Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 2. KONUK ELİFERDEM
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

2. KONUK ELİFERDEM
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 17 May 2009, Pazar 13:04:24    Mesaj Konusu: 2. KONUK ELİFERDEM Alıntıyla Cevap Ver

ilk soruyu ben sorayım..
ama aklıma soru gelmiyor

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 17 May 2009, Pazar 14:10:48    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

O zaman ben sorayim Zafer Ersoy.
Oncelikle Elif Erdem e oymalitepe nete yaptigi katkilar icin tesekkur ediyroum. Karadenizli bile deyil. iste dostluga verilen onemde burda. Bize insanlarimiza dostluga verdigin onem icin sonsuz tesekkurler Elif Erdem. Simdi sorumu sorayaim.

Oymalitepe net ve oymalitepe fm ailesinie nasil katildin. Buradaki kisileri ve bu aileyi nasil buluyorsun. Sevgi ve dostluk bakimindan onem arzediyormu senin icin.? Tesekkurler.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 17 May 2009, Pazar 15:56:59    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Öncelikle hos geldiniz "Elif Erdem"... Siz Sevgili "Zakdariza" 'mın sorduğu ilk sorusuna cevap vermeden önce ben size bol köpüklü bir "TÜRK" gavesi ikram etmek istiyorum... Afiyet olsun...
Sorulan soruların rahatlıkla üstesinden geleceğinizi ümit ediyor, kolaylıklar diliyorum...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 18 May 2009, Pazartesi 09:07:41    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

teşekkür ederim arkadaşlar bende soruların üstesinden rahatlıkla geleceğime inanıyorum

eline sağlık osman abim kahve bir şahane alkış

gelelim ilk sorumuzun cevabına :

bir çoğunuz biliyor ama bilmeyenler için tekrarlayım
sağlık mezunuyum bölümüm acil tıp taknisyenliği (att) işte böyle oymalıtepe fm gibi bizimde bir radyomuz var att fm
birgün yine girdim radyomuza dj yok doğal olarak yayında
tabi normal radyo kanalllarınıda ben sevmiyorum reklamlar nedeniylee
girdim flaschat tee gezmeye bir iki radyoya girdim tabi sadece dinleyici olarak
ama sarmadı tabi benii sonra oymalıya girdim radyoda avrupali ali abimle likaba vardı güzel bir muhabbet ediyorlardı
şarkılarda güzel tabi bana hitap ediyor nickle girdim ve ilk selamı verdim
çok güzel karşıladılar o kadar sıcak ve içtendi ki
sanki yeni bir dinleyici değil sürekli içinizden biri gibiydim.
sonra avrupalı abim beni resimleri görmem için nete yani ana sayfaya yönlendirdi
tabi görebilmem için üye olmam gerekti.önce üye oldun resimlere baktım ama foruma takılmamıştım.
sonra bizim rodyoda yayın olmadıkça sürekli geldim
bi ara forumdaki bir konu üzerine sohbet vardı merak ettim bende girdim giriş o giriş zaten bir daha çıkamadım (:
işte tanışma hikayem böyle oymalı ailesiyle

dostluk ve kardeşlik derseniz hiç bir yerde bulamayacağımız kadar sıcak ve içten
bir karadenizli değildim hatta hiç görmemiştim bile oraları ama yabancı gibi görmediniz hiç bir zaman her zaman sıcak karşılandım bu kanalda
o nedenle yeriniz bende ap ayrıı bunun en güzel örneği halen burda olmam vazgeçememiş olmam değil mi
(:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 May 2009, Pazartesi 09:46:43    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

pek tatminkar bir cevap değildi bana göre ama senin tercihin tabiki
benim sorum şu..kısaca özgeçmişini yazarmısın..bir sayfadan kısa olsun lütfen

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 18 May 2009, Pazartesi 10:20:25    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hıım özgeçmiş ne kadar geçmiş olması lazım pekii (:

30 ekim 1984 sabahı (bir hastane odasında diyemeyeceğim evde doğmuşum) hayata gözleri açmışım
tabi bende hatırlamıyorum o kadar eski yanii (:
annem söyler çok yaramaz,haylaz bir çocukmuşum
beni sırtına bağlar öyle iş tutarmış 2 dk bıraksa viyak viyak viyaklarmışım
9 aylıkmışım emeklerken kapıda az bi aralık görsem en üst kata kadar emekleyerek çıkarmışım
karanlıkta görenler beni kedi sanırmış (:
1 yaşımda hem yürüyor hem konuşuyormuşum o zamandan geveze olduğum belli yanii
bebeklik yeter gelelim çocukluğa
oturduğumuz binada tek kız çocuk bendim o yüzden oyun arkadaşım pek olmuyordu
bende erkeklerle oynuyordum o nedenle sanırım futbol sevgim
oynatmaz mı oyunlarını bozar kalelerinin taşlarını çalardım
daha olmadı toplarını yakalar yola atardım oyunculara çölme takmalarda var tabi
sonra hepsi bir olur beni kovalarlardıı kaç kurtulabilirsen
sonra okul başladı ilköğretim bitti eğlenceli bir lise dönemi başladı
elmadağ sağlık meslek lisesi att bölüm
tabi sevdiğim bir iş olduğu için okulda ve stajda hiç zorlanmadım.
lise bitti iş hayatı başladı
bi kaç tıp merkezi ve poliklinik sonrası bir fabrikaya işe girdim
3 sene çalıştım bir fiil aynı yerde ve hayatımı değiştirecek kararı aldım
eşimle tanıştım aynı iş yerinde önce 5 ay kadar bi tanışma faslı
sonrası nişanlılık derken girdiğimiz yolu tamamladık ve evlendik
allahım herkese nasip etsin diyorum
evli olarak 1 sene kadar daha çalıştım ve sonra bıraktım işi
işten çıktım kuran kursuna başladım
her ne kadar okumayı bilsemde tecvitli bilmiyordum böylece öğrenmiş olduk şükürler olsunki
kursa başlamadan öncede erdişe hamile kaldım hem kurs hem hamilelik ikisi bir arada geçti
erdişte ne şanslı bir çocuk ki daha anne karnında tanıştı kuran-ı kerim'le
kurs bitti dünyalar tatlısı erdiş dünya ya geldi ve ev hayatı başladı
sonrası 2 senem evde geçti oğlumun büyümesi gerekti
bu arada hastane için başvuru formu vermiştim
pek umudum olmamakla birlikte birgün haber geldi işe başlamam için
tabi erdem de yeteri kadar büyümüştü başladım 1.5 ay önce yeni işime....

işte böylee zaferim sanırım yeter b u kadar hayat hikayesii daha varsa bilmek istediğin sorabilirsin arada takıldığın (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 May 2009, Pazartesi 10:26:22    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

teşekkürler elif gayet yeterli oldu bilmek istediğim bir yana istamediklerimi bile yazdın..heralde gevezeliğindendir .bu kadar içten cevapladığın için teşekkürler. alkış

Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 18 May 2009, Pazartesi 11:52:58    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ben biraz değişik bir soru sorayım. Eğer bayan değil de erkek olsaydınız, bu yaşlarda ne yapmak isterdiniz? Hedeflerinizde ne gibi değişiklikler olurdu?

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 18 May 2009, Pazartesi 15:35:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

aslına bakarsan hiç düşünmediğim bir olgu bu bayan değilde erkek olsam hayatımda ne olurdu hayallerim hayatım ne yönde ilerlerdi

bilememiyorum ama sanırım halen bekar olurdum
ve işe başlayalı karar verdim doktor olmak için elimden geleni yapardım
bir türkiye turuda fena olmazdı hani
bayan olunca önce aile sonra eş birde çocuk eklenince hiç bişey yapılamıyor
başka başka sanırım bu kadar yeterli şimdi başka aklıma bişey gelmiyor (:

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 18 May 2009, Pazartesi 17:16:09    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Oymalitepe net in Elmazs uyesisiniz siteye ve burdaki dostlugumuza katkilarindan dolayi san oymelitepe net Yonetimi adina tesekkur ediyorum.iyi ki geldin ve iyiki aramizdasin.

Ben'n ikinci sorum basit ama cok onemli bir soru. Ilerde bu dostluk sizi bir Karadeniz gezisine cikaracakmi. Dusunuyorsaniz ne zaman olabilir.?Tesekkurler

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>

En son ZaKDaRiZa tarafından 19 May 2009, Salı 07:25:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 18 May 2009, Pazartesi 17:26:32    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

seni bu kadar yakindan tanimak cok güzeldi Elifcim (: hayatinda basarilar dilerim ....
Başa dön

MaviNick

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 18 May 2009, Pazartesi 17:38:54    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba eliferdem....

