Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 3. KONUK & ZAFERSOY &
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

3. KONUK & ZAFERSOY &
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 25 May 2009, Pazartesi 08:58:13    Mesaj Konusu: 3. KONUK & ZAFERSOY & Alıntıyla Cevap Ver

3. haftanın konuğu

evet arkadaşlar heyecanla beklenen bir haftaya daha başlamış bulunuyoruz

bu hafta kırmızı koltuktaki isim zafersoy

her ne kadar konuyu açtığımdan bihaber olsada kaçışı yok artık (:

sorularınızla terletmenizi bekliyoruz ....

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 25 May 2009, Pazartesi 09:01:47    Mesaj Konusu: Re: 3. KONUK & ZAFERSOY & Alıntıyla Cevap Ver

ben köye gidiyorum bir hafta yokum

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 25 May 2009, Pazartesi 09:05:34    Mesaj Konusu: Re: 3. KONUK & ZAFERSOY & Alıntıyla Cevap Ver

sen bilirsin prensüm
biz sorularımızı yazarız, sen nede olsa bir hafta bu koltuktasın
gelince cevaplarsın teker teker (:

hazır gelmişken ilk sorumu sorarım

tersten sorayım aynı soruyu soruyorsun deme (:

SORU: Kısaca olmamakla birlikte bu yaşa nasıl geldiğinizi yazar mısınız?

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 25 May 2009, Pazartesi 12:16:38    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

BİSMİLLAHİRRAHMANNİRRAHİM

rahmetli bülent ecevit artık barış için savaş kaçınılmazdır dediği günlerde annem hamileliğinin son günlerini yaşıyormuş.1974'ün 27 temmuz sabahı gözlerimi dünyaya açmışım.babam beni ilk gördüğünde bu ne çirkin bişeydir bunu değiştirsek olurmu demiş ebelere ama değişememişler ..ki halende öyleyim...
babam ticaret lisesi mezunudur trabzonda iş bulamadığından önce iskenderun demir-çelik'te sonrada batman türkiye petrollerinde çalışmaya başlamış.annemde urfadan batmana tayini çıkan bir bekçinin kızıymış ve orda tanışıp evlenmişler.dört kardeşten en büyüğümüz babam askerde olduğu için annemin trabzona gelmesinden dolayı trabzonda diğer üçümüz batmanda doğduk..en büyük abim halen batmanda evlidir..(şarkıcı cengiz imren'in ablasıyla)..diğer abim tank astsubay olarak tekirdağda görev yapıyor kızkardeşim ise çimenliye gelin gitti..ahmet hocanın dayı oğluyla evli (ts.teknik direktör)..hep ünlü akrabalarımız var..ne güzel ama ben ünsüzüm

ilk orta ve lise'yi batmanda bitirdim..yine batmanda 2 yıllık elektrik ve elektronik okudum.93 yılında babam türkiye petrollerinden emekli olunca trabzona, şuan bulunduğumuz yalıncak beldesine yerleştik.trabzona geldiğimizde 19 yaşındaydım.askere gitmeden önce sekiz ay bir deri mağazasında,9 ayda of hayrat arası yol inşaatında çalıştım.askerliğimi hakkari dağ ve komando tugayında yaptım.askerden döndükten sonra istanbula gittim.bir yıl istanbul/maltepede grandhaus alışveriş merkezinde güvenlik elemanı olarak çalıştım,tekrar trabzona döndüm.bir müddet inşaatlarda boya badana işinde çalıştım.trabzonda uzun sokakta beton helvanın karşısındaki santa kafede 7 ay çalıştıktan sonra trabzon çimento fabrikasına girdim.orya girmeden önce uzmanlık için başvuru yapmıştım.kabül yazısı 8 ay sonra geldi ve ikibin yılının eylül ayında uzmanlığa başladım..7 yıl görev yaptıktan sonra annemin rahatsızlığı ve görev şartlarından dolayı mesleği bıraktım..bir müddet burda güvenlik amirliği yaptım ama şuan çalışmıyorum..2000 yılında kendi köyümden evlendim bir kızım birde oğlum var..halen 34.5 yaşındayım..bir türlü 34 olamadım

