Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Bir kaç dörtlükte siz yazın...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Bir kaç dörtlükte siz yazın...
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Resimler ve Karikatürler Resimler ve Karikatürler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

-koçero-

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: trabzon

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 11:43:41    Mesaj Konusu: Bir kaç dörtlükte siz yazın... Alıntıyla Cevap Ver

Şimdi bir başka yalnız bu şehir… bir başka sessiz şimdi….
Gökyüzüm hüzünlü…. Gökyüzüm ağlamaklı…
Issız kaldı gecelerin karanlıklarında ay ışığım..
ve yorgun EşKiYa yüreğim sabah ezanlarında….

Ve bugün ruhumu okşayan denizimin rüzgarı bir garip…
bir garip vurmakta dalgaları gönlümün sahillerime…
Ne yeşili yeşil.. ..ne mavisi renk veriyor eski tadında….
Ve yorgun EşKiYa yüreğim olmayan deniz renklerinde….

-KoÇeRo-
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 11:50:37    Mesaj Konusu: Re: Bir kaç dörtlükte siz yazın... Alıntıyla Cevap Ver

ooo koçero agam,şair ruhlu sosyalistim benim burda duygu yüklü insanlar varken benim gibi yontulmamış biri şiir yazamaz heralde.ama haşimdi dışarı çıkıyorum karadenizin sesi yaprakların hışırtısını duyarsam belki ilhami gelirde bir bukle bişeler dökebilirim burya..
abi emeğine sağlık devamlarını bekleriz alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 15:12:37    Mesaj Konusu: Re: Bir kaç dörtlükte siz yazın... Alıntıyla Cevap Ver

koçero tbrk ederim gerçekten çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık ama bu bir yetenek olmayanlar nasıl yazabilirki ben bırak dörtlük iki sıra bile yazamam ama beğendiğimi söylemek istedim alkış alkış alkış

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 18:33:42    Mesaj Konusu: Re: Bir kaç dörtlükte siz yazın... Alıntıyla Cevap Ver

Şiir yazma konusunda da yeteneksiz biri olarak, ancak okuyup beğenilerimi belirtebilirim. Yaşamınızda yeniden eski heyecan, dem ve tadı bulmanız dileğiyle, yüreğinize sağlık -KoÇeRo-. kırmızı gül alkış

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 27 May 2009, Çarşamba 01:42:32    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ruh acı çekerken bir başka görür gözler ve başkalaşır herşey. Birçoğumuz hissetmişizdir bu duyguyu aslında ama; bunun farkına varabilmek hele de kelimelere döküp adeta duyguların, düşüncelerin fotoğrafını çekip aktarabilmek zordur. Zoru başarabilmek ise yetenek...
Tebrikler -koçero- fakat; dörtlük demekle kalmayın. Bir adı olmalı bu dizelerin, aynı zamanda devamı da olmalı !

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 27 May 2009, Çarşamba 10:32:50    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

siiri sevmeyen biri olaraktan bu dörtlügü cok begendim...tebrikler kocero... alkış

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 27 May 2009, Çarşamba 10:53:30    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bir yağmur düşün bulutsuz
bir şehir düşün sokaksız
bir insan düşün kalpsiz
bir de beni düşün sensiz

olur mu sen söyle
yağmur bulutsuz yağar mı
sehir sokaksız olur mu
ya insan insan kalpsiz yaşayabilir mi

yok değil mi verecek bir cevabın yok

işte bende böyleyim
sensiz olamıyorum
seni sensiz yaşayamıyorum
gel diyorum gel sana
bekliyorum umutla
o günü geleceğin günü bekliyorum

ve biliyorum ki
geleceksin beni sensiz
yarınsız ,umutsuz bırakmayacaksın
seni senle yaşamama
bir şans daha tanıyacaksın

hadi birtanem gel
bıraktığın yerde
bıraktığın gibi
seni bekliyorum....

''eliferdem''

pek dörtlük olmadı ama elden anca bu geldi (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

MaviNick

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 27 May 2009, Çarşamba 13:12:57    Mesaj Konusu: Re: Bir kaç dörtlükte siz yazın... Alıntıyla Cevap Ver

-koçero- demiş ki:
Şimdi bir başka yalnız bu şehir… bir başka sessiz şimdi….
Gökyüzüm hüzünlü…. Gökyüzüm ağlamaklı…
Issız kaldı gecelerin karanlıklarında ay ışığım..
ve yorgun EşKiYa yüreğim sabah ezanlarında….

