Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - SİZCE ^^KaRaYeL^^ NE SÖYLERDİ?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

SİZCE ^^KaRaYeL^^ NE SÖYLERDİ?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Önerileriniz - İstekleriniz Ve Şikayetleriniz Önerileriniz - İstekleriniz Ve Şikayetleriniz
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 09 Mart 2009, Pazartesi 21:59:49    Mesaj Konusu: SİZCE ^^KaRaYeL^^ NE SÖYLERDİ? Alıntıyla Cevap Ver

Değerli dostlar elim bir kaza sonucu sevgili ^^KaRaYeL^^'i kaybetmenin üzüntüsünü hep birlikte yaşıyoruz. ağlamak İyi biliyoruzki Yüce Mevlam ^^KaRaYeL^^'ilimizi bizden çok daha fazla sevdi ve yanına aldı. ağlamak
Her ne kadar yüreğimize ateş düşsede,inanan kişiler olarak diyoruzki neylerse Mevlam güzel eyler.Yüce RABBİM rahmet eylesin mekanı CENNET olsun.Ailesine sabırlar versin.Dualarımız onlarla.Canı verende o alanda o .Ona karşı gelemeyiz isyan edemeyiz.Ne yazıkkı ölenlede ölünmüyor,hayat bir bakıma devam ediyor.Hayat devam ettiğine göre,bu kadar milletin gerek radyoda gerekse bu forumda birbirini tanımasında dostluk bağlarının gelişmesinde büyük katkısı olan bu sevgi abidesi sevgili kardeşimize vefamızı ödemeliyiz diye düşünüyorum.Bu değerli kardeşimizin vermiş olduğu emeği boşa çıkartmama adına gözü gibi bakıp büyüttüğü radyoyu ve bu forumu tekrar eski günlerine döndürmeliyiz.Bu zor gibi görülsede sizlerin vereceği destekle çok daha kolay olaktır.Sizlerin vereceği destekle sevgili AKTAŞ ailesi mutlaka hayata döneceklerdir.Çünkü benim kanımca ^^KaRaYeL^^de büyük emek verdiği bu projenin devam etmesini isterdi.Bu benim kişisel görüşüm.Sizce acaba ^^KaRaYeL^^ ne söylerdi? Bu konuda görüşlerinizi bekliyorum.Özellikle de radyomuzun yeniden açılması konusunda siz değerli dostlarin görüşü çok önem kazanıyor. Lütfen görüşlerinizi konu başlığı altında dile getiriniz.
Ben bütün dostlara inanıyorum Sevgili Halil AKTAŞ abimize radyomuzu en kısa zamanda tekrar açtıracaklardır.Halil abi sevgili ^^KaRaYeL^^'i asla kırmazdı bence yine kırmayacaktır ve büyük fedakarlık örneği göstererek kaldığımız yerden radyo yayına devam edecektir.Ben buna yürekten inanıyorum.Sizlerinde katkılarını bir an önce bekliyor saygılar sunuyorum...

BİR AN ÖNCE OYMALITEPE FM DE BULUŞMAK DİLEĞİYLE

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 09 Mart 2009, Pazartesi 23:12:57    Mesaj Konusu: Re: SİZCE ^^KaRaYeL^^ NE SÖYLERDİ? Alıntıyla Cevap Ver

aliosman abime yürekten katılıyorum..acı hepimizin acısı..'''''ailesi kadar mutlaka kimse üzülemez''''' ama hepimiz onun acısını azda olsa tanıyor olmanın kederiyle içimizde hissettik..
......sonuçta rahmetli yasemini radyo ve site sayesinde çoğumuz tanıdık..şimdi sevenleri birkaç farklı yerde bir araya gelip kimi zaman onu yadadiyor kimi zaman sohbet ediyorlar ama oymalıtepefm'in bir an önce açılmasını ve dağılan ailenin yeniden toplanmasını temenni ediyorum.
saygılarımla...

