Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 5.KONUK AVRUPALII
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

5.KONUK AVRUPALII
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 20:00:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ali abi arkandayim benimde var o tencerelerden kullaniyorum ve cok memnunum :)sen benden ucuz almisssin ben 2800 euroya aldim (Ali abi laf aramizda ben parasini cikardim ama )
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 21:20:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ali abi bu hafta seni seçmekle çok yerinde bir karar aldığımızı anladım..işin çok zor,şimdiden başarılar

soru-1 : biliyorum site ve radyoda sevdiğin insanlar arasında en çok sevdiğin ilk kişi benim ..peki ikincisi kim?

soru-2 : anlayışlı ve aynı zamanda esprili olmayı nasıl başarıyorsun..sırlarını paylaşırmısın ?

soru-3 : seninle konuştuğumuz bir planın vardı onu ne zaman hayata geçirmeyi düşünüyorsun

soru-4 : bence özdil ile oymalıyı ayıran yol ayrımında çok güzel bir baraj olur ya sizce nasıl olur ?

soru-5 : izine ne zaman geliyorsun (arabayla gel,benim yok )

saygılar....

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 22:44:31    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

zafer agam bu kadar soru sorulurmi yaw hic
birinci soruyu kaybetin galiba dusunmeden yazdin
radyoda en cok sevdigim birisi var tabiki ama o siz deyilsiniz )
cunki ffoter emineyi sizden daha cok seviyom ))
ikinci soru espirili olmayi nasil basariyorsun .
bend ebilmiyom valayi nasil olioyr aklima ne geliyorsa o an hemen yaziyom belki bundan olacak dir .
ucinci soruna gelince seninle konusmisdik evet ama su an tam bir karar veremedim eger gercek olursa ilk sirada senin adin olacak .
ozdil oymali ayiran yerde guzel baraj olurda koy halkini nere kaldiracagi buna yer buldunmi eger varsa goc edecegimiz yer seni desdeklerim tabiki .
son soru izine nazam geliyon .valayi busene tahmininizin yok arablan gel diyorsun araba sorun deyil benimselami mi soyle herkes sana araba verir da nasil olsa lakabimiz avrupali da agam )))
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 23:13:02    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Halil abinin sorularina cavptir

birinci sorunuza gelince cok guzel bir soru valayi eski yilar geldi aklima abim
mutlulugu yakalamak icin karsilikli sevgi saygi basda gelir
birde severek evlenmek sevgisiz evlilikler hep usrana ograr sevmeden evlenmiyecek genclerimiz .
ama bir nokdayada degmeden gecemiyecem aile arasinka kavgada olur olmaz diyen yalan soyler.
ama bu kavgalardan dolyayi yatak odasina kus girerseniz her seyiniz bitmis syilir
siz siz olun yatak odasina kus girmeyin sakin :
ikinci soruna gelince abi
foter ablani kirmak bir kenara cok uzdum bile.ama idiyerek ama isdemiyerek bunlar oliyor abim
ama sunu burdan soyliye bilirim bu foter ablaniz deyilde bir baska bayan olsaydi .benim bavulu cokdan kapinin onune kordu ))
neler hisetimgimi ogrenmek isdersaniz onuda yazalimi keseydilerde teske soylemeseydim o cumleleri :
ucunci soruna sira gelince sudan neden korkiyon
abi nasil korkmayimki sene 1985 idi uzme havuzuna gedik arkadaslarlan
cok guel bir yaz guniydi havada cok sicakdi hatirladigim kadar 35 derece sicaklik vardi .
arkadaslarlan uzduk eglendik neseli bir gundu .
dedim arkadaslara hadi yin yukardan atlayim yukseklik 6metre .
oradan atlamaya basladik bu bir kac defa devam etti hersey cok guzel gidioyrdu ama ne varki biraz yorulduk dinlenelimdedik
ben biraz uykuya dalmisim tahminim bir bucuk ve iki saat uyumusum
uyani verince sicakdan yaniyom
dedim cikip yukardan yine atliyayim serinlerim . atlayis o atlayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisss:))
birde gozlerimi acdimki hasdenedeyim .
ikide polis var tepemde bana soru sormaya gelmisler .
gozum birde kapidan disari gitti rahmetli babam agliya agliya geliyor
gelir gelmez bana bir sarildi evvah dedim anam mi oldu aklima hemen anam geldi
birda badim mutluluk dan aglar rahmetli babam.pilosler ifademi aldilar babamlan bas basa kalinca anlat dedim babama bana ne oldu
oglu sen havuzda kaldin ve 14 gundur komadasin yanina bile koymadilar beni .
o an nasil oldugumu bir ben birde allah bilir .ondan sonra sulan aram acildi abim .
tami tamina 25 sene var su bana ben suya yasak koydum .
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07 Haziran 2009, Pazar 23:44:55    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ramle zaten hasdayim birde seni arkamda tasirsam yandum yaw:)))
ama cok halisin bu tencereleri kulanmiyan bilemez .
nasip olursa hanimada alacam bir takim .))))
Başa dön

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 01:17:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

öncelikle abim bir koltuk bir insana bu kadarmi yakisir acikcasi sölemeden gecmeyecegim....simdilik hg demekle yetiniyorumm..sorularimi hazirlim ben sana dönecem abiii...bekle beniii...