Şimdilik kısa bir sorum var :

1 - Yazılarınızın sonuna eklediğiniz "ters gülüş" işaretinin özel bir anlamı var mı?
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 18 May 2009, Pazartesi 20:55:52    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar "ELİF" sohbet gayet keyifli gidiyor... Hazır mola vermişken ben sizin gavenizi yenileyim buyur afiyet olsun...

Bu arada başlangıç olarak bende kısa bir soru sormak istiyorum...

Soru-1 Özgeçmişinde futbola olan yakınlığından söz ediyorsun...Bir sakıncası yoksa tuttuğun futbol takımını ve bu takımı nasıl benimsediğini bizlerle paylaşırmısın?

Şimdiden teşekkürler... kırmızı gül

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 20 May 2009, Çarşamba 09:03:25    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

güzel sorular için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar elimden geldikçe sırayla cevaplamaya çalışacağım

ZaKDaRiZa demiş ki:

Ben'n ikinci sorum basit ama cok onemli bir soru. Ilerde bu dostluk sizi bir Karadeniz gezisine cikaracakmi. Dusunuyorsaniz ne zaman olabilir.?Tesekkurler

bu ben sizden çok isterim inanın
hepinizi yakından tanımak yüz yüze görüşemek hatta şenliklerinize katılmak
yada buluşmalar yapıyorsunuz ya aile olarak onlardan birine (:

ama bu sene öyle bir inkanım olabileceğini sanmıyorum işe yeni başladım ve izinim olmayacak

seneye şöyle 3 gün dahi olsa gelmek çok isterim

tabi bu arada benim eşimi kandırmakta şart
kısmet diyelim sizlerde dua edin de olsun

MaviNick demiş ki:

1 - Yazılarınızın sonuna eklediğiniz "ters gülüş" işaretinin özel bir anlamı var mı?

mavinick güzel bir soru öncelikle bu farkı farkettiğin için teşekkürler

gelelim cevabına polyannacılık diye bir söz vardır herkes bilir hayata olumlu bakmak herşeyi güzele yormak bende işte öyle yapıyorum en olumsuza bile olumlu yani ''ters köşe''den bakıyorum ve bu nedenle ''ters gülücük'' yapıyorum aslında temel sebep böyle başladı

sonra sürekli kullanınca benimle özdeşti ve ''made in elif'' diyebileceğim hal aldı (:

Bir_Beyaz_Mendil demiş ki:

Soru-1 Özgeçmişinde futbola olan yakınlığından söz ediyorsun...Bir sakıncası yoksa tuttuğun futbol takımını ve bu takımı nasıl benimsediğini bizlerle paylaşırmısın?

Şimdiden teşekkürler... kırmızı gül

öncelikte leziz kahve için teşekkür ederim abim yanında çikolatam hani

şımarmaya başladım bile baksana istemeye bile başladım (:

gelelim güzel kahveden sonra cevabımıza
babam galatasaraylıydı ve acayip bir şekilde futbola meraklı g.s maçı olunca evde hayatt durur herkes maça kitlenirdi
tv önünden geçmemiz bile yasaklanır emekleyerek geçerdik o derece
yanii tabi yanı sıra bizde izleye izleye ve çocuklarla sürekli maç yapa yapa tutku haline geldi benim içinde

genetik olarak geçmiş olacakki bizim tüm aile GS' li doğal olarak bende

okuldayken bile sınavı bırakır maç izlerdim ve herkes soruları tartışırken biz bir arkadaşla pozisyonları tartışıyor olurduk
şimdi ise tamamen uzaklaştım diyebilirim çünkü eşim pek hoşlanmıyor futboldan izlemiyoz o nedenle (:

komşu oğlunun sorusuna da eklemek istiyorum eğer erkek olsaydım çok çapkın olurdum

Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 20 May 2009, Çarşamba 09:51:30    Mesaj Konusu: Re: 2. KONUK ELİFERDEM Alıntıyla Cevap Ver

eliferdem demiş ki:
komşu oğlunun sorusuna da eklemek istiyorum eğer erkek olsaydım çok çapkın olurdum

Aslında, yanıt biraz kaotik gibi geldi bana. Madem öyle, bir sorum daha olacak:

"Eşiniz çapkınlık yaparsa tepkiniz ne olurdu?"

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^