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 10 Mart 2009, Salı 00:23:01    Mesaj Konusu: Re: SİZCE ^^KaRaYeL^^ NE SÖYLERDİ? Alıntıyla Cevap Ver

^^KaRaYeL^^de büyük emek verdiği bu projenin devam etmesini isterdi.Bu benim kişisel görüşüm.
abicim görüsüne katiliyorum .... ağlamak
Başa dön

hamit

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 10 Mart 2009, Salı 02:08:24    Mesaj Konusu: Re: SİZCE ^^KaRaYeL^^ NE SÖYLERDİ? Alıntıyla Cevap Ver

evet dj lerin ilahi destegiyle devam edilebilirdi kurulu bir duzene sahip cikmak ne guzel olurdu . TEMENNIN COK YERINDE KANIMCA BEYAZ MENDIL
Başa dön

KaRaYaGIZ

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 10 Mart 2009, Salı 11:23:58    Mesaj Konusu: Re: SİZCE ^^KaRaYeL^^ NE SÖYLERDİ? Alıntıyla Cevap Ver

Selamlar sevgili dostlar..
Degerli Aliosman kardesimiz belkide hepimizin üzüntüden kaleme alamadigimiz bu güzel düsüncelerini o kadar güzel ifade etmiski, bizlerede yine önceden oldugu gibi bir arada olmayi uygulamak kalmis. Sevgi abidesi degerli ^^KaRaYeL^^, seni ebediyen unutamayiz, Mekanin CENNET olsun. Kederli ailesine yine bassagligi dilemekten ve acilarini paylasmaktan baska birsey gelmiyor elimizden:(
Benimde tüm sevenlerinde oldugu gibi temennim, biran önce Oymalitepe.Net ve Oymalitepe Fm de bulusalim. Sevgili ^^KaRaYeL^^ bizlere yazamasada o bizimle beraber.
En kisa sürede Oymalitepe Fm de bulusmak dilegiyle..

__aTMACa__
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 10 Mart 2009, Salı 14:52:00    Mesaj Konusu: Re: SİZCE ^^KaRaYeL^^ NE SÖYLERDİ? Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili arkadaşlar,

Aslında ben çok fazla foruma katılma fırsatı ve zamanı bulamamıştım ama Oymalıtepe FM, ilk giriş yaptığımdan beri hayatımın önemli bir parçası olmuş, kullanıcılar da dost çevremin yeniden yapılanmasını sağlamıştı. Çalıştığımda dinler, biraz mola zamanı bulduğumda da sohbet etme fırsatı bulabilirdim. Bu arada, birçok harika insanla da düşüncelerimizi paylaşabilme imkanımız olmuştu. Artık işe geldiğimde, onsuz yapamaz hale gelmiştim. Onca yoğunlukta çalışırken bile, kulağıma gelen melodiler, dostların orda olduğunu, en azından ortam yoluyla bizi birbirimize sıkı bağlarla bağladığının kanıtları gibiydiler. Gözle görülmeyen, çok kuvvetli bağlar oluşmaya başlamıştı.

Osman Bey'in de bahsettiği gibi, hepimizin içini acıtan, elim kaza sonrasında, rahmetli Yasemin ile beraber, sanki üzerinde yaşadığımız gezegen de ayağımızın altında parçalara ayrıldı. Bir anda, uzayda sağa sola uçuşan, gezegen kalıntıları üzerinde yaşamaya çalışan, bireyler haline geliverdik. Her parça üzerinde yaşayanlar, birbirleriyle acılarını paylaştı, haberleşebildi. Foruma acılarını ileten birçokları gibi, hiçbir şey yazamayan, yazmaya eli varmayan, kelimelerin kifayetsiz kaldığı duygularla başbaşa kalan bir çok kişi de vardı.