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 09:17:40    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili kırmızı gül AVRUPALII kırmızı gül ağabeyciğim, bizi kırmayıp koltuğa oturduğunuz ve forumumuzda ilk mesajlarınızı yazmaya başladığınız için ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha ilk günde konunun ratingini, bir anda yukarılara zıplattınız; televizyon programı olsa, reklam gelirinde rekor elde edebilirdiniz, bu kesin.

OymalıtepeFM radyomuzda, hep bahsederdiniz; Foter ablamızla sevdanızın dillere destan olduğunu. Biz bilmeyenler için de kısaca anlatır mısınız acaba, nasıl başladı, ne gibi badireler atlattınız? En çok üzüldüğünüz ve en sevindiğiniz anınız?

Şimdiden çok teşekkürler.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 12:12:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sayin tugrul bey oncelikle ben tessekkür ederim beni
araniza kabul etiginiz icin
Soruna gelince nerden baslayacagimi bilmiyorum o kadar cok yazilacak sey varki ama yinede ben kisaca ozetlemeye calisacagim
biz emineylan amca cocuklariyiz bizim evlilik akraba evliligi oldu
sevdalikga gelince sevdaligimi 1976 tinin son baharinda basladi
dedim ya akrabayiz evleri evimize yakindi bir birimize gider gelirdik
bir gun emine gel sana corap ormeyi ogretem dedi tabiki bende hayirdemedim bu sebeplan daha cok yakin olacam emineme da.))
bir iki gun boyle geci ve kararimi verdim dedim bugun askimi ilan edecem
ben askimi ilan edim ses seda yok eyvah dedim ben ne yapdim kizin dili tutuldu yaw.))gecde olsa evet dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
cok sevimisdim dunyalar benimdi .
boylelikle birsene gizli sevdamiz devam eti giti cok iyi gunler gecirdik bir yilda
bir seneden sonra cadi annesi duyu verdi olayi
kuplere bindi benim aliya verilecek kizim yok demezmi .
en cok uzuldugum an o an oldu .silahim olsa belkide intahar ederdim .
ondan sonra sevdaligimiz 3 sene daha devam eti giti
ama eminelan hic konusamdik karsi karsiya geldigimizde hep gozlerimiz konusdu dur du.
eminenin canina tah demiski enisdesini araya sokar her seyi ona anlatir
enisdeside bakar isi cidi.
enisdside olayi annesine anlatir yine annesini keci inadi tutar vermem der .
enisdesi derki isder ver isder verma bu kiz aliye kacar ben derim dugun dernaklan ver kizini .

bend ebu haberleri alinca bir baska dunyalarda saniyom kendimi
babam almanyadan izine geldiginde son isemeye gidiler busever vermem diyemedi ve 27/01/1980 yilinda evlendik.ve cok mutluyum yine evlenecek olsam emine hanimlan evlenirdim ))
en cok sevindigin ana gelince en cok kizimin dunyaya geldigi aksam sevindim bend ehasdanedeydim mujdeyi alinca ne yapacagimi sasirdim butum hemserili sevincden kocakladim ) aslinda cokda yazilacak var ama kisa ve oz oldun dedim )))
omarim menun kalirsiniz tugrul bey . ama bu olayin cali saydide var onu pas gecemiyecem sayin halil aktas dir canli sayit bu olaylara .cunki benim dugunde soyledigi turkiler unutamiyom hic .
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 12:29:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Samimi cevabınız için çok teşekkür ederim Ali ağabeyciğim, çok güzel cevapladınız gerçekten; ilgiyle okudum. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşaallah. kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 12:46:45    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tugrul bey begendiginize cok sevindim butun doslarin mutlugu daimi olsun tsekür ederim tugrul bey.
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 12:55:31    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

EVET bu güzel ortama bir kaç soruylada ben katkıda bulunmak istiyorum.Agam anlaşmamuz geçerlidur dimi soruari ona göre soracağım
1.oymalitepe de dururken bu alamanya işi nereden çıktı,nasıl başladı alamanya macerası,giittiğine pişmanmısın?
2.Bu AVRUPALİİİ nickini nereden buldun,nedur bunun hikayesi?
3.En çok sevdiğin yemek?
4.Bir oturmada kaç tabak lahana yersun:)
5.Bende almanyaya geleyimmi:)?
Şimdiden cevapları duyar gibiyim,diger can alıcı sorularımı ileriki günlere saklıyorum:)