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 25 May 2009, Pazartesi 13:45:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Zafer oncelikle hos geldin bu guzel kursuye. icten cevaplarin icin tesekkurler. Bende ilk sorumu sorayim. Doguda cok zor gorevlerde 9 yil sanirim gorev yaptin. Nasil bir vatan sever oldugunu biliyorum. Bu gorev esnasinda en uzucu bir anini vede en cok mutlu oldugun bir anini rica ediyorum. Saygilar

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 25 May 2009, Pazartesi 13:50:17    Mesaj Konusu: Re: Zafer Ersoy Alıntıyla Cevap Ver

34 olmayı başarırsanız, Nobel ödülü alırsınız, o kesin Zafer Bey.

İki sorum olacak benim.

1-İnternet dışındaki hobi ve uğraşılarınız nelerdir?

2-Eğer sınırsız yetkiyle başbakan olsaydınız, ilk icraatınız ne olurdu?

Şimdiden teşekkürler.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 25 May 2009, Pazartesi 14:34:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

evet halil abi askerlikle birlikte 9 yıl ve büyük bir bölümü terörle mücadelede geçti.97 yılındaydı yanılmıyorsam shiwi vadisi denilen bir yer var 36.paralelde..kuzey ırak ile türkiye sınırında ve zap nehrinin kenarında..büyük bir sınırötesi operasyon vardı.bizim taburumuz ismi teröristlerce direniş tepe olarak adlandırılan bir tepeye yerleşti.daha sonra oranın ismi bayrak tepe olarak anılmaya başlandı..23 nisan da tam zirvesine büyük bir bayrak çekip istiklal marşını okumuştuk (bayram diye)..ertesi sabah vadiye inecektik..ben 57mm'lik geritepmesiz top nişancısıydım.bilmeyenler için söliyeyim ;23 kilo ağırlığında tek tek atış yapılan ve omuzdan veya tuzla jipine monteli atış yapabilen bir silahtır..ağır silah nişancısı olduğum için bölük komutanım beni yardımcım ve cephanecimi kritik bir kayalığa yerleştirdi.diğerleri vadiye indiler..o silah 1200m.den nokta atışı yapabilen bir silah..ve verdiği emir şuydu..çatışma sesi duyduğun anda şu karşıda gördüğün mağarayı ateş altına alacan..onlar indikten 15 dakika sonra çatışma başladı.mağaraya nişan aldım tam ateş ediyordum bölük komutanımın sesi geldi telsizden..siz ateş etmeyin kobra helikopterler geliyor onlar orayı bombalıyacak...kobra helikopterler üstün ateş gücüyle terörle mücadelede kullanılan en etkili silahtır..komutan telsiz anonsunu bitirmeden kobraların sesi gelmeye başladı. onlar genelde badili uçarlar..biri biraz aşşağıya inip mühimmatını mağaraya doğru boşalttı..diğeri alçaldı henüz birkaç füze atmıştıki kuyruğundan bir kıvılcım çıktı.sonra kuyruğu pervanenin yanından bölünüp yere düştü..sonrada helikopter dönerek yere çakıldı..şuan bunları yazarken bile gözümün önüne geliyor.o manzarayı görünce hepimiz kahrolduk..en güvendiğimiz silah çaresiz bir şekilde etkisiz hale geliyordu...birkaç dakika sonra helikopterin kalan mühimmatları düştüğü yerde infilak etmeye başladı..pilotlar düşme esnasında değilde çıkıp uzaklaşmaya çalışırlarken mühimmatlardan çıkan şarapnel parçalarıyla şehit olmuşlardı.o an sürekli gözümün önündedir.sayısız operasyona girdim birçok parçalanmış vücutta gördüm ama o görüntü beni çok etkiledi.