Herkes, bulunduğu ortamda, sıkça, eski dostları anmaya, yâd etmeye devam ediyordu; her ne kadar fiziksel olarak bir arada olamasak da, bizi birbirimize bağlayan kalplerimizdi. Halil Bey şunu bilmelidir ki, büyük bir ihtimalle zaten biliyordur ki, her bulunulan ortamda, rahmetli Yasemin zaten bizlerle birlikte bulunmaktadır. Kah, bir dostumuzun sözüyle, kah sevdiği bir parçanın duyulduğu anda... Keşke hepimiz bu şekilde anılabilsek ilerde. Bunun için, illa aynı radyoda bulunmak da gerekmez; hangimiz yitirdiği bir yakınına dua ederken, aklına rahmetli Yasemin'i getirmiyor ki. Yasemin, sadece Halil Bey'lerin değil; bizlerin de çok yakın bir akrabası olduydu zaten.

Patlamadan sonra dağılan gezegen parçaları, sevgi-dostluk-arkadaşlık çekimi kuvvetiyle birbirilerine yeniden kavuşmak için müthiş bir kuvvet uyguluyorlar. Umuyor ve diliyoruz ki, Osman beyin dediği gibi, bu kuvvetler sonucunda, bütün parçalar bir araya gelir de, tekrardan o büyük, güçlü, birbirine kenetlenmiş dostluklarla süslü, kocaman bir aile olmaya devam edebilelim.

Rahmetli Yasemin ne isterdi, bunu hiçbirimiz bilemeyiz, ama şuna sanırım eminizdir ki, ölümsüzlük aslında sürekli anılmaktır. Yasemin bence bunu başardı ve bizim nezdimizde, biz yaşadıkça, biz paylaştıkça, bizlerle birlikte olacaktır.

Dualarımız her daim seninle, rahat uyu Yasemin. İnşallah yeniden Oymalıtepe FM'de, buluşabbilmek ümidiyle.

Saygılarım ve selamlarımla,

Tuğrul GÜRSOY

(Not, yazıyı döküman haline getiremediğim için, cümle düşüklükleri ve anlam bütünlüğü açısından fazla kontrol edemedim. Lütfen affedin)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 10 Mart 2009, Salı 22:11:18    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Degerli arkadaşlar