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön

esmerelda

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 13:18:22    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

HAYRILI GÜNLER ALİ ABİİ ÖNCELİKLE ARIMIZDA OLDUGUN İÇİN MUTLUYUZ KENDİ ADIMA SENİ TANIDIGIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM BNEDE GURBETTE YAŞADIGIM İÇİN NASIL BİR DUYGU OLDUGUNU BİLİYORUM.ELİNDE SİHİRLİ BİR DEYNEK OLSA NELERİ DEGİŞTİRMEK İSTERDİN.EN ÇOK SEVDİGİNİZ VE YAPMAK İSTEDİGİNİZ VE YAPAMADIGINIZ BİR ŞEY VARMI VARSA BİZİMLE PAYLAŞMAK İSTERMİSİN ALİ ABİ..

En son esmerelda tarafından 08 Haziran 2009, Pazartesi 13:34:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 13:23:34    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

musdi agam cok guzel bir konuya degdin
almanya isi gercekden bir abimizin anlatisiyla basladai ama su an o bimiz aramizda yok allhaim rahmet eylesin
senesini kesin olarak bilmiyom halil abinin evinin bir bolmu ozamanlar tukandi aksamlari orada tolanirdik hep
sohbetlerimiz orda olurdu
gunleden birgun rahmelit bulut ali abimiz tukanageli verir biz ona almanyayi sorardik bize ballanidira balandira anlatirdi
ve be nasil memlektmis burasi derdim babamda almanyadadi ozamanlar
ben elime gecen paralan babama hep mekdup yazardim baba benide almanya ya aldiye
babamdangelen cevaplar hep hayir olurdu
ama ben kafay akoymusum gidecem buraya diye rahmrtli ali abim bize anlatmisdi yaw .
baba osene izine gelir yine yakasina yapisirimbaba beni almanya ya aldiye .
babam bakiyor bu gelmek isdiyor birgunbosdaya varinca isdek kagiti gelmisdi cok sevinmisdim .
almanya ya gidecem diye
abmle bile pasaportu cikartirin ve mayisin 20 misden almanyaya yolacikarim sene 1980
almanyaya indigin gece beni dayimkarsiladi yaninda bir sarisinbayalnlanbereber
dayi bu ne kimdur dedim bakdimbaska dil konisiyorlar yaw.)
kendi kendime dedimbular kafayi usutmis yaw dilerinda anlamiyom .
ama bize rahmetli ali abi cok farkli anlatmisdi gecekleri anlatsaydi hic gelmezdim
geldigime pismanmisin demisin evet pismanim gecekden . gelmez olaydim ama is isden gecdi agam .
ikin ci sorun avrupali niki nerdengeldi aklina
koyden en gen almanyaya gelen ben oldun bu lakabi bana burda belki tanirsiniz idrisaktas takdi o takis bu kulanis kaldi oyle
ucunci soruna gelince en cok sevdigim yemek karalahana sarmasi olsada yesek yine .))
dordinci soruna gelince eskiden bir tabak yerdim simdi lahanayada kiriz vurdu oda yok yarim dabaga dusdu ))
besinci soruna gelince gelirsen gorecegin var benden sana abi nasihati otur oturdugun yerde sakin gelmeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Başa dön

MaviNick

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 13:31:08    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kolay gelsin Avrupaliii.

Hemen sorularıma geçiyorum.

1 - Ben seni tanıdığımda nick'inin sonunda 2 adet ( ii ) vardı. Görüyorum ki şimdi 3 tane olmuşlar. Sebebi nedir ve bu (i) ler neyi ifade ediyor? İleride daha da artacak mı?

2 - Emine Hanım size çorap örmeyi öğretmiş. Siz de çorap örmeyi öğrendiğinize göre evlenirken veya sonrasında hanginiz diğerinin başına çorap ördü?

Bunlar ısınma soruları idi. Esas zor sorular sonra gelecek...

MaviNick

................
Başa dön

avrupaliii

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08 Haziran 2009, Pazartesi 13:46:18    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sizede hayirli gunler esmaralde bende sizi tanidigam cok mutluyum
elimde seyrli deynek olsa neleri degisirdim.
cok zor bir soru
o deynek elimde olmiyacagina gore degisecegim bir sey yok demekdir
ama imkanim olsa ilk once su ayriligi degisdirirdim
sevenleri bir birinden hic ayirmazdim .bu ayrilik cok yordu bizleri
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^