Ve bugün ruhumu okşayan denizimin rüzgarı bir garip…
bir garip vurmakta dalgaları gönlümün sahillerime…
Ne yeşili yeşil.. ..ne mavisi renk veriyor eski tadında….
Ve yorgun EşKiYa yüreğim olmayan deniz renklerinde….

-KoÇeRo-

Neden çok sevmişim ki bu şehri,bu kasabayı?
Dağların ,ırmakların,bitkilerin benzeri her yerde var.
Ya şimdi, neden dağların yüceleri bile ruhuma dar geliyor?
Artık yoksun ve anlıyorum ki sendin bu şehri farklı kılan..........

MaviNick
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 27 May 2009, Çarşamba 20:47:09    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Martilar neden agliyor simdi yükseklerde ucarken,
Tat vermiyor ayasofyada kuymak,Adorda kahve icmek,
Dogum günü partilerinde hep bir sandalye boş,
Boztepedeki semaver çayi tasız, masadakiler nesesiz

Neden ataparkdakı tyatro dopdolu ama tatsız
Neden sokaktaki lambalar sönük yaniyor.
Bulutlar hüzünlü, Güneş sönük doguyor,
Bir Eksik var bu şehirde Çünkü Sen yoksun.

ZaKDaRıZa

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 27 May 2009, Çarşamba 23:34:34    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Susulacak ne kadar çok söz varsa.
Her kelimesine ben sustum....
Konuşurken anlatamadıklarımla,
Dilimdeki sancılarımla,
İfade edemeyip haksız çıkışlarımla
Yoruldum artık ben sustum....

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 28 May 2009, Perşembe 08:31:05    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hadi halil abi'yi biliyorduk..bide şiirbazımız var şair alpaslan..ama ne gizli yetenekler varmış görüyormusunuz sayın seyirciler kahkaha ne güzel gidiyor koçero attı bitane çekildi kenara..olmaz öyle devam edeceksin...bu sayfa şiir atışması şeklinde olması lazım.belki inat eder bende bi tane yazarım..teşekkürler koçeroo alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 28 May 2009, Perşembe 09:07:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

zafersoy demiş ki:
... ne güzel gidiyor koçero attı bitane çekildi kenara..olmaz öyle devam edeceksin...bu sayfa şiir atışması şeklinde olması lazım.belki inat eder bende bi tane yazarım..teşekkürler koçeroo alkış

Kesinlikle Zafer Bey'e katılıyorum. İlgiyle takip ettiğim, bir konu açıldı. Herkese katkılarından dolayı teşekkürler. Gerçekten ne kadar da yetenekli arkadaşımız varmış. Ben de zorlayacağım kendimi, belki bir dörtlük de ben çıkartabilirim. kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 28 May 2009, Perşembe 10:03:30    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

YOKLUĞUNDA BU ŞEHRİN

Haykırıştı yalvarıştı hakka herkeste bir ses
Yürekler alev oldu kalandar ayında
Dalgalar bile vurdu kıyıya çığlık çığlığa
kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül yokluğunda bu şehrin

Islak caddelerde seni arıyor gözlerim
Gök yüzü sensizliğe ağlıyor
Binaları bile çökük

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül yokluğunda bu şehrin

Karanlık gecelerde ışıkları bile soluk
Baharda çıçeklerin böynu bükük
Her nesnede bir tatsızlık

Enasfe

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 28 May 2009, Perşembe 10:57:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Mukemmel duygular hepinize tesekkürler. Gercekten ne yetenekler var. Bekliyoruz arkadaşlar. Siir atışması veya duyguların öne çıkması ne olursa olsun bekliyoruz katkılarınızı. Süper şiirler çıkıyor gerçekten. Koçero çekilme kenara. alkış

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 28 May 2009, Perşembe 11:38:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Burada anlatılan duygu yüklü dörtluklerde ana kaynak ^^KaRaYeL^^farklı anlaşılmasın gerçı burda yazılanların coğunun ana hıtaben yazıldığını çoğumuz anlıyoruzdur.
bundan sonra yazacağimda karayele olacak kendisini her daim rahmetle anıyoruz yeri cennet olsun. kırmızı gül
tüm arkadaşlara teşekkürler yüğeğinize emeğinize sağlık.

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Resimler ve Karikatürler Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^