Hepinize duygu ve düşüncelerinizden dolayı teşekkür ederim. Bir konuyu bilmenizi isterim Oymalıtepe fm kapanmadı. Yaşadıgımız olaydan dolayı yayın yapacak, Radyoyu kontrol edecek durumda olmadıgımzdan dolayı ara vermek zorunlulugu oldu. Bu durumu anlayabilmk için yaşamak lazım allah kimseye yaşatmasın. Bu en içten dilegimdir. Oymalitepe fm enkısa zamanda yayına başlayacaktır. Bunu bilmenizi isterim. Sanırım hamit yayın konusunda en güzel olanı söylemiş. Her şeyi bir cümle ile cok güzel ızah etmiştir. Aktaş ailesi hayata dönecektir cümlesine gelince, Hayata hiç küsmedik. Hayat her yönüyle devam ediyor. Radyo yayınına ara verilmesi hayattan koptuk anlamına gelmemeli. Oymalıtepe fm en kısa zamanda yayına başlayacaktır. Hepinize saygılar sevgiler.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 11 Mart 2009, Çarşamba 00:22:59    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Canım abicim öncelikle seni uzun aradan sonra tekrar forumda görmenin mutluluğunu yaşıyorum...
Yaşamış olduğun bu büyük dramdan sonra burada tekrardan görüşlerini yazmak senin için hiçte kolay olmasa gerek...Ama seni yakinen taniyan birisi olarak biliyorumki,Halil AKTAŞ abim güçlüdür kuvvetlidir yüregi sevgi doludur ve en önemlisi sorumluluklarının bilincidedir.İşinle özel hayatini asla birbirine karıştırmaz.Yüreğinde fırtınalar kopsada acısını o hep içine atar ve üzüntüsünü asla işine yansıtmaz. Bu hususta sevgili abimizden almamiz gereken çok dersler var.İşine bu denli sadık olan bir insanı ben hayatım buyunca tanımadım.Bu özelliğinden dolayı Sevgili abimle hep gurur duydum.Şimdi gelelim asıl konuya.Canım abicim AKTAŞ ailesi olarak yaşadığınız bu büyük acıyı yakınen biliyoruz.Sizler kadar olmasi mümkün olmasada bu büyük acıyı derinden bizlerde yaşadık.Uzun bir sürede yaşayacağımız kesin.Sevgili kardesim ^^KaRaYeL^^ hepimizin üzerinde derin izler bıraktı hafızalardan silinmesi öyle kolay değil.Biz burada yani oymalıtepefm ve nette bir aile olduysak bunda sevgili kardeşimizin katkısı çok büyüktür.Bundan sonra bizlere artık fiziki olarak maalisef destek olamayacaktır.Ancak onun fikirleri ve yapmis olduğu çalışmalar bizlere ışık tutacaktır.Bu sevgi abidesi kardeşimizin çalismalarını devam ettirebilme adına ve daha da önemlisi "YASEMİN'i" yaşatabilme adına asıl bu emeğin yaratıcısı olan sen degerli abime ihtiyacımız kaçınılmaz olmuştur.Bunun bilincinde olan sevgili Halil abim her zamanki soğukkanlılığını gösterip oymalıtepefm ve net ailesinin sabırsızlıkla beklediği müjdeli haberi konu başlığı altında kamuoyuna müjdelemiştir.Radyoya ve foruma kaldığımız yerden devam edilecektir.Bu müjdeli haber sevgili Halil Abimizden beklediğimiz bir açıklamaydı.Kendisine yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.Yüreğimize bir nebze olsun su serpilmiştir.Büyük ailemiz en yakın sürede yeniden bir araya gelecek özlemlere son verilecektir.Konu üzerinde duyarlılık gösterip bizlere açıklama yapmayı gerekli gören Sevgili Halil Aktaş abime teşekkürler eder saygılarımı sunarım.Tekrar hepimizin başı sağ olsun.Sevgi abidesi Sevgili kardeşimizin mekanı "CENNET"olsun.Yüce Mevlam, başta Halil abim olmak üzere AKTAŞ ailesine sabırlar versin...
Ayrıca konu üzerinde görüşleriyle bizlere katkıda bulunun değerli dostlara da sonsuz teşekkürler...

Kaldığımız yerden yola devam etmek dileğiyle...Saygı ve selamlarımlar...

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 11 Mart 2009, Çarşamba 10:57:00    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Daha öncede belirttıgım gibi oymalıtepe fm kapanmadı sadece yayın yapılamadıgı icin ara verilmisti ve su an oymalitepe fm yayındadır. Yayının başlamasının buradaki yazılarla bir ilgisi yoktur. Daha önce başlıyacaktı aslında ama ilk başlamak ne kadar zor olacagı kimin başlayacagı vardı. Radyodakı ve forumdaki dostlugumuzun en iyi şekilde daha yücelere çıkması dilegiyle hepnize selamlar sevgiler.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 11 Mart 2009, Çarşamba 13:46:59    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

radyonun tekrar açılmasına sevindim..''yayının başlamasının burdaki yazılarla bir ilgisi yoktur'' cümlesini bugün radyoya girdiğimde kendini bilmez biri daha söyledi..değerli halil abi bu kelimeyi sizden duymak güzel ama kendini bilmez densiz birinin imalı imalı aynı kelimeyi söylemesi beni üzdü..taşlayarak ve imalı bir şekilde o kelimeyi beyan etmesini kişinin cehaletine verip bir şey söyleme gereği hissetmedim..
unutmayalımki seni seviyorum kelimesini yazmakta aynı anlama gelir seniiiiiiiiiiii seviiiiiiyoooruuuuuuuummmm da aynı anlama gelir..lafı uzatarak yazmak o kişiyi daha fazla sevdiğin anlamına gelmez.cehalet gider eşşeklik baki kalır sözü heralde buraya yazılması gereken en uygun kelimedir..o kişinin ismini yazarak ona cevap hakkıda tanımak istemiyorum,ismini zikrederek onu yüceltmekte...
halil abi radyo hayırlı olsun..gerekli olan şeyi tevazü göstererek yaptığınıza emin olabilirsiniz..hiç birimiz çocukta değiliz duygusuzda değiliz.sizin kızınız bizim arkadaşımız,birinin kardeşi,birinin kankisi,,hepimiz yasemini seviyorduk allah yerini cennet etsin
saygılar