diyarbakır licede görev yaparken bir operayondan dönüyorduk.yanımızdaki erzak bitmişti kimsede yiyecek birşey kalmamıştı..daha bir günlükte yolumuz vardı.operasyona giderken diğer birliklerin kaldığı bir tepede kalacaktık..genelde bize verilen ve beğenmediğimiz konserve kutularını açar ve dökeriz..tabi bunu arazideyken yaparız.kaldığımız tepenin önce emniyetini aldık mevzi yapıp nevzilere yerleştik.mardinli bir askerim vardı komutanım şurda kayaların arasında bir çuval var diyerek beni orya götürdü..teröristlerin tuzağı olabilir ihtimaline karşı çuvala dokunmadık.en dip tarafına bir ip bağlayıp uzaktan çuvalı çektik..altına bomba tuzaklanmışsa patlaması için.ama ipi çekmemizle çuvalın ağzı aşşağıya döndü çuval ağzına kadar konserve ve ekmek ile doluydu.yuvarlanan ekmek ve konservelerin peşinden tepenin dibine kadar koşmuştuk kahkaha ..çok güzel bir anıydı..normalde tek-tek açılıp gömülmesi geregen kumanya ve ekmeği başka bir birlik oraya bırakmış ve bizde çektiğimiz açlıkta bir nebze olsun karnımızı doyurmuştuk..bırakanlara çok dua ettik

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 25 May 2009, Pazartesi 15:21:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

biraz flod olacak ama yinede tugrul beyin sorularınıda yanıtlayıp bu günü kazasız belasız kapatayım
cevap 1-
şuan iş olarak çalışmıyorum.ama intarnet günümün büyük bir bölümünü kapsıyor.özellikle hafta sonu köye giderim orda olmak kavede oturup bi çay içmek.tarla işleriyle uğraşmak bana keyif veriyor.arabamı geçen yıl sattım bir bisikletim var onunla dolaşırım veya maydanda arkadaşların bulunduğu kavelere gider sohbet ederim..kave kültürüm yoktur oturupta oynamam ama arkadaşları görmek için arada giderim.mesleği bırakmadan önce bayağı sosyal biriydim..tiyatro ve sinemaya her hafta giderdim ama son bir yıldır pek gidemiyorum..en son bulunduğum konser sezen aksunun k.t.ü.'de verdiği konserdi..

2.cevap-

genelde herkesin isteyebileceği şeyleri yapardım..yönetilmekmi yönetmekmi sorusuna herzaman verdiğim cevap her ikiside'dir.çünkü yönetmek yönetilmekten çok daha zordur.şuan kendimle birlikte dört kişilik bir ailenin maddi ve manevi sorunlarıyla boğuşurken birden bire 70 milyon insanın başına geçip onların sıkıntılarını kimseyi incitmeden giderebilmek zor iş olsa gerek.
ancak ben özellikle idam'ı serbest bırakırdım.öncelikle apdullah öcalanın asılması için.ayrıca tecavüz,yankesicilik toplu katliam veya benzeri suç ve olayların önüne geçebilmek için.
ekonomiden anlamam ama en azından devletin sorumlulukları içinde olduğunu bildiğim elektrik,su ve haberleşme ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için, bu maddeleri ya ücretsiz yaparım yada sembolik sabit bir rakama bağlarım.
dış ilişkilerde batıya ültimatom veririm.bir ay düşünün ya bizi avrupabirliğine alın yada doğubloğu ülkeleriyle yeni bir birlik kurmak için adım atacağımı söylerim
asker ve polis ülkenin ve sınır güvenliğinin güvencesidir.her ne sebep ile olursa olsun görev başındaki bir güvenlik görevlisine taş.molotof kokteyli sopa vs.ile tehdit etmeye çalışan kim olursa olsun bulunduğu yerde infaz edilmesi için emir ve yetki veririm.bu gün şehitler ölmez diye bağırıp elinden bayrağı düşürmeyen kişi yarın başka renkte bir flama alıp meydana çıkıp polise veya askere iş ekmek ve özgürlük diye slogan ve taş atıyor..hiç bir suçun cezasız kalmaması için polis ve askere tam yetki veririm..

çok katı bir başbakanım dimi

Başa dön

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 25 May 2009, Pazartesi 20:29:15    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

iste bekledigim an.... yandin.. ben en uyuz sorulari sormammi sana simdi.hadi cevaplamada göreyim...basliyorumm..

