Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - __E BiRaZdA GüLeLiM__
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

__E BiRaZdA GüLeLiM__
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 16:34:46    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

mesaj sayın..üzülme murat..büyüyünce geçer..: kahkaha

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 16:35:06    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

alınma murat kardeşim şaka ediyor flowers yani dün girdin 25 mesajın varya daha da çoğalır diye korkuyorum demek istedi (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 16:36:00    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

tşkler elif..duygularıma tercuman olduğun için kahkaha kahkaha kahkaha

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 16:37:02    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

ne demek efendim görevimiz (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: trabzon

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 17:01:36    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

gedim ya.kimse sevinmedimi.görünen o ki .gidim.seviniyonuz kahkaha

_GÜLEREK GÜNAH İŞLEYEN AĞLAYARAK CEHENNEME GİDER_
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 17:04:39    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

bakın gidiyorum ama kahkaha

Başa dön

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 17:10:36    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

yha geldim kimse konuşmuyo.gitsemmi acaba.o zaman konuşuyonuz ya kahkaha kahkaha

Başa dön

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 17:14:09    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

yok ya yazmıyorum bi daha.iki saattir yazıyorum görüntülenmiyo.ne iş ya.benim yazıları site boykotmu ett naptı acaba kahkaha

Başa dön

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 17:15:48    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha sanmam murat.. kesin senin yazışın da sorun vardır soru):

<div align="center">"..Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..   Ya da yazmalı..<br>Kalemimle beraber bitene kadar "seni".</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 17:15:49    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

gitme murat kardeşim bir yere

birde forum kurallarını halen okumadın galiba flood yapmak yani arada kişi olmadan yazmak yasak değiştir butonundan yapabilirsin bu yazmak istediklerini dk yı aşarsa o zaman bişey diyemem işte (:

Başa dön

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 17:19:38    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

yok ben olayı yeniçözdüm.meğer cevap yazarken sayfa bir iki falan varmış ben hep sayfa bire bakıyomuşum ondan yazdığım görünmüyo sndım.çözdüüm olayı yani.dedimya var bende cevhe.site anlayacak bunu.e tabi mesaj yazmakda güzelmiş yaf.hele böle değerli insanlara yazmak daha bi güzel.bakarsın bi aya geçerim flowerside.sonra kızmasın bana kahkaha kahkaha kahkaha

Başa dön

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 17:21:15    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

müthiş bir sentezzz murat alkış alkış alkış

<div align="center">"..Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..   Ya da yazmalı..<br>Kalemimle beraber bitene kadar "seni".</div>
Başa dön

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 17:25:55    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

bildiğim tek bi sentez var oda fotosentez.onua biz yapamayız zaten bitkiler yapıyo.e diğer türlü sentez nasıl oluyo tam çıkartamadım.ama bildiğim ttek bişi var.bu siteye iyiki üye olmuşum.çok hoşça vakit geçiriyorum

Başa dön

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 17:47:10    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

MURAT 6108 DEMİŞKİ (tabi bide ben trabzonlu değilim.trabzonlu olanla olmayana yaklaşımınız daha farklı olabilir.)

Evet biz trabzonlulardan başkasına selam bile vermeyiz. bizim Trabzonlulardan başka kimseyle işimiz olmaz, bizim her şeyimiz Trabzon
üzerine kurulmuştur. Komşularımız Trabzonludur başkasını kovarız ve hatta komşuluk yapmayız, eşimiz dostumuz herşeyimiz trabzonludur hatta ve hatta doktora gittiğimizde bile Tarbzonlu doktordan başkasına muayene olmayız.Camide bile tarabzonlu imamdan başkasının arkasında namaz kılmayız Trabzonlu olmayana su bile vermeyiz biz ALLAH ALLAH YA

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 16 Ocak 2009, Cuma 18:17:37    Mesaj Konusu: Re: __E BiRaZdA GüLeLiM__ Alıntıyla Cevap Ver

tamam sorun yok istenmediğim yerrde durmak gibi bi niyetim yok

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^