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

hamit

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 11 Mart 2009, Çarşamba 14:32:35    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

SELAMLAR.Bazen sevindirici haberler almak insanlara birbirine tutunmak,saygili sevecen bir sekilde hayatimizi surdurmemize vesile olur............ BENIM GONLUMDEKI YASEMIN HERZAMAN VAR OLACAK.HER BAHAR KARLAR ALTINDAN CIKAN YASEMIN CICEKLERI GIBI.MEKANIN CENNET OLSUN KARDESIM.
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 11 Mart 2009, Çarşamba 14:59:33    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Degerli arkadaşım Zafer

seni tanıyorum ve biliyorum. Benim bu yazılarla ilgisi yok demem de ondan cünkü once konusulmuştu bu konu Radyo 40 ından sonra yayına başlayacagını bir cok arkadaş biliyordu. Hepinizin isteklerini biliyorum herkes iyi niyetli ama anlama yanlışlıgı var. O arkadaş kim bilmiyorum ama kesinlikle radyonun bu yazılardan önce yayına başliyacagını bildigi için demiştır ard niyet yoktur. Bu konunun üzerinde de fazla durmayalım. Allah sabredenleri sever. hepinize teşekkürler. Ama yazılarımızda ınsanları kırmamaya daha çok özen gösterirsek bence daha iyi olur. sevgisini uzun yazarak belirtmek oymalitepe fm e özgü bir şeydir. Bunu hepimiz işledik. Asla oymalitepe fm de uzun yazmak bagırmak anlaminda deyildir. Önemli olan herkesi oldugu gibi sevebilmektir. Güzeli herkes sever önemli olan herkesi sevebilmektir bunu yapmaya calışalım. Bizim için güzel olan budur. Bu sayfa hiç açılmadan bu konu konuşulmuştu. Onun için söylenen bir söz olabilir.
Güzellikler sizlerin olsun. her şeyin en güzelinde buluşmak dilegiyle başka konulara geçelim. saygılar sevgiler.

Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 11 Mart 2009, Çarşamba 19:04:38    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili arkadaşlar forumda bu konuyu açan kişi olarak,konuyla ilgili gelişen olaylardan dolayı son derece üzgün üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Ben bu saatten sonra burada kimseyle polemiğe girecek değilim.Kimseyede haksızlık veya saygısızlık yapacak değilim.Beni tanımayanlar için söylüyorum öylede bir kişi degilim.Zaten hepimizin psikolojisi rahmetli kardesimizden dolayı bozuk.Amacım kimseyi üzmek veya kimseyi kırmak değildir.Sadece şahsımın yanlış anlaşılmaması adına kısa bir açıklama yapmayı gerekli gördüm.Malisef görüyorumki dostane biçimde açmış olduğum bu konu, çok gereksizmiş.Yapılan açıklamalardan sonra,çıkan sonuç benim oymalıtepefm’in yeniden yayin hayatına başlayacağını bildiğim halde, kendime çıkar sağlamak için konuyu bile bile işlemiş olmamdır.Ve konuyu burada paylaşan arkadaşların buna çanak tutmasıdır.Herkesin bilmesini istiyorumki bu düşünce doğru değildir.Tamamen asılsızdır.Ben radyonun yeniden yayın yapıp yapmamasını net olarak söylüyorumki bilmiyordum.Eminim burada konuyu paylaşan arkadaşlarda bilmiyordu.Her ne kadar bazı arkadaşlardan radyo ileriki tarihlerde yayına devam edilecek yönünde duyumlar alsamda bunu birinci ağız olan AKTAŞ ailesinden duymuş değildim.Bunu açık yüreklilikle söylüyorum.Beni bilenler bilirki hayatım boyunca entrikalardan hep uzak durdum.Hiç bir zaman bu tür davranış içerisine girmedim,ikili oynamadım. Yüce Rabbimde oynatmasın.Çok şükür bunlara bu güne kadarda hiç ihtiyacım olmadı.Kısaca özünde iyi niyetle dayanışma adına açmış olduğum konu amacına ulaşmamıştır.Ulaşmamış olmasıda o kadarda önemli değildir.Önemli olan bütün dostlarımız ve bizlerin özlem duyduğumuz radyomuza tekrar kavuşmasıydı.Buda bugün itibariyle gerçekleşmiştir.Bu mesele üzerine bazı bilinmeyenleri zamanı geldiginde sizlerle paylaşmak istiyorum.Yeniden yayın hayatına başlayan oymalıtepefm’e hayırlı olsun diyorum.Sevgili Halil abime şukranlarımı iletiyorum.Bundan sonrada biz oymalıtepefm dinleyicileri olarak radyomuzun daha iyi yerlerde ve eski dostlukları geliştirme yeni dostluklara yelken açmak adına elimizden geleni yapacağımıza inanıyor bütün ailemizi selamlıyorum.
Saygılarımla...