1-neden yayin sirasinda anonsa baslarken üfflüyorsunuz...acaba diyorum gecmis zamanlarda telefon sapikligina özenmisliginiz varmi(hic ihtimal vermiyom ama neyse )

2-hangi siyasi partiyi destekliyorsunuz..

Sorularim simdilik bu kadar aklima gelirse dönerim ben tekrardan ...

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 25 May 2009, Pazartesi 21:07:25    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

zamansız_zamanlara....
cevap_1
yayın sirasında üflememin sebebi acaba sesim gidiyormu yoksa gitmiyormu diye tepkileri almak içindi ama artık üflemiyorum ekolayzır çubuğunun hareketinden sesin gidip gitmediğini anlıyorum..şimdi ekolayzır nedir diye sorma sakın zamansız kahkaha ''eskiden'' telefonumuz hiç olmadiki sapıklık edelim..bi tek muhtarın evinde vardı bütün mahalle ordan görüşürdük..ama muhtardan şüphelenebilirsin zamansız..

cevap_2
kendimi bildim bileli hiç bir zaman siyasi idoolojim olmadı.her siyasi partiye yakınlık duydum,her siyasi partiden uzak oldum.benim için ülkenin bölünmez bütünlüğü önemlidir kimin başta olduğu veya kimin geleceği değil.

Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 02:32:14    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar "ZAFERSOY"...
Haftanın konuğu köşesine hoş geldiniz.. kırmızı gül İyiki geldiniz, şeref verdiniz…
Sohbete başlamadan önce bir acı ga ve'nin kırk yıl hatırı var ata sözünden yola çıkarak, soracam sorulardan, dostluğumuz yara almaması adına size bir acı gave ikram etmek istiyorum buyurun afiyet olsun… kahkaha

Benim için çok değerli olan, dostluğuna samimiyetine inandığım ve çok sevdiğim, kişilikli bir şahsiyeti burada ağırlıyor olmaktan, son derece mutluyum...
Bu değerli kardeşimi her yönüyle tanıdığımı söyleyemem... Hazır burada "ZAFER" dostumu yakalamışken hakkında bilmediğim ve merak ettiğim yönlerini, konuk odasında öğrenmek istiyorum...
Gel bakalım "KOMANDO" antebin hemamina... kahkaha

SORULAR

Soru -1 : Mutlu olmayımı, yoksa memnun olmayımı seçersin?

Soru -2 : Bir daha dünya ya gelsen, insan dışında ne olmak isterdin?

Soru -3 : Bir anda zengin olsanız, mesela büyük bir ikramiye size çıksa ilk olarak ne yaparsınız?

Soru -4 : Sana göre gözleri görmeyen insanlar,rüya görebilirmi?

Soru -5 : Organ bağışı hakkında düşüncelerin nelerdir?

Soru -6 : Seni ses yankısı olan bir yere koysalar,ne diye bağırırsın?

Soru -7 : Ruh olarak ünlü bir kimsenin bedenine girsen bu ünlü kim olurdu?

Soru -8 : Hayatta yenemediğin en büyük zaafın nedir?

Soru -9 : Kaç adet msn ‘en var

Soru-10: Hangi antivirüs poroğramı kullanıyorsun?

Benim şimdilik acizane sorularım bunlar "KOMANDO"...Sorulara içtenlikle cevaplar vereceğinden hiç kuşkum yok...Şimdiden kolaylıklar, selamlar...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 09:15:26    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

değerli bir beyaz mendi abi öncelikle gave için teşekkürler.cevaplar konusunda ise yüreklilik ile cevaplayacağıma emin olabilirsin'ki ben zaten böyle bir ortamda insanların hayalet olmasına anlam veremeyen senden sona gelen ikinci kişiyim.bir laf vardır ''benim yoğurdum budur,yarısı sudur''

cevap-1
aslında memnun olmayı ve memnun etmeyi daha çok severim.mutluluk geçici bir kavram olduğuna inandım.dün siyah beyaz televizyon izliyordum,renklisini aldım mutlu oldum ama şimdi yine mutsuzum çünkü lcd olanını ve sinema sistemini istiyorum.(aklıma başka örnek gelmedi)

