Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - AYRILIK
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

AYRILIK

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 04 Mart 2008, Salı 14:22:29    Mesaj Konusu: AYRILIK Alıntıyla Cevap Ver

AYRILIK

Ayrilik cekilmiyor artik ucunda sen varken.
Hasret deryalaşıyor düşlerimde sen varken
özlemler ırmaklara dönüşüp bu deryaya akarken.
kendimiı kaybediyorum bu derya bu ırmaklara bakarken

Su olup bu ırmaklarda akmak istiyorum.
Balık olup bu deryalara dalmak.
Okyanuslar olsada büyük ne çıkar
Umudum deyimiki seni bulurum diye aramak

İçimi senin hasretin dişimi çöl güneşi yakarken.
Yıllar yalnız ve senin özleminle akıp giderken
Hasret dolu bir ömür gurbet elde biterken.
Umutla yaşıyorum sana kavusacağım günü beklerken

ZaKDaRıZa

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 23 Nisan 2008, Çarşamba 16:45:13    Mesaj Konusu: Re: AYRILIK Alıntıyla Cevap Ver

Tebrik ederim guzel paylasim....

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 23 Nisan 2008, Çarşamba 19:19:11    Mesaj Konusu: Re: AYRILIK Alıntıyla Cevap Ver

ZaKDaRiZa gönlüne yüreğine dert düşmesin kırmızı gül çok güzel duygular teşekkürler...

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 05 May 2008, Pazartesi 01:05:28    Mesaj Konusu: Re: AYRILIK Alıntıyla Cevap Ver

yüregine saglik abicim siirlerinin devamini bekliyoruz cok cok tebrik ederim sizi kırmızı gül
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^