Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Dunyanin en yuksek koprusu (FRANSA)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Dunyanin en yuksek koprusu (FRANSA)

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Bunları Biliyor muydunuz ?
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 12:56:39    Mesaj Konusu: Dunyanin en yuksek koprusu (FRANSA) Alıntıyla Cevap Ver

Dunyanin en yuksek koprusu fransada insa edildi. Gelin bu koprunun insasini karelerde izleyeylim.

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 15:57:46    Mesaj Konusu: Re: Dunyanin en yuksek koprusu (FRANSA) Alıntıyla Cevap Ver

bulutlarda yürür gibi ne güzel

emeğine sağlık abim kırmızı gül

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 20:47:43    Mesaj Konusu: Re: Dunyanin en yuksek koprusu (FRANSA) Alıntıyla Cevap Ver

bulutların üstünemi çıkacağız şimdi

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 03:41:20    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Teşekkürler ZaKDaRiZa kırmızı gül Bu köprüyü bilmiyordum, muhteşem bir tasarım !

Fransa’da Tarn nehri üzerinde yapılan, Paris ile Barcelona arasındaki dünyanın en yüksek köprüsü Millau, 2 aks arası açıklığı 342 metre ve zeminden 343 metre yüksekliği ile fransızların yeni Eiffel'i olarak tanımlanıyor. İngiliz mimar Sir Norman Foster'ın imzasını taşıyan Millau Köprüsü, 2,5 kilometre uzunluğunda ve 36 bin ton ağırlığında.Yapımında on binlerce ton çimentonun ve çeliğin kullanıldığı köprü, sadece taşıt trafiğine açık, yayalar kullanamıyor. Çelik köprünün inşaatını 394 milyon euro’ya finanse eden Eiffage firması 75 yıl boyunca da işletme hakkına sahip oldu.

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 06:51:12    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

evet bitis halini almissin nesli emegine saglik bende bunu kim ekler diye dusunuyordum. Emegine saglik. Bunlar ayni zamanda cok guzelde bilgi paylasimi oluyor.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^