cevap-2
birdaha dünyaya gelsem insan dışında aslan olmayı isterdim.ama insan olarak dünyaya geleceksem kızılderili olarak gelmeyi isterdim

cevap-3
öncelikle ismimin verildiği bir cami ve okul yaptırmak isterim.sonrada dünya seyehatine çıkardım.özellikle görmek istediğim yerler iskoçya,güney amerika ve avusturalya

cevap-4
tabiki rüya görebilirler

cevap-5
ölümüm halinde tüm organlarımı bağışlamak isterim ailemdekilerede bu isteğimi bildirmişimdir.insan hayatı benim için çok önemlidir.kan gurubum 0(-) en zor bulunan guruptur.her yıl kan bağışı yaparım

cevap-6
aşkım seni çok özledim (x)

cevap-7

bread pit'in ruhuna girmek isterdim kısa bir müddet angelina joe'nin yanında olabilmek için

cevap-8

en büyük zaafım her tanıştığım insana sonsuz güven duyarım.dostluk kriterlerime göre yakınlık derecemi belirlerim.bunun tersi olmasını hep istemişimdir ama bir türlü yapamadım

cevap-9

iki adet msn'm var atesinprensi ve zafer6172 atesinprensini diğer msn'm çalındığı zaman açmış ve herkese vermiştim.

cevap-10

nod32'yi kullanıyorum.pek çakmam antivirüs işlerinden

cevaplar inşallah tatmin edebilmiştir abi.sorular için teşekkürler fazla detaycı sorular değildi

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 09:28:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bence cevaplar superdi zafer .Bir cok yeri benimde ayni galiba ama hepsi deyil tabiki. Ama memnun olmak ve etmek yanki yapan odada bagirmak,sonsuz guven duymak isminin verildigi okul ve cami yapmak super istekler. tesekkurler.

Benim sorum ise su zafercigim.

Deger verdiginiz insanlardan celme yediginizde tepkiniz ne olur. ?
Kin tutarmisiniz yoksa onlarin hatasini anlayacagi gunu beklermisiniz.?
Bu cok sevdiklerinizdense sevginizde degisme olurmu.?
Yoksa cok kirilir ama secginde aksiklik yapmazmisiniz.?
tesekkurler.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 10:53:22    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sorularımı cevaplandırmak zorunlu değil mecburidir.(:

GENEL SORULAR

Adını ve Soyadınız:
Yaşınız:
Boyunuz:
Kilonuz:
Medeni Haliniz:
Hobileriniz:
Fobileriniz:
Nerelisiniz:
Okul yada iş durumunuz :