Başa dön

KaRaYaGIZ

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 12 Mart 2009, Perşembe 00:02:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ali Osman bey yeniden merhaba..
Forumda konuyu acan kisi olarak, gelisen olaylardan dolayi son derece üzgün oldugunuzu söylemissiniz ama hic üzülmeyin bence.Cünkü günlerce siteye bakipta düsüncelerini, hissettiklerini uzaklardan paylasmak isteyeyipte basaramayan arkadaslardan sadece birtanesiyim.
Bu güzel paylasiminizla en kisa zamanda bir arada olmamiz gerektigini vurguladiginizi gayet iyi anlayanlardanim.Bu yüzden size tekrar tesekkür ediyorum, ayni sekilde Tugrul bey ve konuya katilan diger arkadaslarada.

Radyomuzun akibeti hakkinda, kapali kalacagina dair en ufak bir tereddütüm olmadigi gibi, koyulan bu yas sürecininde dogru olduguna katilanlardanim.Iyi niyetle yazilmis olan yazilarimiz yanlis anlasilmalara sebebiyet verdiysede, temennim bu sevgi yumaginin daim olmasidir.

Degerli Aktas Ailesinin acisini yürekten paylasiyoruz ve böyle acilarin birdaha yasanmamasini temenni ediyoruz.

Tugrul beyinde dedigi gibi, "Keşke hepimiz bu şekilde anılabilsek ilerde. Bunun için, illa aynı radyoda bulunmak da gerekmez; hangimiz yitirdiği bir yakınına dua ederken, aklına rahmetli Yasemin'i getirmiyor ki."

Mekanin CENNET olsun Yasemin arkadasim, tüm sevenlerine ALLAH sabirlik versin.

__aTMACa__
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 12 Mart 2009, Perşembe 11:45:43    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Öncelikle güzel duygularınız için hepinize teşekkür ederim. Sanırım yazıları ve yazılanları nasıl anlamak istiyorsak öyle degerlendiriyoruz ve duygusal yaklaşıyoruz. Benim açıkladıgımdan ne çıkardıgınızı bilmiyrum ama belirtmek istedigim sadece şuydu radyo yayinina aynı sizinde düşündügünüz gibi başlayacaktı. Buradaki bütün arkadaşlarımın istegini ve düşüncelerini bende çok iyi hissediyordum. Yazılarınızın hiç birinede yanlış diye bir vurgulamada yapmadim. Sadece arkadaşlarımız bilsinlerki onların duygularını bende hissettiğimi ve buyazılar olmasada radyonun yayına başlayacagını bildirmek istemiştim. Duyguları ve düşünceleri için Burada yazan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Acımızı paylaşan bütün dostlara teşekkür ediyorum.

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Önerileriniz - İstekleriniz Ve Şikayetleriniz Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^