Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - _AnSiZiN YiTiRiLeN SevGi"^^KaRaYeL^^e SeSLeNis_
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

_AnSiZiN YiTiRiLeN SevGi"^^KaRaYeL^^e SeSLeNis_

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları... Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 13 Nisan 2009, Pazartesi 07:25:37    Mesaj Konusu: _AnSiZiN YiTiRiLeN SevGi"^^KaRaYeL^^e SeSLeNis_ Alıntıyla Cevap Ver

Olaki yururum bir baska aska;yada yururum mavi olmayan bir guluse...
Unutmaki tek
AsK oldugum sensin...AsIK oldugum deyil...

Karanlikla suzuluyor icime yikim,dur diyorum yikiliyorum... Ucurumlari bas ucuma koyuyorum sonra oksuyorum saclarini ruzgarda; Sicak Ilik bir koku siniyor yuregime, Gitme diyorum! Gitme! Dusuyorum...

Sonra,beni soruyorlar bana, tanimiyorum diyorum... Daha hic karsilasmadik O gunden beri diyorum...Ayni cizgide bilge sususumu dinliyorlar ben sustukca... Sonra Duslerimde gordugum gerceklerle yuzlesiyorum ansizin yuvarlaniyorum bende ucurumdan onlarla birlikde;Yazik,Bir cigligin dogusu gibi olumle savruluyorlar... Once bir bir savruluyorlar dusen cig taneleri esliginde sora hepsi birden kayboluyor gorunen duslerimde...

Sonra,Bir ucurumlar kaliyor birde yikimlar...Verilen hersey bosmus gibi aliniyor... Once bir, bir Sonra hepsi....

Sonrami? Bir ben kaliyorum; Bir de gozu yasli yanlizlik...

Ucurumlar,Yikimlar,Ben ve yanlizlik...

Zorlu bir savasin asla unutulmayacak savascilari gibi yatiyor bedenlerimiz yan yana..

An be an goz goze geliyoruz zaman zaman yuzumuze hakim olan gulumsercesine tebessumlerimiz bir birine ekleniyor...

Her seye Bir ad Bir keske Bir mazeret bulunuyor... Susuyoruz ve dinliyoruz...

Tek umutlarimiz olan sevdiklerimizi goye ve ruzgara Hatta kar tanelerine gelin ediyoruz...

Telli duvakli kanli Dugun iste...

Usuyor saclarin,biliyorum... Duslerimde saclarina mekan kuran buz tanelerini ayikliyorum incitmeden hasretle koklarken seni...

Uzun uzadiya bakiyorum gozlerine... Darginmisin? Yoksa en son baharda mayisa birakdigim gibisin hala...

Vurulmus cocuk gibi tipki yuregimdeki buyumemis huzun... Hala kaciyormusun zamansiz gozlerini birakarak birilerinde?

Hala ellerinden tutup sevgileri,dipsiz kuyuya saliyormusun agliyarak?

Kucucuk bir dokunusla son sevilen olabiliyormusun?

Kendine Olan hayranligin ve sevgin kadar aklimdasin...

Hala oyle savrulan bir gok,hala yurdunu yatagini bulamamis bir karadeniz ve askini sasirmis bir tanri;

An be an cogalan sizisi ile mutlu olan bir yara,Oylemisin? siyah sacli sehla gozlu yoldasim...

Oyle birakdigim gibimisin?

Gercekleri yasatmakda ve yansitmakda simdi oldugun diyarlardada hala en basta ustamisin?

Bense hala cirak olamamismiyim yaninda yuruyen sana sevda yuklu yurekler yaninda...

Saclarima dolanan aydinligimsin...Somutlastiramadigim tek imgemsin siirlerim ve bestelerimde...

Anlattikca eksilen tek anlam;Hala birakdigim gibimisin?

Yoksa ben hala beni biraktigin gibimiyim...

Kac mevsimsiz kar dustu topragima,Kac mevsimsiz ciglar dustu her gece ruyalarima...

Hala biraktigim gibimisin?

13,April 2009 AsLII...

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 13 Nisan 2009, Pazartesi 09:42:09    Mesaj Konusu: Re: _AnSiZiN YiTiRiLeN SevGi"^^KaRaYeL^^e SeSLeNis_ Alıntıyla Cevap Ver

Harika bir mensur şiir olmuş Piryoz, yüreğinizin fotoğrafını çekmişsiniz sanki. Çok beğendim, yüreğinize sağlık.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları... Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^