SIRF MERAKTAN-VE UYUSLUKTAN

Hangi dizileri seyredersin?
En çok neyi seversin?
Hayatınızda özel biri var mı?
Issız bir adaya düşsen yanına kimleri alırdın?
Aşk Acısı Çektiniz mi?
Sevdiğiniz İçin Çiğ Tavuk Bile Yermisiniz?
Resim Yapmayı severmisiniz?
En çok ne yapmak hoşunuza gider?
Duygusal mısınız
Kitap Okurmusunuz (şuan okuduğunuz varmı)?
Hayvanları severmisiniz Beslediğiniz bi hayvan varmı?
Alış-veriş Yapmayı severmisiniz?
Sosyal misiniz yoksa asosyalmisiniz?
Tuttuğun takım?
En büyük takıntın nedir?
En büyük hayalin?
Giyim tarzın?
En istikrarlı olduğun konu nedir?
En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?
Nasil bir Kisilige sahibsiniz?
En sevdiğin renk ?
Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin?
En sevdigin sarki hangisi? Neden ?
En sevdiğin yazar ve kitap?
En beğendiğin film ve aktör/aktrist?
Sevdiğin biri varmı/ Ona su an ne söylemek isterdin?
Sevdiğin için neleri göze alırsın?
Bir gününüz nasıl geçiyor?
Yaşadığın yerden bize bahseder misin.? Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz neler yaparsın?
Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın?
Yaptığın en büyük çılgınlık?
Bugünlerde en çok duyduğun söz?
Evde yokluğunu hissettiğin şey?
Geçmişte yaşasaydın kim olurdun?
Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin?
Yapmaktan en çok hoşlandığın şey?
Şu an olmasını istediğin birşey?
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ?
Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?
İzlemekten keyif aldığın tv programları?
Hayatta en çok kıymet verdiğin şey?
Aşk herşeyi affeder mi?
Karşı cinste hoşlandığın tip ?
Karşı cinste aradığın özellikler?
Benzetildiğin biri varmı?
Aşağıdakiler senin için ne ifade ediyor/kısaca tanımlar mısın?
Aşk:
Sevgi:
Hayat:
Dostluk:
Para:
Ölüm:
İş:
Hayat felsefen nedir? Hayatına yön veren düşüncelerin veya hayat amacın nelerdir? Bunu açıklayan bir sözün varsa buraya yazarmısın?
Ne kadardır oymalıtepe ailesinin içindesiniz ?
Forumda en çok takıldığınız bölüm hangisi ?
Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun -Neden?
Forumda en fazla beğendiğin isim -Nedeni?
Forumda seni en fazla üzen olay?
Forumda seni en mutlu eden olay?
Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir?
Yöneticilerden bir rican var mı?
Ayakkabı numaran kaç?
Siyah ve beyaz çok zıt renkler olduğu halde neden hep birbirleri ile bir uyum içindedirler ?
Hayatta asla yapmam dediğin şey ?
Enteresan ne demek açıkla bakalım?
Sence evlenme yaşı kaç olmalı ?
Türkiyede en sevdiğin il?
Net mi Tv mi neden?
Böcüklerden korkarmısın ?
Yemek yapmak marifet mi neden ?
Hayattaki eş adayın ?
Aldatılanmı suçlu aldatanmı neden?
Aldatılsan affedermiydin yoksa bir kalemde silermiydin ?
Susmak mıdır konuşmak mı ?
Senin hayatında zor dediğin şeyler nelerdir ?
Bugünün yarından çıkarı nedir?
Gün gelir devran döner sözü sana neyi ifade eder ?
Aşka inanmamak sence mantıklımı neden ?
Gidenlerin arkasından ağlamak doğru mu ?
Maço erkekmi light erkekmisin?Neden ?
Sevgilin giysine karışırsa nasıl karşılarsın ?
Karşılıksız aşkımı tercih edersin imkansızı mı ?
Şu kıymet bilmeyip süründürünleri, insanı canından bezdirenleri ne yapmalı ?
Para neden dert getirir ?
Askere yeniden gitsen nerde yapmak isterdin ?
Sevgilin mi Dostunmu ?
Önemli olan zirveye çıkmakmı kalmakmı ?
Sabırlımısın sabırsızmı ?
Alınganmısın ?
Hangi gazeteyi okursun ?
İlkler neden unutulmaz ?
Düğünlerde oynarmısın ?
Hiç nickini değiştirmeyi düşündünmü ?
Nickini değiştirsen yenisi ne olurdu ?
Çok sevdiğin arkadaşın sana havalı derse nasıl karşılarsın ?
Fatih Ürek mi Ajdar mı ?
Büyüye inanır mısın ?
Hiç fal baktırdın mı ? Ne çıktı ?
Nasılsın ? Şu soruları görünce surat ifadeni anlatan bi smiley koysana(: ?
Bi kaşık suda boğmak istediğin biri varmı kim ? neden ?Şuan ben olabilir miyim o kişi ?
Medeniyet nedir ?
Gitmekmi zor kalmakmı ?
Sence aşkta gurur olmalımı ?
Olaylar karşısında isyancımısın yoksa kader deyip boyunmu eğersin ?
Yağmuru severmisin ?
Dans etmeyi severmisin ?
Hiç uçağa bindinmi ?
Yükseklikten korkarmısın ?
Hiç ata bindinmi ?
Bu sorular içinde çok güldüğün oldumu olduysa hangi soru?
Araba kullanmayı biliyomusun ?
Bi abin olsa ve kız kaçırsa ne yaparsın ?
Çocukları severmisin ?
Gözünün önünde bir kaza olsa ne yaparsın ?
Hangi içeceği seversin ?
Sence en büyük acı nedir ?
Ne zaman yalnız kaldığını hissedersin ?
Hiç yaşadığın şehri terk etmek istedinmi?
Hiç zor durumlarda yalan söledinmi ?Söyledinse ne içindi?
Hiç ailenin gözünde küçüldüğünü hissettinmi ?
Hiç birinin yüzünden hayatından nefret ettinmi ?
Sence güzel bir aşkın sırrı varmı varsa nedir ?
Sabah ilk iş ne yaparsın?
Hangi konuda zayıfsın?
Hangi konuda güçlüsün?
Tercih ettigin spor?
Çıkmış olan bir tartışmanın içine müdahele etme gereği duyarmısın?
Cesurmusun korkakmı?
Hangi mevsimi seversin?
Hafta kurbanı olmak nasıl bir duygu?
Özlemini duyduğun biri varmı?
Sence "sen" nasıl bir insansın?
Son olarak forumdaki arkadaşlara söylemek istediğiniz bir söz veya vermek istediğiniz bir mesajınız var mı ?
Bu sorulardan sonra benim hakkımdaki görüşün değiştimi ? Ya da ne durumda ?
Başka soru sormamı istermisin? Yoksa bu kadarı kâfi mi ?

