba gerçekten 9 canlımıdırlar yoksa 9 canan yanlarından olmadan yaşayamazlarmı..neyse şimdilik selam vereyim..soruları yarın sorarım..selamlarrr ve hoş geldin

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 11:10:55    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

zaferim guldurdun beni alahimda seni guldursun .bu yasakadar ogrenememisan bundan sonra da ogrenma bence:)) ama sana bir kiyak yapam ben ) 9 canlidurlar kolay kolay olmezler )))ve aleykum selam hosbuldum
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 11:45:02    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Gecem oncelikli size saygi ve sevginizden dolayi tesekkür ederim. atalarimiz ne demis once kendini sevdir sonra seni sevsinler eger ben bunu basarip sizlere kendimi Radyoda sevdire bildimse ne mutlu bana ,Bende sizleri cok seviyorum
memleket hasretine gelince onu bende anlatacak guc kuvet yok anlatilmaz bir olay.en guzelini sayin Volkan konak anlatatiyor bize sarkilarinlan

Eger elimde olsaydi neleri digisirdim .cok zor bir soru .
benim elimden gelseydi ilk olarak gureti ortadan kaldirirdim
sarkilarda hep soyler bize Olum allahin emrin su ayrilik olmasaydi.
bende ilk olarak ayriliklari kaldirirdim heralda gecem .
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 11:54:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

mustafacigim asil sizleri burda gormek cok guzel
bu gurbet elerde vatandan gelen bir selam bizleri cok mutlu ediyor agam iyki varsiniz
sizlere cok cok tssekkürler bizleri yanliz birakmadiginiz icin
sorulari alim ama benden yana olan sorulari alam agam )
Başa dön

bordobereli_61

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 12:23:26    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Saygideğer awrupali agam çok merek ettiğim bikonu var hiç aklimdan çikmiyor bi ara iki bin Euro ya aldiğin tencere takimini neyaptin ögrenebilirmiyim kahkaha kahkaha
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 14:22:34    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

sayin bordommmmmmmmmmmm
tabiki ogrene bilirsiniz agam .malum kizlari olanlar koselere bir seyler sikisrdirmasi lazim yarin lazim olur .
bende o takimi kizima ceyiz olarak ismarlamisdim fiyatina ecuk yanlislik var tami tamina 2455 eru dur ))
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 17:10:01    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

O takımı gormeyı isterım avrupalı.Türküyede mutfagı komple döşer o para yaw. Kandırdılermi seni acaba. Umut foter ablama onu kandıranmazlar ))

Avrupalım sana kımse soru sormuyor nedendır anlamadım.Barı ben sorayım yıen bir soru.
Takdır ettıgım bir ikili örnek bir ailesiniz fetre ablam ve siz. Bu mutlulugunuzu rabbım hic bozmasın. Şımdı sorularıma geciyorum.

1- Yeni evlenecek genclerimize boyle mutlu bir tablo yaşamaları için neler önerisiniz.
2- Foter ablamı hıç kırdınmı küçükda olsa kırdınsa neler hissettin anlatırmısın.
3- Sudan çok korkuyorsun,Sebebini bize açıklarmısın
Teşekkürler bu günlük bu kadar

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^