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 11:44:04    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ben halil abinin sorularına cevap vereyim elifin sordukları uzuun bir zamanımı alacağa benziyor

değer verdiğim insanlardan çelme yediğim zaman benim yıkılmaz duvarlarım vardır.asla siyaset yapmam.onun külüne muhtaç olacağımı bilsem yinede benim için bitmiştir.ancak kendini ifade edip yaptığını hatayı anlamışsa affetmeyide bilirim.bir hata bir kez olur ikincinin olmaması için elimden geleni yaparım

çoğu insan gibi bende kin tutarım karşımdakinin hatasını'da yüzüne vururumki birdaha asla başkasına yapmasın..askerliğimin ilk günlerinde hakkaride kapalı bir alanda sigara içiyordum.benle birlikte çoğu kişide içiyordu.ben farkedemedim içeri bir başçavuş girmiş.herkesin aniden sigaralarını söndürüp saklamalarındanda anlamamıştım..bir el kulaklarıma yapışıp çekmeye başladı.başçavuş elimdeki sigarayı aldı avcunu aç dedi ve sigarayı avcumun içinde söndürdü.herkes bana gülüyordu.o kadar kin ve nefret besledimki bunun hesabını senden sorarım,bir gün karşına geçip beraber içecez dedim..belki aptalca bir istekti ama yinede o şekilde deşarj olacağıma inandım.ayıptır söylemesi yazım çok güzeldir.o başçavuş bir gece nöbetçiyken vergi iade zarfını doldurmam için beni yanına çağırdı.odasında hem yazıp hemde sohbet ediyorduk.o kadar çok vardıki bir gecede bitmesi zordu.bir ara müsade istedim,dışarda sigara içip gelecem dedim''hayır dışarı çıkmana gerek yok burda iç dedi''sigarayı yaktım..birkaç defa çektikten sonra o olayı hatırlattım.sadece kusurabakma olur öyle şeyler dedi...
bu çok sevdiğim bir kişi dahi olsa hatasını anlaması için elimden geleni yaparım.dünyadaki en doğru insan ben değilim.hatalarımı başkalarının uyarmasıyla düzeltiyorum.sevdiğim insanların hatalarınıda yüzlerine vurararak kendiyle yüzleşmesini isterim.hayatta kabullenemediğim birşey var oda insanın kendikendini kandırması.her insanın bir kişilik kaabiliyeti vardır bence..o kişilikten yeri gelir ödün vermek zorunda kalır.gururlu bir insanın baba olduktan sona çocuklarına ekmek götürmesi için başkalarından dilenmesi,iş sahibi olabilmek için başkalarının sırtına basılması gibi.ben kelimesi bana hep yabancı geldi en güzeli ''' biz'''......

halil abi saygılar...

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^